Laparoskopie, hysteroskopie. Absolvoval to někdo?

nikusa
5. zář 2006

Ahoj holky. Absolvoval to někdo z Vás?
Já byla dneska u paní doktorky, protože jsme se spolu domlouvaly, že když se nám nepovede otěhotnět přes léto, tak vymyslíme, co dál.
A když na mě dnes paní doktorka vyrukovala s těmito dvěma pojmy, celkovou narkózou a 3 týdenní neschopenkou a 3 jizvičkami, tak se mi z toho udělalo špatně. Až přijde dnes domů moje druhé polovička, povím mu, že nejprve půjde na vyšetření on a až se prokáže, že je ok, půjdu do toho já... Uff, je mi zle, jen si na to vzpomenu...

jajuuus
11. led 2011

@pici
no tak to ja by som ho jedla stále... 😀 my sme obidvaja strašní mäsožravci... 😀

pici
11. led 2011

@jajuuus ja mam rada maso, ale je to len sila zvyku... odkedy spolu zijeme tak maso jem len ked mam vyslovene chut... idem hajuskat .... pekne krasne... zajtra tu budem tak na preskacku lebo mam taky lietaci den

jajuuus
11. led 2011

@pici
tak dobrú noc! ja tu budem asi tiež len večer 😉

marvilka
12. led 2011

ja som mala aspon to stastie, ze mi to doktor pekne zasil a fajn sa mi to zahojilo. niekt. stehy mi same isli pri miernom potiahnuti 🙂 ale kamoska co bola so mnou chuda mala jeden problemovy a jej roztvorila celu jazvu :((( aj ja som na FB? a kto v dnesnej dobe nie je? to je take masove medium 🙂)

pici
12. led 2011

@marvilka
ja som mala zazite velmi pekne... ale rez som mala v tych istych ranach ako na laparke predtym aby som nebola zjazvena a ma to proste bolo, som sa rozrevala jak male decko , normalne srdcervuci plac :D

marvilka
12. led 2011

@pici to fakt? chudatko moje 🙂 a prvy krat ta to menej bolelo?

pici
12. led 2011

@marvilka co ja viem. trosku to stipkalo a hlavne som nevedela co je to za pocit, ale teraz druhy krat to bola vlastne rana v rane.. tak to bolelo. a som bola asi aj nejaka precitlivena, lebo ja mam vysoky prah bolesti a toto aj doky kukal ze som sa tam normalne rozrevala.. idem na kozmetiku , budem tu tak o dve hodiny :D

marvilka
12. led 2011

@pici tak to ano, citlivost je tiez velky hacik a urcite urobilo svoje aj to, ze si to ozaj mala ranu v rane 🙂 no tedaaaaa, takze sem pride o dve hodky kocka 🙂 aj ja by som mala ist uz konecne 😉

pici
12. led 2011

@marvilka no ja som volala kamoske, nech si na mna rezervuje aspon dve hodiny, lebo to je masaker co ja mam s ksichtom... konecna...

marvilka
12. led 2011

@pici mne hovor, ja sa uz otrasnej pleti neviem zbavit asi mesiac, kamoska mi doniesla z figara 2 kila cokolady, ja som to spraskala, lebo som mala stres a milion roboty a nechci vidiet, ako som dopadla :( teraz som mala nervicky z operacie, takze som sa len oskrabovala, no hroza, kozmeticka by mala tiez roboty na dve hodky, ale este som nikdy nenavstivila salon :(

piskotlea
12. led 2011

@jajuuus No já šla spát až po půlnoci, jsem si asi nedala aktualizaci této stránky, protože jsem neviděla žádné další příspěvky a samo to nešlo 😠
No já taky maso můžu, ale brokolici se sýrovou omáčkou bych si dala 😀 Žravou mám furt, zvláštní pocit v podbřišku taky, takže mrcha ide 😒 Nu což, třeba to tak má být.
Já na kosmetice taky ještě nebyla, fakt, že bych to taky potřebovala 😀 Dvě hodiny by bolo málo 😀 😀 kozaaaaa
No a strup je strup...zeptám se v práci jedné slovenky, ako sa to hovorí, hej? 😎

neradka
12. led 2011

@piskotlea no to si pis, ze mam strach 😀

piskotlea
12. led 2011

@neradka Nebóój 😀 nejdřív si dám kávičku a tebe až k večeři 😎

luciah
12. led 2011

ahojte dievčatá, som tu medzi vami nová, ale asi s podobnými problémami. 21.1. ma čaká laparo a mám dosť strach. dr. mi ju odporučila nakoľko sa nám nedarí 8 mesiacov otehu a všetko je ok, aj u mňa aj u mm. môžte mi napísať, ako to prebieha, aké to celé je, čo potom, príp. ako rýchlo sa vám po laparo podarilo otehu?

ďakujem

marvilka
12. led 2011

@luciah neboj sa 🙂 aj mna tu baby ukludnili pred operaciou a uz to mam aj za sebou. V nedelu som mala prijem(doma som si ale musela dat YAL, to je ako klystyr), v pondelok rano ma sestricka zobudila, pichla mi naladovku, odniesli ma na sal, zoperovali a cely den som bola trosku mimo z narkozy 🙂 mala som zavedeny dren, ten mi vytiahli v utorok na obed (vytiahnutie som ani necitila, iba som sa nadychla, doktorka potiahla a bolo ) a v stredu som isla domov. Bolesti som nemala, ale jedine co ma hrozne trapilo boli bolesti spojene s plynom, co mi ostal v tele. To ma strasne tlacilo (ale da sa to vydrzat). teraz mam tyzden po operacii, vcera mi vytiahli stehy, cakam na vysledky z histologie a je mi fajn. Ozaj sa toho bat nemusis, urcite to zvladnes a ani nebudes vediet ako.

dasty79
12. led 2011

Ahoj všem 🙂

@fibi21 - tak to budu držet palečky,ať to v březnu vyjde 🙂

@piskotlea - třeba ms už nepřijde 🙂 🙂 🙂

dasty79
12. led 2011

@marvilka - to seš statečná,že tě nebolelo tahání stehů 😵 To je fakt,třeba opravdu bude mít v po výsledky z histologie
a hned se to někam pohne a vy se budete moct snažilkovat 🙂

marvilka
12. led 2011

@dasty79 no dako tomu neverim, ze ich bude mat v pondelok, to by musel mat sluzbu v nemocnici (operoval ma v dunajskej strede a ambulanciu ma v ba 🙂 ) a kedze je pn ... no uvidim, to je najmenej, kedy budu, len nech su v poriadku. No a to snazilkovanie ani nehovorim, je za nami len tyzden bez sexiku a uz to je o nervy 🙂

dasty79
12. led 2011

@marvilka - jasně,že budou výsledky v pořádku 🙂 Určitě už budete moct pěkně sexíčkovat od příštího týden 😵
My taky do kontroly máme zákaz sexíčku.Ale co se dá dělat,hlavně ať je vše v pořádku a my to vydržíme 😵

marvilka
12. led 2011

@dasty79 no to este asi nie 🙂 pri prepustani mi povedala doktorka az 4-6 tyzdnov 🙂 ja len dufam, ze mi moj lekar povie skorsi termin 🙂 a rovno aj so snazenim o babo 🙂
no a ty si na tom ako? kedy to mas tu kontrolu? ako sa citis? si spominala tusim, ze ta prsicka bolia, dufam, ze sa k tomu nepridali ranne nevolnosti 🙂))

dasty79
12. led 2011

@marvilka - už se těším na pondělí,co ti řekne 🙂 6týdnů je dlouho.
Já má kontrolu až 26.1.,takže dlouhá doba.Jo jo bolej prsíčka,jinak nic.
Nevolnosti zatím taky nic...

marvilka
12. led 2011

@dasty79 no ale hned by sa mi krajsie cakalo na termin, keby som uz mala // 🙂 to vam rychlo ubehne a strasne moc si prajem, aby bolo vsetko v poriadku a babatko sa pekne vyvyjalo 🙂

dasty79
12. led 2011

@marvilka - děkuju ti moc.kéž by to bylo opravdu vše v pořádku 🙂
Já se teď strašně bojím a s manžílkem jsme si zakázali se radovat.
Máme z toho radost,ale taky strach,aby se ten zamlklej potrat neopakoval...
Musíme věřit,že tentokrát to vyjde! 🙂
a ty taky věř,že se brzo zadaří a ono to vypadne a za chvíli si budem psát
jak nám rostou bříška.Jo bereš? 🙂

pici
12. led 2011

@marvilka mne povedal ked mi vybral stichy ze sexovat mozeme... ibaze som nemala chut, kym som nebola fit tak sme nesexovali... co bolo od nastupu do nemocnice asi mesiac... :D

pici
12. led 2011

@dasty79 pekne pomalicky do zdarneho konca....neboj nic... vsetko bude dobre a tak ako ma byt

pici
12. led 2011

@piskotlea
@marvilka

na moje pocudovanie som po kozmetike nevyzerala az tak strasne.... no uvidime zajtra :D, moja kozmeticka je moja kamoska a ta sa nevie vynadivat co si ja viem spravit s ksichtom,ked sa obcas citim ako kozmeticka...

dasty79
12. led 2011

@marvilka -taky si myslím,že už to někdo psal,že po vyndání stehů sexovali 😀
@pici - jo díky,doufám,že tentokrát do zdárného konce 🙂
Jasně,že jo 🙂 🙂 🙂
A vy mě budet kočky následovat,jasný!!!!

pici
12. led 2011

@dasty79 tak pokusime sa . uvidime komu je ako sudene :D myslim ako rychlo, a ako postupne k tebe sa budeme pridavat :D
ano sexovat sa moze po vybrati stehov, zvacsa vtedy pride menzes a potom sa moze... ale mne sa nechcelo, bola som umraucana... navyse som dostala hned hormonalnu liecbu a to so mnou mavalo tak, ze mi prepinalo...

dasty79
12. led 2011

@pici - tak já vás budu chodit pěkně kontrolovat,jak mě následujete 😀

neradka
12. led 2011

@luciah ahoj moja, urcite to vsetky zvladneme 🙂 Pozri na tieto statočne baby, niektore to maju za sebou aj viackrat 😉 Budeme drzat palceky aby sa ti vsetko dobre zdarilo 😀