Laparoskopie a hysteroskopie v Ostravě na Fifejdách

moncicak26
10. kvě 2014

Ahoj holky.
Najspíš v srpnu mne čeká laparoskopie a hysteroskopie.Nejde nám otěhotnět a kolem ovulacemívám dost nepříjemné bolesti.
Byla jste některá v Ostravě na Fifejdách?Měl by mne operovat můj doktor.
Jak jste byly spokojené,jak sek vám chovali atd???
Mám z toho trochu strach.Nikdy jsem v nemocnici nebyla.
Díky za odpovědi 🙂

eva118
10. kvě 2014

@moncicak26 já jsem tam byla na laparoskopii a byla jsem spokojená, ničeho se neboj, doktoři i sestřičky byli fajn a měla jsem štěstí, že jsem vyfasovala super spolubydlící pacientku, tak jsme se i nasmály. Už je to sice 5 let, ale snad se nic nezměnilo, taky mě operoval můj doktor.

moncicak26
autor
10. kvě 2014

@eva118 já právě uvažovala i nad tím jestli normální pokoj a nebo nadstandart...Ale mám ještě čas tak si to musím promyslet 🙂

eva118
10. kvě 2014

@moncicak26 no ono je to hodně o štěstí, jakou chytneš spolu pacientku, já nakonec byla ráda, že jsem nebyla na pokoji sama, že mi to uteklo a znaly jsme se už z vyšetření před operací. Zase po slepáku jsem byla na pokoji se dvěma staršími, jedna v noci chrápala, druhá chodila taky v noci co půl hodiny na WC, tak už jsem se nemohla dočkat, až mě pustí.

moncicak26
autor
10. kvě 2014

@eva118 tak to já vím že bych u sebe měla aspon tablet at se nenudím,jen se děsím s kým bych byla na tom pokoji no.A kdybych šla na ten nadstandart tak bych asi pořád koukala na telku 🙂