Kvasinková infekce, jak se proti ní bránit?

luca83
13. zář 2006

Holky,mate nektera caste infekce? Ja je mam temer kazdy mesic, uz jsem byla i 2x na laparoskopii a stejne se mi porad vraci. Muze to mit nejaky vliv na otehotneni? A co proti tomu delat? Dodruzuji maximalne hygienu, pouzivam bily jogurt, intimni vlozky a nic nepomaha, stejne se zas objevi... ☹

lucika
27. bře 2008

dvojka - vážně? No že jsem na to nenarazila dřív...je to i levnější než RosaMax...

dvojka
27. bře 2008

Luci - mě to poradila lékárnice přímo v lékárně,ale těhotná teda nejsem,jen mi říkala že to můžou těhotný.

sluninka
27. bře 2008

dvojka...teď tam o víkendu zase jedem

sluninka
27. bře 2008

no nic...mizim...papa

toni78
27. bře 2008

ahoj holky-nevím jestli se už tady o tom psalo ale pomůže i bíléj jogurt 🙂

sluninka
27. bře 2008

toni..ahojík,jojo ale ne když se toho nemůžeš zbavit měsíce roky 😉 ☹

a teď už vážně jdu 😀

dvojka
27. bře 2008

Sluni....bydlím poblíž |Chebu,ale tam to znám dobře,protože tu mají vše co u nás neexistuje

sluninka
27. bře 2008

dvojka..taky jsem žila léta kousek odtamtud 😉

dvojka
27. bře 2008

Toni- právě že ten Fermalac je na bázi lactobacilu co obsahují jogurty...Mě osobně jogurt nepomohl,bylo to snad ještě horší jak to svědilo a patlalo se to.....

dvojka
27. bře 2008

Sluni---svět je tak malej...A neznáš to v Lubech?...Odtud totiž jsem

lucika
27. bře 2008

toni - včera jsem to s jogurtem začala zkoušet, tak uvidím, jestli zabere i na mě. Ale Dr. radila rovnou dovnitř 😝 Akorát teď nebudu vědět, jestli zabrla spíš jogurt nebo RosaMax...no hlavně aby to zabralo.

sluninka
27. bře 2008

dvojka..trošku jo,znám odtamtud nějaký lidi ale jen jednoho si pamatuju přijímení Míra Ďurčo

dvojka
27. bře 2008

No tak toho taky znám,ale ten je tušim o dost mladší než já....A má dokonce sestru,pokud to tedy je on....Nejezdila si takhle náhodou i do Monaca? 🙂

sluninka
27. bře 2008

dvojka..tomu je tak 27..asi...myslíš Jesenici?

sluninka
27. bře 2008

musim letět budu tu zítra

dvojka
27. bře 2008

Nene,tady u nás byla věhlasná diskotéka Monaco....

Tak to už vim kterej to je...To ti je ale pěknej kluk.Tak ahoj,užívej si odpoledne 😉

evulebobule
27. bře 2008

lucika: taky ho kupuju od finclubu 😉

toni78
27. bře 2008

holky-když něco svědí během léčby(né pálí a štípe) tak se to hojítak mi to bylo řečeno.

dvojka
27. bře 2008

Toni- fakt?No ale to mě to svědilo až pálelo a tak mi v lékárně doporučili ten fermalac,ale slyšela jsem že i jogurt může pomoct,asi jsem to měla už dost rozjetý...hmmmm 😒

meleri
27. bře 2008

Tuto infekci jsem taky dost často měla, hlavně když jsem poznala manžela. Casto se mi to spojovalo se strašnou bolestí močových cest, takže dvě v jednom...:( Pak jsme si na sebe asi zvykli a taky při stimulaci hormony mě to už totálně přešlo.

Toni, no já nevím, mě tedy ty kvasinky svěděly jak prase, ale že by se to hojilo..právě naopak.. ☹
Zkuste nějaké tabletky které se vkládají..to fakt pomáhá.
ahhooooj

lucie7
18. kvě 2008

Na takové obtíže existují v lékárnách i gely na intimní hygienu,které se mohou kombinovat při léčbě nějakými prášky či čípky. Je to výborné i na prevenci .Zvlášť u těch holek,které trpí opakovaně. Já osobně jsem si našla a používám gel,který se jmenuje Saforelle.Dělá se i krém,který se dá nanášet např. po holení v intimních partiích. Ale gel obsahuje výtažky z Lopuchu a je příjemně voňavý.Je dobrý i pro alergiky,protože ho používá i ségra,která je červená po hodně věcech.Dá se koupit i dětská verze pro mimi.Chce to jen zkusit. 😉

dasule
18. kvě 2008

🙂 Cau holky,taky jsem mela neustale problemy...ale...omezila jsem sladke,kupuji si Aktivii,kazdy den ke snidani a nepouzivat zadne parfemovane gely,intimni gely,hlavne co se tyka Avonu a Oriflame!Zadne parfemovane hygienicke ubrousky a vlozky,narusuje to posevni floru!Ted jsem si v lekarne koupila Wobenzym.Super na kvasinky a veskere breberky,ocistito organismus 🙂 Je to sice drahe,ale pomaha 🙂 A mozne neni spatne koupit si nejake bylinky a udelat si obcas koupel 😉

dasule
18. kvě 2008

jo a kvasinky si nekdy muzou objevit po lecbe antibiotiky!

dasule
18. kvě 2008

a taky se nekoupat,pouze sprchovat,nosit nejlepe spodni pradlo z bavlny a tanga se moc nedoporucuji 😒

ipuska
18. kvě 2008

Ahoj, jen nakukuju, ale moje švagrová má KI opravdu jen po braní antibiotik.

vikki
28. kvě 2008

Ahoj všem, já jsem trpěla na kvasinky 2 roky. Chodila jsem k dokt. snad každý druhý týden a nic nepomáhalo. Léčila jsem se i laserem a donutila i manžela k vyšetření. Jako zázrakem jsem otěhotněla a s hrůzou šla k dokt. Ten mě ujistil, že miminku to neuškodí a tak jsem celých 9 měs. bojovala s kvasin. Porodila jsem o tři týdny dříve, ale porodem odešly i kvasinky. Měla jsem 2 roky klid a teď jsem dostala novou HA a jsou tu opět. Tak zase vše od začátku. Mám vyzkoušené, že Canesten tableta zabere téměř okamžitě, teď mi doporučil doktor Gynopevaril a jako doléčení Femigel s teetree. Tak mi držte palečky 🙂

martina.bebe
28. kvě 2008

ahojky já jsem měla taky problém s kvasinkami byla jsem s přítelem 7 let a pak jsem se sním rozešla ted mám manžela a mám pokoj tak že mě stačilo jak se říká vyměnit samce 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

josefina54
7. srp 2008

Ahoj holky, jsem tady relativní stařenka, ale díky, našla jsem několik dobrých rad. Nikdy jsem neměla žádné gynekologické potíže, ale na stará kolena u mě vypukla cukrovka II. typu - diabetes melitus a kvasinky jsou tady. Nepomáhalo nic, ale pak jsem byla 14 dní v Maďarsku, v lázních Harkány, a po třech dnech bylo po kvasinkách, koupání ve smrduté solno sírovo a bůhví jaké ještě sajrajtové vodě zabralo. Měsíc dobrý a teď v noci, je to tady. Nemohla jsem spát, tak jsem si zadala kvasinkové infekce a našla tyhle Vaše stránky. Jdu spát a zítra zkusím zelí, solnou koupel a Candimin. Ale ty cukry budou určitě pravda, cukrovka se mi totiž zase pěkně rozjela a kvasinky s ní. (Představuju si, jak si "tam", mrchy, prostřely a mají mejdan.) No, díky za rady a všem Vám přeju, aby se všechny Vaše problémy vypařily spolu s kvasinkami". josefina54 😉

meleri
7. srp 2008

já to často chytám od manžela.
zrovna nedávno jsem to měla, zase po dlouhé době...mi pomáhají koupele kde si nakapu gynekologické mýdlo, pak tam sedím tak patnáct minut, taky je nejlepší jít k doktorovi, protože někdy to kvasinky nejsou ale je to bacil..bohužel se to vždycky vrátí, teda aspon 1x 2x do roka... já vždycky řeknu manželovi že to mám od něho a aby dbal na hygienu. jo o tech cukrech jsem už taky slyšela že to není dobré..

monamagnona
8. srp 2008

ahoj, chtela bych se zeptat jestli nemate nekdo podobnou zkusenost.. U pritele se objevilo na penise zarudnuti s bilym povlakem a podle netu jsem zjisila ze jde zrejme o kvasinky. Ja zadne obtize nemela, ale protoze je treba lecit oba partnery tak jsem si poridila canesten tabletu a jednou vecer si ji zavedla dle navodu. Druhy den po obede ze me zacaly vychazet kousky tablety s ruzovym zabarvenim, trochu jsem znejistela a kdyz jsem vecer zakrvacela tak me to uz znepokojilo. Od te doby krvacim jen opravdu malinko a spis je to videt jen po utreni, cista cervena, mozna spis ruzova krev.. Jsem teprve 8DPO tak bych necela ze to bude menstruace. Nemate nahodou podobnou zkusenost? Diky.