• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Laparoskopie, hysteroskopie. Absolvoval to někdo?

17. července 2017 
@piskotlea ty si opica, tak co mam pisat ze vagina alebo posva? co ja viem, to je take medicinske :D suska... to neviem... to mam asi z detstva :D
ano som narocna,... ale nie v zmysle ze som krava a s nicim nie som spokojna. ale veci tykajuce sa zdravia, na to si potrpim...
17. led 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciah vaginalne cipky, gyntima, alebo maldon, alebo si nechaj predpisat gynoflor... vyplachy su ok... nie moc casto... a treba to kombinovat fakt s tymito vecami. lebo si vyplachnes aj dobre bakterie nie len zlobu zo susky... aby si nemala zapal alebo mykozu alebo podobne radosti :D
17. led 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pici hmmm, tak zajtra musím ísť zas do lekárne. a tá gyntima alebo maldon to je čo? ako sa to používa? pýtam sa asi ako blbec, ale nikdy som sa s ničím podobným nestretla :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ja tie výplachy budem aplikovať max. 2x do týždňa :wink:
17. led 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciah to sa aplikuje tak, ze si spravis vyplach a na noc si vlozis do susky.... ono sa ti to tam rozpusti a vytvori prostredie ktore suska potrebuje... maldon je taka uzka vyzera to ako potahovana tabletka, gyntima su cipky, tie sa rozpustia... a v noci alebo rano vytecu :D tak treba slipku
17. led 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pici takže, tantum si tam vstreknem a ono sa to vyplaví a potom si dám hneď ten maldon alebo gyntimu?
17. led 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciah ja neviem aky konkretne mas vyplach ale ja som pouzivala rosalgin a to mal k tomu aj taky aplikator. urobila som si vyplach a vecer pred spanim som si vlozila cipky...
17. led 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pici aj ja mám taký, rosalgin s aplikátorom a v balení ich je 5. asi máme to isté :wink: a ty si mala tiež nejakú sviňuchu v šušu :confused: len stále na to pozerám a to si ako na jeden raz vstreknem do šušu, alebo na viackrát alebo ako???? no som z toho dosť magor
17. led 2011 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciah zlatko... potrebujes k tomu irigator... tak sa to vola... pockaj poslem ti link do IP
to sa zarobi pomixuje a vyplachuje...
ja som to pouzivala ked som mala mykozu pocas hormonalnej liecby...
17. led 2011 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciah nie na jeden raz.. vyplachujes.. kym nevystriekas celu tu zmes :D
17. led 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pici no som z toho už celkom mimo :grinning: čiže vstreknem, ono to vytečie a tak dokola, pokým neminiem celú tú flašku, hej? ale veď človek sa učí celý život :wink:
17. led 2011 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pici no IP si kuk doma, lebo tu mi to nejde, nevadí, ďakujem :wink:
17. led 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciah ano moja presne tak az kym neminies cely roztok
17. led 2011 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pici no, je to niečo podobné, akurát teda takých päť flašiek s aplikátorom :wink:
17. led 2011 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciah No snažíme se :grinning: laparku jsem měla na začátku prosince (december) a pak menses a pak vánoce, kdy jsme se snažili, ale bolo to k ničemu :unamused:
@pici No to jsem si myslela, že je to tvůj výraz - suška :grinning: ale znají ho i ostatní, tak jsem pozadu. A už si sa omlúvila pravému vaječníku? :grinning:
No za chvilku frčím na noční, tak pište a já si to pak kolem oběda přečtu a tak pište a pište ... :slight_smile:
17. led 2011 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piskotlea neboj, podarí sa a potom si tu budeme spolu vymieňať zážitky ako nás kde zabolelo, pichlo,... :wink:
17. led 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piskotlea ano dneska vecer mu podakujem ze mi vyliahol vajicka a uprimne sa ospravedlnim :D prijemnu nocnu.. ja idem o 22 ku kamoske, nech ma pichne :DDDD

@luciah tak ti si si kupila taky aplikatorcek... to je vlastne jedno.... hlavne ze vies ako to pouzit
17. led 2011 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pici hej, hej, už som s tým oboznámená, pomohla mi to trochu objasniť aj kamoška z inej témy :wink: ale samozrejme aj Tebe ďakujem :wink:
17. led 2011 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marvilka @pici
super správy kočky!!! teším sa s vami!!! :wink:

@pici no vidíš to, tak predsa si "obojvajková"... :grinning: teším sa, že sa vajinká vyliahli!!! :wink: v stredu budem na teba myslieť, ja tiež idem v stredu po šiestich týždňoch na kontrolu... :dizzy_face: tak ty sa teda pekne zainseminuješ a ja pri najbližšej ovulke zas pustím chlapcov k môjmu vajinku a budeme MAMČE!!! :grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajuuus to by bola skvela vec... moj doky mi dneska povedal, ze to keby sa to konecne podarilo, bolo by to uzasne.. tak ma to potesilo...
17. led 2011 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pici
no to by bolo teda úžasné!!! :wink:
injekcia ťa nebolela? kam ti ju pichla? :confused:
17. led 2011 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajuuus do prdele :D nebolela vobec ani som nevedela, trosku stipkala ale ja som zvyknuta, pol roka som brala :D
17. led 2011 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pici
au... do prdele... :grinning:
17. led 2011 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajuuus pohoda... aj kazdy den, idem spinkat, od rana som sa nezastavila :D
17. led 2011 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pici
aj ja pomaly idem... dobrú... :wink:
17. led 2011 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajuuus pocuvaj, po akom case od operacie vam doktor dovolil sa snazit? ty si bola v decembri tusim? lebo mne uz dovolil vcera opatrne sexovat \(zrejme bez snazenia sa o mimco) a povedal, ze by bolo lepsie skusit rovno centrum. No do tej doby skusime. Len som sa ho na to zabudla opytat, kolko casu od operacie treba
18. led 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marvilka po prvej menstruacii mozete... a sama citis co si v sexe mozes dovolit .... netreba to zase dramatizovat
18. led 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marvilka mne povedal ako mi vybral stichy ze mozeme sexovat. opatrne... ale tak nejake krkolomne veci by ti ani telo nedovolilo, lebo ja som bola taka ubolena.. potom dosli kramy a potom sme sexovali. od operacie asi prvy krat po mesiaci
18. led 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marvilka Já jsem trochu špinila a se stehy se mi sexovat moc nechtělo, pak přišla menses, takže sex až pak :wink:
@pici To je super, aj doky se těší, až budeš těhulka :slight_smile: No znám to, když tě doky povzbudí, člověk je takový šťastný, aj keď by pršelo, tak z nás svítí sluníčko. A počkej, až ti řekne tu krásnou větu, že jsi těhulka :sunglasses: A že to už bude brzo!
@jajuuus Já zabudla, že ty jdeš ve středu vlastně taky na kontrolu. Držím pěsti a dej zítra info.
@luciah Díky za povzbuzení :slight_smile:
Já mám večer ještě jednu noční dvanáctku, tak tu s váma večer pisat nebudu.
18. led 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marvilka
ja keď som bola po laparke u svojho dokyho na kontrole, tak som uňho vlastne ani nebola, len pri sestričke. a tej som sa to nechcela opýtať a v nemocnici som na to zabudla... :confounded: ale zajtra idem na kontrolu po šiestich týždňoch, tak dúfam, že už pôjdem aj k dokymu, nie len k sestričke... :angry: tak ho idem vyspovedať, lebo ja už chcem aj snažilkovať... :grinning: laparku mi robili 8.12., čo je už podľa mňa dáááááávno, tak by sa to už hádam aj mohlo... :dizzy_face:
18. led 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piskotlea
ďakujem, jasné, dám vám hneď vedieť... :wink:
a čo robíš, keď máš aj nočné? :confused:
18. led 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek