Laparoskopie, hysteroskopie. Absolvoval to někdo?

nikusa
5. zář 2006

Ahoj holky. Absolvoval to někdo z Vás?
Já byla dneska u paní doktorky, protože jsme se spolu domlouvaly, že když se nám nepovede otěhotnět přes léto, tak vymyslíme, co dál.
A když na mě dnes paní doktorka vyrukovala s těmito dvěma pojmy, celkovou narkózou a 3 týdenní neschopenkou a 3 jizvičkami, tak se mi z toho udělalo špatně. Až přijde dnes domů moje druhé polovička, povím mu, že nejprve půjde na vyšetření on a až se prokáže, že je ok, půjdu do toho já... Uff, je mi zle, jen si na to vzpomenu...

pici
6. led 2011

@jajuuus
ja ani neviem kolko. od pondelka 3 krat po 5 som si dala... no ja som si myslela ze to bude tym, ale tak som kukala trosku :D

jajuuus
6. led 2011

@pici
ja som tiež 7 dní brala 3x po 5 ks, na ôsmy deň som zobrala už len 3x po 3 ks, no a dnes je deviaty deň, mám tie "čudné" ruky, tak som to vysadila... 😖 inak od toho ôsmeho dňa som to chcela dobrať 3x 3 ks...

pici
6. led 2011

@jajuuus
no uvidime.. ja som si objednala aj kokosovy olej, candivac, taky vyplach s austalskym cajovnikom a kadejake veci, manzel iba kukal

jajuuus
6. led 2011

@pici
to chceš na tie mykózy, hej? 😕

piskotlea
6. led 2011

krásná diplomacie 😀 jsem se krásně zasmála, i když mám dneska večer spíš myšlenky, co když... pryč s takovýma myšlenkama a moc díky za ten smích, ať i vám už zůstane úsměv na rtech 🙂 S ním budu i usínat 🙂

pici
6. led 2011

@jajuuus ano moja... ciste psycho :D

pici
6. led 2011

@piskotlea
jeeeeeeeeeeeee tak to je mile... aspon sme ti dvihli naladu.. a prec s pochmurnymi myslienkami

jajuuus
6. led 2011

@pici
a čo s tým olejom? to (diplomaticky) na pipinku? 😀 😀 😀

@piskotlea
preč s takými myšlienkami! 😉 radšej napíš tu na koňa, veď my niečo vymyslíme, aby sme ťa rozveselili... 😵

pici
6. led 2011

@jajuuus
tak teraz som sa ja pobavila.. to sa papa.. co myslis ze si tym olejom budem pipinku mazat? kozaaaaaaaaaa 😀
ale mozem skusit, pisu ze ma vsestranne vyuzitie lebo pekne vonia, je vhodny aj ako telove mlieko...

piskotlea
6. led 2011

Holky díky, náladu mám super 🙂 Ty myšlenky jsem spláchla tam, kde vy to...no...hovínko blackcurant 😀

jajuuus
6. led 2011

@pici
sa tu smejem veru ako kozaaaaaaaaaa... 😀 no vidíš, tak jednu lyžičku do pusy a druhou sa ponatieraš 😀 budeš mužíčkovi voňať ako taký kokosíííík 😀 som zvedavá, ako to bude chutiť, ja mám rada kokos, ale hádam to nebude nejaké mastné, keď je to olej... 😕

piskotlea
6. led 2011

Kokosový olej....všestranné využití...na pipinku aj do bříška 😀 No já se v tom taky prdlajs vyznám.

jajuuus
6. led 2011

@piskotlea
teším sa, že sme ti zlepšili náladu! 😉
ja sa tu pri PC smejem ako bláááááázon.... 😀 😀 😀

piskotlea
6. led 2011

No jestli jsou sousedi doma...jaaaaaj...ti musí koukat, čemu se tady sama můžem tak smát 😀 kozaaaaaa 😀

pici
6. led 2011

@jajuuus nie je to take tuhe :D haha dam vam vediet co povedal muz :D

pici
6. led 2011

@piskotlea dalsia kozicka?D

jajuuus
6. led 2011

@pici
oki, teším sa na reakcie - chuťové aj pachové... 😀

@piskotlea
ja sa nemôžem moc nahlas smiať - priateľ vedľa v kresle pozerá TV... ale pučí ma tu aj potichuuuu... 😀 😀 😀

no sme riadne kozenky teda... 😉

pici
6. led 2011

uvidime co povie... cakam nan... ten dojde totizu v dalsej varke :D

jajuuus
6. led 2011

@pici
tešíííím sa na infooo... 😀

pici
6. led 2011

@jajuuus a potom budes chciet objednat co?

jajuuus
6. led 2011

@pici
noooo... keby to obsahovalo nejaký bejbíkovský vírus, tak anóóóóóóóóóóóóó... 😀

pici
6. led 2011

@jajuuus uvidi sa :D

jajuuus
6. led 2011

@pici
pfuj pfuuuj.... nech sa zadarííí! 🙂

pici
6. led 2011

@jajuuus
jooooooooooooooooooooooou idem sa venovat manzelovi :D zatial bez kokosaku :D

jajuuus
6. led 2011

@pici
ouky douky utekaaaaj! mám na košíku kokosový orech, pošlem ti ho nejak touto virtuálnou poštou??? len si ho prevŕtaj a pekne ponatieraj... 😀 😀 😀

pici
6. led 2011

@jajuuus lenze to uz nebude panensky :D

jajuuus
6. led 2011

@pici
no to veru nebude.... 😀

marvilka
7. led 2011

baby vy ste paradne exotky 🙂)))))))

piskotlea
7. led 2011

No to som zvedava, ako to dopadlo...s olejom aj s kokosom 😀 😀
Já som bola dneska ráno na kontrole u svojej gynekoložky - vše ok. Pak som chcela ist cvičit na takové to vibrační, ale nešla som. Doktorka mi odporučala cvičit takové ty kočičí záda (chrbty?) apod. No dneska mi chlap doveze takový ten balon a už se moc těším. A co vy baby?
Tak neviem...píšu česky leba slovensky? 😨

pici
7. led 2011

@piskotlea

@jajuuus
@marvilka

haha zmagorena... baby tej kokosak este nemam... ale ... coro moro bolo aj bez kokosaku :D