Laparoskopie, hysteroskopie. Absolvoval to někdo?

nikusa
5. zář 2006

Ahoj holky. Absolvoval to někdo z Vás?
Já byla dneska u paní doktorky, protože jsme se spolu domlouvaly, že když se nám nepovede otěhotnět přes léto, tak vymyslíme, co dál.
A když na mě dnes paní doktorka vyrukovala s těmito dvěma pojmy, celkovou narkózou a 3 týdenní neschopenkou a 3 jizvičkami, tak se mi z toho udělalo špatně. Až přijde dnes domů moje druhé polovička, povím mu, že nejprve půjde na vyšetření on a až se prokáže, že je ok, půjdu do toho já... Uff, je mi zle, jen si na to vzpomenu...

neradka
22. led 2011

@pici ked si to predstavim je mi znovu zle ☹ chudaaatko ☹ neboj urcite to prejde, ale ked to bude dlho trvat chod k lekarovi. Ja som isla, lebo som po troch dnoch neudrzala v sebe ani vodu. Hlavne si davaj nieco lahke a skus pit, lebo budes este viac zoslabnuta. kludne skus ten salat a uvidis.

pici
22. led 2011

@neradka ja pijem. vcera som sa napila a myslela som ze ked si negrgnem tak sa poblvem urcite.. ale nastastie to preslo... dneska som si dala suchy rohlik... bujon som pila... no hadam to prejde... takto zle mi este nebolo...

neradka
22. led 2011

@pici urcite to prejde, len aby to bolo co najskor. 🙂 budem na teba mysliet

pici
22. led 2011

@neradka no po takejto epidemii pochybujem ze budem tehu

neradka
22. led 2011

@pici neboj, mozno ano 🙂 ale je to ako naschval ☹ treba verit, ked ma byt tak bude aj cez tuto neprijemnost 😉

pici
22. led 2011

@neradka tak to ano... ale presne ako si povedala. ako by to bolo naschval...

jajuuus
22. led 2011

@marvilka mojenko, ale ja sa nesledujem... ja na to nemyslím a proste cítim stále, ako ma bolia vaječníky, dnes hlavne pravý a teraz večer... juuuuj... teda ak ma to bolí vaječník... som len 9DC, takže si myslím, že ovulka to ešte nemôže byť... či??? 😨
áno, len tú "hrčku" cíti doky ZA maternicou, nie pri maternici... tak sa teda vyjadril... a áno, nebolí ma inak, iba keď mi ju vyšetruje... ďakujem, si zlatá 😉

@andara je to zvláštne, teba to svrbí, mňa bolí... ach jaj... ☹

@pici no moje, tak ty sa stále takto trápiš... nech ti to už čím skôr prejde... neboj, tvoje vajinko je už krásne uhniezdené... 😉

pici
22. led 2011

@jajuuus zlatko 9 dc moze byt ze ti zacinaju plodne dni... tak vajecniky ked ta bolia.. dobre je.. ja mam tiez ukrutne bolesti, som hovorila aj mojmu dokymu, ze pocas plodnych dni je pre mna mat sex nieco ako pchat si do susky ozubene koliesko. mne stacilo ked mi na desiaty den robil v centre ultrazvuk tak jak keby mi po vajecnikoch slapal...

pici
22. led 2011

@jajuuus tiez si myslim ze tu hrcku by mal tvoj doky liecit... ze co to preco ako na co a tak. asi urcite tam nema byt...

jajuuus
22. led 2011

@pici fúha, ale to som nikdy nemala takéto bolesti cez plodné dni... dokonca ma dnes pichalo až pod pravou lopatkou... neviem síce, či to môže mať nejakú spojitosť... veru ani na sex nemám pomyslenie... no uvidím ešte do večera... 😠
doky povedal, že on ultrazvukom nevidí, čo je to za hrčka... ale že keď mi pozreli celú malú panvu laparkou, tak že musí tomu veriť, že nič nenašli... že to sa dá skontrolovať len laparkou, čo to tam je... tak ja potom neviem, čo mi to nepozreli dôkladne alebo čo???!!! som z toho zúfalá...
no ale ma dobre pichá na pravej strane.... aaaaauuuu..... 😨

pici
22. led 2011

@jajuuus a nemas zastavene prdy?

jajuuus
22. led 2011

@pici nie... ja síce moc neprdkám, ale nebudú to prdy... to je fakt ako pred mrchou... také pichanie, alebo sťahovanie, či čo... 😔

pici
22. led 2011

@jajuuus no musela som sa spytat. tak to asi plodne dni sa hlasia. inak si to neviem vysvetlit

jajuuus
22. led 2011

@pici no ani ja... vo štvrtok v noci sme ťuťu-muťu - šak prvýkrát po 6. týždňoch - iba šup-sem, šup-tam a bolo po... takí sme boli nadržaní po takom dlhom celibáte... 😀 takže žiadna divočina... vyvrcholil sa vo mne, no a od piatku rána takéto bolesti... no dúfam, že to budú teda plodné dni, nič iné... len sranda, že doteraz som to nikdy takto nespozorovala... 😨

pici
22. led 2011

@jajuuus no tak ja ti nevim bohumile...

jajuuus
22. led 2011

@pici ani já, Bohoušu... 😀

pici
22. led 2011

@jajuuus idem ja kukenzovat trosku telku. nieco by som aj zjedla... ale neviem ani co.. tak radsej nic...

jajuuus
22. led 2011

@pici no pokukenzuj trošku, ale aj tak tam nič nedávajú... ja mám pustenú Poštu pre teba... ako stará babka... 😀
ale spapaj predsa niečo, aspoň dáky suchárik, alebo čo... 😉

pici
22. led 2011

@jajuuus ja som si dala salat a som myslela ze sa doblvem... hladna som a je mi na hovno, tak radsej nebudem pokusat. ja jednym ockom kukam poseidon, ale fakt nic schopne tam nejde...

jajuuus
22. led 2011

@pici verím, že si hladná... ale radšej nejaký suchárik by bol lepší... 😉
ja mám tiež na niečo chuť... 😀

pici
22. led 2011

@jajuuus mala som dva rozky suche dneska... tak pritom aj ostanem radsej... zo vsetkeho mi je moc tazko

piskotlea
22. led 2011

@jajuuus Každý je na něco alergický, já občas na některé lidi 😀 Ale na spermie? Už jsem o tom něco kdysi slyšela, ale pochybuju 😉 A 9-tý DC plodný? - prečo nie, si myslím, že to može byt.
@pici Bohušu, my jsme opičky hej? No někdy pořádné opice 😀
@neradka No mě být tak zle, tak si nedovedu představit ještě sedět třeba hodinu u lekára. 😒
Taky bych si něco dala 😀 Snědla jsem s přítelem tři maxi pomeranče, ale i mojí dva bobici milují pomeranče, tak jsme se museli rozdělit 😀 A teď bych si dala...neviem čo ☹ všetkoooooo 😀

pici
22. led 2011

@piskotlea ano. moje opicky spolubojovnicky...

piskotlea
23. led 2011

halo halo...opičky 😀

pici
23. led 2011

@piskotlea hello. ja cely den lezim.. ty co porabas?

piskotlea
23. led 2011

@pici A už je ti líp Bohušu? My byli odpoledne na delší procházce, trochu sněžilo, romantika...včil kávička 🙂 a v tv můj oblíbený biatlon

pici
23. led 2011

@piskotlea ano je mi lepsie... akurat som sa osprsila umyla vlasy a je mi fajn... dala som si zavinace :DDDD moje oblubene manzel mi doniesol... a zaludok je na poradku...

piskotlea
23. led 2011

@pici taky si hodím sprchu. Člověku je hned líp 🙂 Zavináče? No ty jsem neměla už dlouho 😎 Kdy jdeš na kontrolu?

pici
23. led 2011

@piskotlea idem na krv 2heho... :DDDD zavinace som nemala velmi dlho...

jajuuus
23. led 2011

@pici zavináče na ten žalúdok??? 😀 ale tak fajn, že ti je lepšie 😉

ja idem zajtra ráno na tú krv, myslite na mňa kočky... 😅