• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kvasinková infekce, jak se proti ní bránit?

23. února 2016 
ahoj holky, tak taky pridam svou radu.. hlavni je vyhnout se co nejvic ve strave sladkemu a bile mouce. pak se to hodne upravi. navic piju taky kontryhel a naopak mi doktor poradil ze je nejlepsi pouzivat tampony ale pouze probioticke, ze vlazka neni ok, ze v te krvy vlaste porad jsme.. NO ALE CO JE SUPER A JEDINEE POMOHLO JSOU KULICKY NA ZAVADENI SCARLTE STOJI PETO A JEDNA SE ZAVEDE NA 3DNY, jsou to opravdu jen cinske bylinky, mluvil o tom doktor v sama doma a me to po 2 letech!! jedine pomohlo! a to jsem investovala do cele rady drahych preparatu i babskych rad!! taze drzim palce.
17. říj 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj @ivca47 @sofiesarah @camelinka @kettynka1234 @sexinka @pici @kacab @terinda @stazina @holubing @faflina @josefka @luca83 @marcajda a ostatní maminky :slight_smile:

Na MK funguje Wiki Modrého koníka, která je knihovničkou pojmů, znalostí a zkušeností maminek maminkám.
Máte-li tedy znalosti a nebo osobní zkušenosti s kvasinkovou infekcí, prosím, vložte je do http://www.modrykonik.cz/kvasinkova-infekce/ .

Sdílení osobních zkušeností je ve Wiki daleko přehlednější než ve fóru a proto se snažíme, aby měly pod daným tématem místo právě ve Wiki Modrého koníka.

Děkuji Vám za sdílení svých znalostí a zkušeností, které budou spoustě snažilkám, těhulkám a maminkám k pomoci a radě :slight_smile:
Je skvělé, že si takhle navzájem pomáháme! :slight_smile:

Mějte krásný den!
Janča

PS: Přispívat může každý - knihovnička je otevřený každému, vždy a neomezeně.
12. lis 2013 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Všem dámám.... , od mládí trpím na mykózy...... Vyzkoušela jsem snad úplně všechno a téměř bez výsledku!!!!! Už jsem opravdu nevěděla kudy kam..... a pak jsem navštívila léčitelku.... Sama mi řekla jaký mám problém...., začala s úpravou jídelníčku...., úplně vynechat ocet, víno a veškerou potravinu, která kvasí!!!!! Dále bílou mouku a výrobky z ní..... Poté mi doporučila pít šťávu z červené řepy..., ale né kupovanou v obchodech, ta obsahuje ocet!!! Místo octa použít citron.... a i když to bude znít neuvěřitelně, řekla mi, abych si vkládala do pochvy cibuli jako tampon!!!! Přepůlit jí šikovně i s kouskem kořene, aby se nerozdělila, protáhnout nití, nebo něčím co jí nepřeřízne.... ale i když se tak stane, žádný problém.... šlo to vyndat poměrně hladce.... a vložit do pochvy jako tampon cca na dvě hod. v případě potřeba opakovat!!! Nevěřila jsem vlastním uším, když mi to říkala...., říkala jsem si, že je asi nějaký blázen... Ale věřte.... zabralo to a od té doby téměř nevím co mykóza je.... a když už se někdy ukáže...., ihned vložím cibuli a je po problémech!!!!!
15. led 2014 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda se může jenamazol déle než 3 dny? Jsou tam tři aplikátory, ale v lékárně mi řekli ,použít min 5 dnů, máte s tím zkušenost? Díky
23. únor 2016 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek