Laparoskopie, hysteroskopie. Absolvoval to někdo?

nikusa
5. zář 2006

Ahoj holky. Absolvoval to někdo z Vás?
Já byla dneska u paní doktorky, protože jsme se spolu domlouvaly, že když se nám nepovede otěhotnět přes léto, tak vymyslíme, co dál.
A když na mě dnes paní doktorka vyrukovala s těmito dvěma pojmy, celkovou narkózou a 3 týdenní neschopenkou a 3 jizvičkami, tak se mi z toho udělalo špatně. Až přijde dnes domů moje druhé polovička, povím mu, že nejprve půjde na vyšetření on a až se prokáže, že je ok, půjdu do toho já... Uff, je mi zle, jen si na to vzpomenu...

pici
10. led 2011

@fibi21 jejda zlatko a ty si uz aj doma?
neboj, zeny otehotneli aj s ovela vacsimi problemami ako mame my...

pici
10. led 2011

@cvana
@tiffany81 baby kazdou ms viac vyzivujete endo.... ak ju mate v tele.. sup na laparku nech to mate potvrdene a hor sa do boja s touto pliagou

neradka
10. led 2011

@pici no veru 😀 ja uz v spolocnu matersku s kamskamo ani nedufam 😉 postupne vsetky chodia s bruskami, ale presne tak aj my raz budeme chodit na prechadzku s kocikom 😀

jajuuus
10. led 2011

@pici
ďakujem za vysvetlenie ďalšej skratky 😀 , som rada, že na mňa myslíš... 😉 ja tomu verím, že teraz sa vám to už podarí! 😵

@cvana
ja som mala endometrióznu cystu na ľavom vaječníku, inde sa nepotvrdila... tak dúfam, že to už bude v poriadku... neboj, len choď čím skôr, nech dáš tú pliagu von!!! 😉

pici
10. led 2011

@jajuuus ty budes aka namakana vyrazmi po mojich vysvetleniach, potom budes machrovat co?

pici
10. led 2011

@neradka zlatko jasne ze sa to podari aj nam

jajuuus
10. led 2011

@pici
že jaká fráááája ja budem... 😀 😀 😀

pici
10. led 2011

@jajuuus
no tak tomu ver...

andara
10. led 2011

@jajuuus měla jsem to samé-endometr.cystu na levém vaječníku🙂

jajuuus
10. led 2011

@andara
akú si mala veľkú? ja cca 38mm... dokyna mi po zákroku povedala, že sa im ju podarilo celú vylupnúť, ale vaječník ostal o trošičku menší, ako ten zdravý... ale že je funkčný... dúfam, že sa mi už endo nevráti... 😅

andara
11. led 2011

@jajuuus cca 5x3cm, teda podle utz, v operační zprávě velikost nebyla.A povedlo se taky vyloupnout bez poškození vaječníku🙂 Podle výsledků z laboratoře to byla buď endometr.cysta, nebo cysta žlutého tělíska. Jinde jsem endo taky neměla, jen nějaké pidi srůsty, které rozrušili a jinak vše čisté🙂 27.1 jdu na kontrolu na gyndu po šestinedělí🙂

dasty79
11. led 2011

Ahoj holky. 🙂

@marvilka - jak jsi dopadla u dr?????????????????
Jo díky, daří se dobře - zatím tak nějak nic nepociťuju - jen prsa cejtím,jak bolej....
Jinak vše normál 🙂

@pici - ještě to nemám od dr. potvrzené,tak až to budu mít tak to změním.

A jak se máte ???

@andara - ty jsi měla 5x3 cystu? to je docela velká 😒

pici
11. led 2011

@dasty79 ja dneska celkom fajn... kukam telku idem do obchodu o chvilu na postu a tak...

dasty79
11. led 2011

@pici -tak to je takovej pěknej relax a ty budeš na neschopence až do ty doby,než půjdete na IUI a pak ještě po IUI?
Já jdu za chvíli s bafanem a pak vařit....
Před chvílí jsem dorazila z práce.

dasty79
11. led 2011

@fibi21 - kdy jdete na IVF?

pici
11. led 2011

@dasty79 nie zlatko, ja som teraz nezamestnana takze ja nebudem na ziadne PN

andara
11. led 2011

@dasty79 jj, doktorka řikala, že velká není, že není patologická, to je myslím až od 8cm🙂 A hlavně nerostla, byla 2roky pořád stejná.

pici
11. led 2011

@andara tieto posrane cysty... neviem na co su, len zle robia... ble...

andara
11. led 2011

@pici jj a přesto jsem s ní dokázala otěhotnět🙂 Mně nijak nezlobila, vůbec bych o ní nevěděla, kdyby se neukázala na utz 😉 Kdoví jak dlouho jsem jí vlastně měla.

pici
11. led 2011

@andara ano ked je cysta a nezlobi ako pises tak ok, ale ze sa tam tie svine vobec tvoria. najhorsie ked praskne a ani nevies ze ju mas nie?

andara
11. led 2011

@pici to ano, dr právě pořád myslela, že praskne, chodila jsem na kontrolní utz po porodu a jelikož tam pořád mrcha byla, poslala mě do Prahy a tam hned rozhodli o laparce.Tak sem ráda, ale právě se taky bojím, že se to může vrátit, takže se budu snažit teda otěhotnět🙂)

pici
11. led 2011

@andara snad nie... ja dufam ze ziadnu cystu nemam

marvilka
11. led 2011

@dasty79 no moj doktor je chudak stale PN, stehy mi dnes vyberala ina doktorka 🙂 takze info budem mat az v pondelok... :( mne tiez odoperoval cystu, kt. mala tusim 5cm ....tak hadam to nebol daky strasiak velky :( to mi iba oznamil po operacii.

pici
11. led 2011

@marvilka sokm zvedava aky postup ti poradi

piskotlea
11. led 2011

Ahojky holky, jsem tu včera nebyla...a připadá mi to ako věčnost...pc zlobil, byl u pana doktora (kamarád reinstaloval), ale už jsem tu...všechno jsem přečetla a mám z vás radost 😀
@pici takže žádné "přeskakování" a pěkně všechno popořádku...a tím, že jsi nezaměstnaná - aspoň si nemusíš brát v práci volno a můžeš odpočívat, spinkat a nabírat sil, které budeš potom potřebovat 🙂 ...jo a chcem taky machrovat, tak piš piš 😀
@dasty79 taky se těším, až to budeš mít potvrzené a změníš si "pas" 😀

dasty79
11. led 2011

@pici -tak to ať se brzo zadaří,když jsi bez práce.Určitě to IUI vyjde,když seš teď tak pěkně po laparce vyčištěná 🙂

@marvilka -tak zase musíš čekat na dr.?ach jo - to je hrůza,pořád jen čekání na něco...
Tak to jsem zvědavá, co ti za týden řekne.A jak ty stehy - bolelo to,když to vytahovaly?

@piskotlea - ahojky,jak se máš??????

fibi21
11. led 2011

@dasty79 uvidime tak cca koncom marca ak to pojde tak ako ma ...to je priblizne tarz som po hysterke tak cakam kym sa zahojim a pojdem na kontrolu a zaciname stimulovat ...takze asi takto nejak

jajuuus
11. led 2011

ahojte kočky 😉

@andara
fúha, dva roky si mala cystu? ešte že ti nepraskla... 😕 ja som ju mala cca 4 mesiace - potom sa rozhodol, že ju dáme vonku... nemohla som ani cvičiť, ani prudké pohyby robiť, skoro nič... takže som aj rada, že je už preč... 😎

@marvilka
moje, tak to si ešte počkáš... ale že tá informácia bude musieť stáť za to, keď musíš takto dlho čakať! 😉

@piskotlea
ahojkyyy... máš tu zapísanú absenciu za včerajšok... 😀 no kde máš tú fotku??? 😵

@dasty79
teším sa, keď to budeš mať už potvrdené! 😉

baby, poraďte, čo idete zajtra variť??? došli mi nápady... 😅

marvilka
11. led 2011

@jajuuus jasne, nacakam, ale ja viem ako to dopadne ;) vsetko bude ok, pri najblizsej moznej ovulacii naplanujeme sexik, splodime krpca a o 9 mesiacov kocikujem 🙂)))))

marvilka
11. led 2011

@dasty79 no asi to tak ma byt, ze som s nim este nehovorila, hadam by uz mohli byt aj vysledky z histologie, aj ked to asi este nie. ja len dufam, ze budu v poriadku, aj ked ani poriadne neviem, co za vysledky to maju byt?! 🙂 stehy neboleli, akoze nic prijemne, ale dalo sa vydrzat. Aj tak som ako trulko stale prihrbena, lebo mam blby pocit sa poriadne vystriet 🙂)))