Laparoskopie, hysteroskopie. Absolvoval to někdo?

nikusa
5. zář 2006

Ahoj holky. Absolvoval to někdo z Vás?
Já byla dneska u paní doktorky, protože jsme se spolu domlouvaly, že když se nám nepovede otěhotnět přes léto, tak vymyslíme, co dál.
A když na mě dnes paní doktorka vyrukovala s těmito dvěma pojmy, celkovou narkózou a 3 týdenní neschopenkou a 3 jizvičkami, tak se mi z toho udělalo špatně. Až přijde dnes domů moje druhé polovička, povím mu, že nejprve půjde na vyšetření on a až se prokáže, že je ok, půjdu do toho já... Uff, je mi zle, jen si na to vzpomenu...

pici
17. led 2011

@piskotlea ty si opica, tak co mam pisat ze vagina alebo posva? co ja viem, to je take medicinske :D suska... to neviem... to mam asi z detstva :D
ano som narocna,... ale nie v zmysle ze som krava a s nicim nie som spokojna. ale veci tykajuce sa zdravia, na to si potrpim...

pici
17. led 2011

@luciah vaginalne cipky, gyntima, alebo maldon, alebo si nechaj predpisat gynoflor... vyplachy su ok... nie moc casto... a treba to kombinovat fakt s tymito vecami. lebo si vyplachnes aj dobre bakterie nie len zlobu zo susky... aby si nemala zapal alebo mykozu alebo podobne radosti :D

luciah
17. led 2011

@pici hmmm, tak zajtra musím ísť zas do lekárne. a tá gyntima alebo maldon to je čo? ako sa to používa? pýtam sa asi ako blbec, ale nikdy som sa s ničím podobným nestretla 😝 a ja tie výplachy budem aplikovať max. 2x do týždňa 😉

pici
17. led 2011

@luciah to sa aplikuje tak, ze si spravis vyplach a na noc si vlozis do susky.... ono sa ti to tam rozpusti a vytvori prostredie ktore suska potrebuje... maldon je taka uzka vyzera to ako potahovana tabletka, gyntima su cipky, tie sa rozpustia... a v noci alebo rano vytecu :D tak treba slipku

luciah
17. led 2011

@pici takže, tantum si tam vstreknem a ono sa to vyplaví a potom si dám hneď ten maldon alebo gyntimu?

pici
17. led 2011

@luciah ja neviem aky konkretne mas vyplach ale ja som pouzivala rosalgin a to mal k tomu aj taky aplikator. urobila som si vyplach a vecer pred spanim som si vlozila cipky...

luciah
17. led 2011

@pici aj ja mám taký, rosalgin s aplikátorom a v balení ich je 5. asi máme to isté 😉 a ty si mala tiež nejakú sviňuchu v šušu 😕 len stále na to pozerám a to si ako na jeden raz vstreknem do šušu, alebo na viackrát alebo ako???? no som z toho dosť magor

pici
17. led 2011

@luciah zlatko... potrebujes k tomu irigator... tak sa to vola... pockaj poslem ti link do IP
to sa zarobi pomixuje a vyplachuje...
ja som to pouzivala ked som mala mykozu pocas hormonalnej liecby...

pici
17. led 2011

@luciah nie na jeden raz.. vyplachujes.. kym nevystriekas celu tu zmes :D

luciah
17. led 2011

@pici no som z toho už celkom mimo 😀 čiže vstreknem, ono to vytečie a tak dokola, pokým neminiem celú tú flašku, hej? ale veď človek sa učí celý život 😉

luciah
17. led 2011

@pici no IP si kuk doma, lebo tu mi to nejde, nevadí, ďakujem 😉

pici
17. led 2011

@luciah ano moja presne tak az kym neminies cely roztok

luciah
17. led 2011

@pici no, je to niečo podobné, akurát teda takých päť flašiek s aplikátorom 😉

piskotlea
17. led 2011

@luciah No snažíme se 😀 laparku jsem měla na začátku prosince (december) a pak menses a pak vánoce, kdy jsme se snažili, ale bolo to k ničemu 😒
@pici No to jsem si myslela, že je to tvůj výraz - suška 😀 ale znají ho i ostatní, tak jsem pozadu. A už si sa omlúvila pravému vaječníku? 😀
No za chvilku frčím na noční, tak pište a já si to pak kolem oběda přečtu a tak pište a pište ... 🙂

luciah
17. led 2011

@piskotlea neboj, podarí sa a potom si tu budeme spolu vymieňať zážitky ako nás kde zabolelo, pichlo,... 😉

pici
17. led 2011

@piskotlea ano dneska vecer mu podakujem ze mi vyliahol vajicka a uprimne sa ospravedlnim :D prijemnu nocnu.. ja idem o 22 ku kamoske, nech ma pichne :DDDD

@luciah tak ti si si kupila taky aplikatorcek... to je vlastne jedno.... hlavne ze vies ako to pouzit

luciah
17. led 2011

@pici hej, hej, už som s tým oboznámená, pomohla mi to trochu objasniť aj kamoška z inej témy 😉 ale samozrejme aj Tebe ďakujem 😉

jajuuus
17. led 2011

@marvilka @pici
super správy kočky!!! teším sa s vami!!! 😉

@pici no vidíš to, tak predsa si "obojvajková"... 😀 teším sa, že sa vajinká vyliahli!!! 😉 v stredu budem na teba myslieť, ja tiež idem v stredu po šiestich týždňoch na kontrolu... 😵 tak ty sa teda pekne zainseminuješ a ja pri najbližšej ovulke zas pustím chlapcov k môjmu vajinku a budeme MAMČE!!! 😀 😀 😀

pici
17. led 2011

@jajuuus to by bola skvela vec... moj doky mi dneska povedal, ze to keby sa to konecne podarilo, bolo by to uzasne.. tak ma to potesilo...

jajuuus
17. led 2011

@pici
no to by bolo teda úžasné!!! 😉
injekcia ťa nebolela? kam ti ju pichla? 😕

pici
17. led 2011

@jajuuus do prdele :D nebolela vobec ani som nevedela, trosku stipkala ale ja som zvyknuta, pol roka som brala :D

jajuuus
17. led 2011

@pici
au... do prdele... 😀

pici
17. led 2011

@jajuuus pohoda... aj kazdy den, idem spinkat, od rana som sa nezastavila :D

jajuuus
17. led 2011

@pici
aj ja pomaly idem... dobrú... 😉

marvilka
18. led 2011

@jajuuus pocuvaj, po akom case od operacie vam doktor dovolil sa snazit? ty si bola v decembri tusim? lebo mne uz dovolil vcera opatrne sexovat \(zrejme bez snazenia sa o mimco) a povedal, ze by bolo lepsie skusit rovno centrum. No do tej doby skusime. Len som sa ho na to zabudla opytat, kolko casu od operacie treba

pici
18. led 2011

@marvilka po prvej menstruacii mozete... a sama citis co si v sexe mozes dovolit .... netreba to zase dramatizovat

pici
18. led 2011

@marvilka mne povedal ako mi vybral stichy ze mozeme sexovat. opatrne... ale tak nejake krkolomne veci by ti ani telo nedovolilo, lebo ja som bola taka ubolena.. potom dosli kramy a potom sme sexovali. od operacie asi prvy krat po mesiaci

piskotlea
18. led 2011

@marvilka Já jsem trochu špinila a se stehy se mi sexovat moc nechtělo, pak přišla menses, takže sex až pak 😉
@pici To je super, aj doky se těší, až budeš těhulka 🙂 No znám to, když tě doky povzbudí, člověk je takový šťastný, aj keď by pršelo, tak z nás svítí sluníčko. A počkej, až ti řekne tu krásnou větu, že jsi těhulka 😎 A že to už bude brzo!
@jajuuus Já zabudla, že ty jdeš ve středu vlastně taky na kontrolu. Držím pěsti a dej zítra info.
@luciah Díky za povzbuzení 🙂
Já mám večer ještě jednu noční dvanáctku, tak tu s váma večer pisat nebudu.

jajuuus
18. led 2011

@marvilka
ja keď som bola po laparke u svojho dokyho na kontrole, tak som uňho vlastne ani nebola, len pri sestričke. a tej som sa to nechcela opýtať a v nemocnici som na to zabudla... 😖 ale zajtra idem na kontrolu po šiestich týždňoch, tak dúfam, že už pôjdem aj k dokymu, nie len k sestričke... 😠 tak ho idem vyspovedať, lebo ja už chcem aj snažilkovať... 😀 laparku mi robili 8.12., čo je už podľa mňa dáááááávno, tak by sa to už hádam aj mohlo... 😵

jajuuus
18. led 2011

@piskotlea
ďakujem, jasné, dám vám hneď vedieť... 😉
a čo robíš, keď máš aj nočné? 😕