Laparoskopie, hysteroskopie. Absolvoval to někdo?

nikusa
5. zář 2006

Ahoj holky. Absolvoval to někdo z Vás?
Já byla dneska u paní doktorky, protože jsme se spolu domlouvaly, že když se nám nepovede otěhotnět přes léto, tak vymyslíme, co dál.
A když na mě dnes paní doktorka vyrukovala s těmito dvěma pojmy, celkovou narkózou a 3 týdenní neschopenkou a 3 jizvičkami, tak se mi z toho udělalo špatně. Až přijde dnes domů moje druhé polovička, povím mu, že nejprve půjde na vyšetření on a až se prokáže, že je ok, půjdu do toho já... Uff, je mi zle, jen si na to vzpomenu...

kkamca
14. bře 2010

altalia:sice jednoho prcka mám,ale ta touha po druhém je snad ještě větší než u prrvního klučiny..a nemysli si,taky jsem k tomu nepřišla jak slepej k houslím--2 roky než se to povedlo.
Ted jedem ve snažílkování--- no v květnu to budou 4 roky..Takže doba.A je to ubíjející. 🙄

Já právě,že už to 1 dítko mám ,tak mi nejdřív zkusil dát clostil.Aby jsme navodili ovu-teda spíš růst folíků-což se povedlo,ale jakmile ho nemám..tak je to o ničem.
měříš BZ?

merrel
14. bře 2010

moc dekuji za odpoved a mazali jste stehy nebo ne ja se na to zapomela zeptat tak abych trubka neco nezanedbala...

altalia
14. bře 2010

kkamca: no věřím že to je ubíjející ☹ hlavně si člověk uvědomuje jak ten čas letí a jak paradoxně málo pokusů vůbec máme během roku k tomu, aby se to povedlo ☹ prostě fakt na houby ☹ dr pořád říká, hlavně klid, čekejte, to půjde, tak mu říkám jasně, vy jste sice dr, ale taky jste chlap, myslím, že do duše ženský žádný chlap úplně vidět nemůže 🙂 a clostík může brát delší dobu nebo teď ho nebereš ?? hele BZ měřím, právě že to je chaotický, kdyby to nebylo smutný, tak se tomu směju .., podle toho vtipnýho programu se pravidelně stává, že ovu jako že má být nějaký den, člověk udělá psí kusy a za 4 dny to přehodnotí podle teplot a napíše ovu byla před 10 ti dny, kdy samo nic nebylo..., fakt na palici !!

merrel: mě doporučili obyč modrou indulinu nebo měsíčkovou mast, ale mazala jsem asi dva dny a pak jsem se na to vykašlala, dneska jsem 14dní nebo tak nějak po zákroku a jedna jizva už skoro není ani vidět, takže to myslím není tak úplně nutné, ale samo nic nezkazíš 🙂

merrel
14. bře 2010

jeste jednou dekuji za odpoved a jeste jeden prihlouply dotaz 😅 :
pa jake dobe jste se s muzem to... 😀 ja se toho trochu bojim ze to bude bolet vis jak ...

kkamca
14. bře 2010

altalia.Jééé to samé slýchám od Nováka..čekejte to půjde samo,hlavně to nechce stres,ale pak když už vidíš jak dlouho to trvá,tak to prostě nejde nebýt ve stresu a nejde to neřešit! 😎
Já ho ted neberu ,protože mě fakt brzy čeka laparo,tak sem to neriskla,ale smí se brát naplno 6 měs v kuse a pak pauza,ale nevim jak dlouhá pauza to musí být.Myslim že minimálně 3 měsíce a možná i déle.To fakt nevim.

Jerryjanka bude určo vědět,ta ho bere déle..

Hod sem graf at číhnu..Já teda krom měření dělám i ovu testy

jerryjanka
14. bře 2010

nikdy som nepočula že by niekto bral clostil 6 mesiacov po sebe 😅 môj lekár mi ho dá vždy na 3 mesiace a potom aspon mesiac pauza - proste mesiac stačí ale ja som si dala radšej tri
ja som ho raz neposluchla a brala som ho 4ty mesiac tajne a mala som z toho cyslu 5 cm velku na to pozor
radšej to netreba siliť až zas tak moc ja by som ho brala po skusenosti 3 mesiace a potom aspon 2 mesiace pauza a potom znova 3 mesiace
potom ak sa stale nedari už nema vyznam clostil brať a planovať styk už treba postupiť na ine metody

kkamca
14. bře 2010

no ono asi co doktor to jiný názor..Kámoška ta ho bere ted 5 cyklus..za sebou a vim že ji dr řekla,že 6 měs a pak pauza.

jerryjanka
14. bře 2010

no hej - čo doktor to iny nazor ja som len napisala že som v 4ty cyklus mala už 5 cm cystu a to bolo velke riziko OHSS
proste dajte si na to pozor a ak ho beriete 6 mesiacov trvajte na kontrole folikulometrie 😉

kkamca
14. bře 2010

JERRY: 😀

altalia
14. bře 2010

merrel: klidně hned, nebolí nic 🙂 tedy akrobacie asi ne, ale v pohodě piánko proč ne 🙂 ale záleží na každém, vím 🙂

altalia
14. bře 2010

kkamca: hehe, myslím, že všichni dr jednají stejně 🙂 ale jim se to řekne ☹ přesně jak říkáš, když se člověk ohlédna, jak to letí a do toho se občas vážně zrovna nepovede snažení, protože prostě nemoc nebo partner pryč, nebo unaven atd., no zkrátka je to fakt loterie ☹ a jinak by asi člověk přemýšlel ve 20ti a jinak ve 30ti, že.. kdy jdeš nalaparku ? graf hodím v týdnu 🙂

altalia
14. bře 2010

jerryjanka: jsi mě celkem vyděsila ☹ že by se tak rychle udělala cysta ?? to fakt jde ? to je síla ale ???

jerryjanka
14. bře 2010

altalia - no mne sa to stalo nehovorim to z druhej ruky ale priamo svoju skusenosť
proste po 3 mesiacoch u mna bude vždy vždy pauza - ani keby mi to neviem aky lekar doporučil že nemusi byť tak si ju dam. lebo 5 cm cystu už mať nechcem 🙄

altalia
14. bře 2010

jerryjanka: no, to je teda vážně ale děs ☹ a jak ti odstranili ? laparkou ?

jerryjanka
14. bře 2010

nie nakoniec praskla sama 😅

altalia
14. bře 2010

jerryjanka. jak praskla ???

jerryjanka
14. bře 2010

no ako ked praskne folikul akurat ona praskla cez mc a odkrvacala sama preč

altalia
14. bře 2010

jerryjanka: ježiš 🙂 to já vůbec nwm že to může takhle samo zmizet, ale stejně ☹

jerryjanka
14. bře 2010

no ja budem mať teraz clostil už 9ty krat - ale vždy s prestavkou - dalši cyklus to bude druhy krat od prestavky ale tentokrat dufam že bude vajičko aj vlavo 😠

altalia
14. bře 2010

jerryjanka: a jak dlouho že ho bereš celkem, myslím i s přestávkama 🙂

jerryjanka
14. bře 2010

no dokopy mam za sebou 8 cyklov :-O

altalia
14. bře 2010

hmmm, to je dost 🙂 a koukala jsem že také čekáš dva roky, to jsme na tom úplně stejně.. ☹

jerryjanka
14. bře 2010

altalia ktovie čim sme si zaslužili že si musíme prežit takuto cestu 🙄

altalia
14. bře 2010

jerryjanka: taky bych ráda věděla ☹ zvláštní je, že mám kolem sebe kamarádky, které mají prcky zcela normální cestou, strašně jim to přeju, protože oni vůbec netuší co je to to, co prožíváme my všichni třeba zrovna tady na tom webu .., prostě každá vysadila prášky (antikoncepci) a šup, 2 - 4 měsíce a bylo mimi .., je to krásné, ale jak čas letí, tak bych lhala, kdybych řekla, že nezávidím ... 😒 a nejlepší je fakt ten můj dr, pořád opakuje, hlavně sexujte s chutí, ne z povinnosti, to se fakt dobře řekne, užívejte si sexu, haha...

kkamca
14. bře 2010

altalia:taky mám spíš známé,co jim to jde v pohodě..i když na tom našem sídlištátečku o asi 500 obyvatelích-počítáno i s domovem důchodců-- 😀 Tak vim o 3 holkách co maj problémy s otěhu..a nebo měli.
Nejlíp sou na tom romové--ty udělaj hup--a je to.SE to tady rodí už od 15-- 😎

altalia
14. bře 2010

kkamca: no s těmi romy máš sakra pravdu, jak je to možné, co ? ještě jsem při lítání po doktorech nepotkala ani jednu opálenou holku, co by řešila, prostě to mají nějak geneticky dané ☹

jerryjanka
14. bře 2010

altalia poviem ti že sex sa už uživať neda hlavne ked ti niekto povie kedy maš sexovať tak to je otraaaaaaaaas
no musime to len prežiť

altalia
14. bře 2010

jerryjanka: jsem ráda, že to říkáš 🙂 🙂 jsem si skoro říkala, že jsem asi vadná já, ne že by mě to přestalo bavit, ale přesně jak píšeš, když máš skoro "rozkaz" zrovna během dvou dnů zkusit sex, protože je vhodná doba, spontánost je ta tam, už je to precizní plánování a to mě vážně hodně nebaví ☹ notabene asi to znáte všechny, že fakt někdy prostě člověk nechce, bolí ho hlava, nebo je partner ne zrovna v náladě atd., ale pak si řeknu, další měsíc v háji, sakra, musí to jít..., no prostě jsem si strašně přála, aby to zařídila přiroda, no tak ne no ☹ ☹

jerryjanka
14. bře 2010

no ale aj tak sa raz dočkame verim tomu 🙂

helusatecko
14. bře 2010

Ahoj chci se zeptat na vaše zkušenosti po laparoskopii. Byla jsem na vyšetření minulé úterý a doteď mě šíleně, ale fakt šíleně bolí záda. Spíš se to zhorušuje. V nemocnici mi řekli, že mě mohou bolet záda, že se to zlepší, že je to z toho plynu, co mi s tím nafoukli to bříšo. Ale to mě bolely záda tak nějak celkově, ale pak začaly bolet hlavně za krkem a doma se to zhoršuje. Už druhý den jím ibalgin, nedá se to vydržet. Nemáte s tím někdo zkušenost? Bojím se, že to z toho plynu není.