Laparoskopie, hysteroskopie. Absolvoval to někdo?

nikusa
5. zář 2006

Ahoj holky. Absolvoval to někdo z Vás?
Já byla dneska u paní doktorky, protože jsme se spolu domlouvaly, že když se nám nepovede otěhotnět přes léto, tak vymyslíme, co dál.
A když na mě dnes paní doktorka vyrukovala s těmito dvěma pojmy, celkovou narkózou a 3 týdenní neschopenkou a 3 jizvičkami, tak se mi z toho udělalo špatně. Až přijde dnes domů moje druhé polovička, povím mu, že nejprve půjde na vyšetření on a až se prokáže, že je ok, půjdu do toho já... Uff, je mi zle, jen si na to vzpomenu...

pici
15. led 2011

@jajuuus dostanu po usoch ked nie.. idem sa sprsit a trosku aj manzelovi venovat :D

jajuuus
15. led 2011

@pici
tak veru, treba ich vycvičiť... 😀
choď sa povenovať, nie že tu začne na nás žiarliť... 😀

ja sa rozplývam na www.svetkocikov.sk 😀

pici
15. led 2011

@jajuuus nezacne :D akurat som vysla z vane :D
a ktore kociky sa ti pacia?

pici
15. led 2011

@jajuuus ja mam vybraty nasledovny, ak bude jedno babo tak bud jane slalom reverse, alebo jane unlimit, a ked budu dvojicky tak casualplay twinner

piskotlea
15. led 2011

@pici vylíhnuté vajíčka nedostanou po ušách 🙂)) no možu byt rádi hej 😀
@jajuuus no žárlit na nás, to by tak scházelo 😀 my na vajíčka bičíky nemáme a my taky rádi mašo 😀 a čo to máš za stránky? 😲

jajuuus
15. led 2011

@pici
je ich taaak veľa... budem mať asi problém vybrať si... 😀 ale určite pôjdeme pozrieť aj do Poľska, ževraj tam majú pekné, dobré, aj celkom lacné... no uvidíme... 😉 nech už môžme všetky vyberaaaaať..... 😀

jajuuus
15. led 2011

@pici
a je aj na tej stránke ten kočík? 😕

@piskotlea
rozplývam sa nad kočíkmi na www.svetkocikov.sk 😀

pici
15. led 2011

@jajuuus ja uz som rozhodnuta... :D vybrate mam vsetko pre babo :D
@piskotlea vajka nech len pekne sa liahnu v bruchu... inak bude zle nedobre...

idem sa povenovat trochu muzovi o chvilu budem naspat :D

jajuuus
15. led 2011

@pici
no ja ešte moc neobzerám, ale tehotná kamoška si hľadá kočík, tak som sa tam začala obzerať... 😀
takže rýchlovka, hej? 😀 😀 😀

pici
15. led 2011

@jajuuus hahaha jak si ma odhalila, umrem :D

jajuuus
15. led 2011

@pici
šak sme ženy, zmýšľame rovnako... 😀 😀 😀

pici
15. led 2011

@jajuuus koza :D a ty si dneska sama?

jajuuus
15. led 2011

@pici
nie, boyfriend sa povaľuje vedľa mňa na gauči... 😀

pici
15. led 2011

@jajuuus aha a vy coro moro nic?

jajuuus
15. led 2011

@pici
mrchaaa... moja, mrchaaa je tu.... 😀 ale aj tak by sme nie, lebo ja som sa zabudla opýtať, že kedy môžme, tak som aj tak chcela radšej čakať až do kontroly... 😵

pici
15. led 2011

@jajuuus ja som truuuuuuuba, nejako som si to neuvedomila...

jajuuus
15. led 2011

@pici
nevadííí... 😉 a to doma robkáš tie vlásky? 😵

pici
15. led 2011

@jajuuus , nie doma nie... oproti mam "kancelariu"
idem ja spinkat moja, lebo zajtra varim obed aj pre maminu, lebo je velmi chora, tak som sa ponukla.. takze nemozem vyspavat ... dobruuuuuuuuuuuuu noc

jajuuus
15. led 2011

@pici
tak dobrúúúú a navar niečo fajné 😉

marvilka
16. led 2011

@pici vysledky by uz mohli byt tento tyzden, moj doktor bol do piatku pn, takze som s nim este nehovorila :( ale v pondelok za nim skocim a povyzvedam 🙂
uff, dnes sa mi zda, ze mam prvu ovulaciu po operacii, paradne tlaky mam v brusku 🙂 som zvedava, aka bude prva menstruacia... 🙂

marvilka
16. led 2011

@jajuuus ja si tiez myslim, ked sa najviac snazim, aby sa mi jedlo alebo kolacik vydarilo, tak jasne ze to je cele zle 🙂 ale ked varim zo srandy a podla nalady, vsetko do bodky je perfetne 🙂

pici
16. led 2011

@marvilka menstruaciu som mala taku istu, na den presne mi prisla a odvtedy chodi jak hodinky.... :D
no pekne povyzvedaj, ze co je nove... a co dalej.... ja akurat som dovarila .. tak pozeram telku...

marvilka
16. led 2011

no to dufam, ze bude vsetko ok 🙂 citim to tak 🙂 ja sa utapam v tom, co navarit. Co si dobreho ukuchtila? ;)

pici
16. led 2011

@marvilka no mame s babkou som piekla kura so zemiakmi a nam som robila karfiol... a muz mi na to, ze to jak pre vazna, ze ake dietne jedlo som spravila... magor

marvilka
16. led 2011

no mnam, kuriatko by som si dala ;) hehe, on si stazoval na karfiol? saso 🙂 sak si tusim spominala, ze je vegetarian 🙂ci sa mylim?

pici
16. led 2011

@marvilka ano je... ale ze to co je za dietny obed? som chcel nieco honosnejsie... on tak rad saskuje :D je vegetarian... kuriatko bolo vyborne...

neradka
16. led 2011

hmmmmmm baby, vidim ze ste navarili, u nas dnes vari muzova mamina, vzdy si to rozdelime. Jedna vari v sobotu a druha v nedelu. Väcsinou je nedela moja, ale dnes nie. 😀 Aspon si oddychnem.

A pozeram ze tu bola velka debata o kocikoch, mozno by som sa aj ja mala venovat takym veciam a na ine, myslim tie negativne by som nemala cas mysliet 😉
@marvilka ahoj moja, vysledky urcite budu v poriadku ked tot ak citis a hadam uz tento tyzden to budes vediet. 😀

pici
16. led 2011

@neradka presne tak.. mala by si si postupne pozerat co sa ti paci atd... moja svagrina si davala nacas... ze ved pojdeme vsetko nakupit tak v siestom mesiaci... lenze od stvrteho bola doma na rizikovom a mohla len lezat. tak som nakoniec nakupovala komplet vsetko ja... co samozrejme nebol vobec problem :D

neradka
16. led 2011

@pici to ano, len sa obavam ze moj muz mi povie, aby som to nerobila, lebo budem stale mysliet na babatko ☹ ale ved to myslim aj tak, mozno rozdiel je v tom ci je to myslenie smutne, alebo vesele. Snazime sa viac ako dva roky a myslim ze za ten cas sa moje myslenie velmi zmenilo 🙂 niekedy to bolo horsie, kazdu mrchu som plakala .....a ved asi kazda to pozna a postupne sa to zmenilo 🙂

marvilka
16. led 2011

@neradka no tebe je dobre 🙂 u nas ked ja nenavarim, vola sa pizza :D alebo sa pozveme na obedik k rodicom 🙂
na nic negativne nemysli 🙂 musis mysliet na pekne veci a tesit sa na miminko 🙂 my sme vcera strazili sesterke 7 mesacne dvojcata 🙂 no akoze mala som co robit s priatelom :D ked spustilo krik jedno, hned aj druhe 🙂 takze zabralo iba cicikanie po byte a bolo vzruso. uz sa tesim na svoje a verim tomu, ze ked sa zadari, tiez budu rovno dve 🙂 priatel to velmi pritahuje a chce, no opytam sa ho dnes, ked videl, co to je mat rovno dvoch svistov 🙂