Laparoskopie, hysteroskopie. Absolvoval to někdo?

nikusa
5. zář 2006

Ahoj holky. Absolvoval to někdo z Vás?
Já byla dneska u paní doktorky, protože jsme se spolu domlouvaly, že když se nám nepovede otěhotnět přes léto, tak vymyslíme, co dál.
A když na mě dnes paní doktorka vyrukovala s těmito dvěma pojmy, celkovou narkózou a 3 týdenní neschopenkou a 3 jizvičkami, tak se mi z toho udělalo špatně. Až přijde dnes domů moje druhé polovička, povím mu, že nejprve půjde na vyšetření on a až se prokáže, že je ok, půjdu do toho já... Uff, je mi zle, jen si na to vzpomenu...

piskotlea
7. led 2011

@pici Tak to je príma 😀 Čoro moro 😀 A já si asi pustím Kokosy na sněhu 🙂 Ale včil idu za kamarádkou, jsem ji minulý týden potkala a ona, že je na nemocenské a já na to, s čím...a ona ...v dubnu budu rodit 🙂

pici
7. led 2011

@piskotlea
no tak taku nemocensku by sme veru brali aj my nie?

piskotlea
7. led 2011

@pici No to si piš, že hej 🙂 Ani si nepamatuju, kdy jsem marodila, ale tu "naši" nemocenskou přeji všem snažilkám 🙂 Těhotenství si plánuju (jestli to jde) si pořádně vychutnat 🙂

pici
7. led 2011

@piskotlea tak ako si povedala :D

marvilka
7. led 2011

@pici hahahaaaaaa 🙂 no tak co to potom bude za coro moro s kokosakom 🙂))))))

pici
7. led 2011

@marvilka to bude coro moro special :D

neradka
7. led 2011

@piskotlea no my sme to trosku nedomysleli, lebo ta dovolenka nebola ista, ale uz mam laparku zrusenu a prekladame ju na marec. 😉 Jasne ze dam svojmu telu priestor na zotavenie. Neviem co ma na laparke caka, ale rychlo som na tejto stranke aj vdaka vam 😀 zistila, ze urcite to nie je take jednoduche. Dakujem za vsetko baby. 😀 Ale popravde mam z toho strach ☹ Teraz sa to oddialilo, takze chvilu este mozem mysliet aj na nieco ine. Mozno sa to dovtedy podari aj bez laparky 😅

piskotlea
7. led 2011

@neradka No já som to nemyslela zle 😉 Laparka není náročná, ale přece je to jen operace s narkózou. A třeba se laparky ani nedočkáš 😀 Moc ti to přeji. A i kdyby, laparka ti pomůže. 🙂

piskotlea
7. led 2011

@neradka No já som to nemyslela zle 😉 Laparka není náročná, ale přece je to jen operace s narkózou. A třeba se laparky ani nedočkáš 😀 Moc ti to přeji. A i kdyby, laparka ti pomůže. 🙂

jajuuus
7. led 2011

@pici
aj ja chcu čoro-morooooooooooo.... 😀 aj bezkokosákovééé... 😝

@piskotlea
píšeš pekne česko-slovensky... 😉 veru, veru, nech sme už všetky čoskoro práceneschopné z dôvodu tehuľkovstva!!! 😉
@neradka
ak by ste do laparky nestihli "zamiesiť", aspoň budete vedieť, na čom ste... tak hlavu hore, strach zahoď, bude to všetko OK! 😉 😵

pici
7. led 2011

@jajuuus ja uz mam aj po coro moro na tyzden.. vyzera to tak ze vianocny darcek sa nam nepodarilo splodit :D a zajtra sa mi naplno rozbehnu kramy 😠

jajuuus
7. led 2011

@pici
no do kokosového orecha!!!!!! 😠 😠 😠
ale nevadí, nech rýchlo prejde mrcha, potom šup do centra, budeš mať nové info a zas snažilkovať! 😉

inak dnes sa narodil priateľovej sestre synček Leo! 😀

pici
7. led 2011

@jajuuus jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee tak to je krasne... :D tak nech je len zdravucky :D
ved mne to bolo jasne, ze take zazraky sa nedeju :D od zaciatku liecby som bola postavena pred realitu, ze prirodzene to proste asi nepojde... ale tak nadej umiera posledna ako sa hovori, a trosku som aj zacala snivat , ze by to mohlo vyst.. ale depku nemam neboj... v centre nam snad pomozu k velkemu bruchu :D

jajuuus
7. led 2011

@pici
ďakujeme, veru, hlavne veľa zdravíčka mu!!!
super, máš perfektný postoj! tak to má byť, netreba sa tomu poddať! inak ver v kúštiku duše aj na zázraky... ver mi, dejú sa! 😉
a keď náhodou nie prirodzenou cestou, tak v centre vám určite pomôžu... 😵

pici
7. led 2011

@jajuuus
tak ja som mala depresiu , myslim taku chvikovu len raz... no presne povedane prvy rok snazenia som mala asi kazdy mesiac pat minut ked som kramy dostala a potom tento rok ked ma liecili, nebol na depky cas... revala som, len ked som zistila ze musim este na jednu laparku a na driling ... a s tym som vobec nepocitala, tak ma to rozrevalo doma.. ale depku, ze nemame babo ani nie. teraz naposledy u dokyho takej babe povedala sestricka ze tak predsa si dobre typla ze je tehotna, sa tam tesila tak mi slza vysla.. ale tak to je snad normalne... ale na depky nie je cas.. babo do depkoveho bruska nepride... a poddat sa tomu, je rovno prehraty boj, treba mysliet pozitivne... a to ja veru myslim...

jajuuus
7. led 2011

@pici
pekne si to napísala 😉 tiež mám na toto všetko rovnaký názor... veru bábo do depkového bruška nepríde...
určite to každú z nás zamrzelo, keď sme zozačiatku snažilkovania každý mesiac ne-čakali mrchu a keď prišla, tak nás to zamrzelo, prečo je zas tu, či je všetko ok.... 😒
ja som už tiež optimistka... uvidíme, čo bude teraz po tejto laparke... necháme tomu voľný priebeh, budeme sa snažilkovať, ale nie nasilu... a keď to bude mať prísť, tak to príde... veď naše telá vedia, kedy už na to budeme pripravené... 😉
ty si teraz taký testovací zajačik na cocosový olejík a potom sa my všetky začneme natierať a piť ho len taký fukooooot.... 😀 😀 😀

pici
7. led 2011

@jajuuus
on sa skor je, ako pije, lebo je tuhy, az pri zahriati sa topi, takze si ho budem asi natierat na chleba :D namiesto pomazanky... zevraj je velmi prijemny na telo, lebo je to vlastne olej. a koza je krasna jemna a vonava... fuha, toto bolo ako zo zlej reklamy :D
vies, aj my sme chceli skusit prirodzene, ale toto je druhy cyklus od laparky, ked sme poctivo pod dohladom lekara a sledovani ovulacie skusili a prd makovy z toho. a s mojim dokym mam velmi otvoreny vztah. takze mi povedal, ze ak otehotniem,tak v case kym pojdeme do centra je najvacsia pravdepodobnost, najma po laparke.. po tom uz moc ani nie.. a realne mi povedal aj moje sance...takze zase zazrak je pekna vec, ale rodit nemozem v sedemdesiatke, kym na neho budem verit :D

pici
7. led 2011

@jajuuus
idem ja silno spinkat lebo je vela hodin, nejako som sa tu zavarila pred pocitacom..dobru noc

jajuuus
7. led 2011

@pici
no aj to je dobrý nápad, natrieť si ho na chleba... 😀 ty tu na nás robíš nejaký marketingový ťah... 😀 sranda, že olej a je tuhý...
určite nie ČAKAŤ na zázrak, tak som to nemyslela, treba tomu pomôcť napríklad aj v centre, ale popri tom sa môže stať aj zázrak prirodzený, či? 😅
no ja mám také "obavy" trošku, že po laparke som už mala jednu mrchu, teraz o pár dní príde ďalšia - to už bude druhý cyklus a potom idem na tú kontrolu... ktovie, čo ešte na to povie, ako to tam vyzerá, či ma nebude chcieť liečiť ešte aj nejakými liekmi... lebo čo čítam, tak fakt sa im väčšinou podarí otehotnieť tesne po laparke... tak aby som ten správny čas neprešvihla... 😠

jajuuus
7. led 2011

@pici
tak dobrúúú a sladkééé 😉

dasty79
8. led 2011

Ahoj holky 🙂

Co tady nového?Jdu vás dočíst....

pici
8. led 2011

@jajuuus
no zazrak bude babo v brusku...xixi... hej on je tuhy... ten olej len pri zahriati skvapalnie...:D

@dasty79 ty sa uz balis do nemocky? budeme na teba mysliet

andara
8. led 2011

ahoj holky, tak sem to dnes dostala-mela jsem 5dni zpozdeni. Tak ted uz se budem moct zacit snazit🙂

pici
8. led 2011

@andara tak hor sa do toho :D

fazulka1512
8. led 2011

ahojte, ja idem v utorok k lekarke osobne, teraz sme sa dohadovali po telefone, laparo mi urobi na 14 dc, teraz mrchujem tak takze to bude okolo 18-19.1

andara
8. led 2011

@fazulka1512 18 ledna mam narozeniny, tak budu drzet palce!

dasty79
8. led 2011

@pici - ne nebalím se do nemocnice.Mám napsanej seznam,doma předoperační vyšetření,pak ještě mám žádanku na masáže - které pomáhají k otěhu.Mám vypranej župánek,košily,atd.Koupila jsem si neperlivý vody a ještě jsem
si říkala,že musím v po koupit ten espumisan ......No a u mě nastala malá změna .........
Ms nedorazila a tak jsem včera zkusila testík a jsou tam // 🙂
Takže holky zázraky se opravdu dějí - po 3 a 3/4 letech 🙂

marvilka
8. led 2011

@dasty79 ja som prave odpadla 🙂)))) strasne moc sa tesim, ze sa ti to podarilo

pici
8. led 2011

@dasty79 skveleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dasty79
8. led 2011

@marvilka a @pici - moc děkuju - ale zatím potichoučku se raduju...

@marvilka - jak ti je?už se cítíš dobře po laparce?a v po jdeš k dr.?
Uvidíš,že se brzo zadaří 🙂

@pici - věř taky na zázraky a vyjde to 🙂 držím palečky,ať mě všechny následujete.

Na kontrolu jdu až koncem ledna - snad bude vše ok...