Laparoskopie, hysteroskopie. Absolvoval to někdo?

nikusa
5. zář 2006

Ahoj holky. Absolvoval to někdo z Vás?
Já byla dneska u paní doktorky, protože jsme se spolu domlouvaly, že když se nám nepovede otěhotnět přes léto, tak vymyslíme, co dál.
A když na mě dnes paní doktorka vyrukovala s těmito dvěma pojmy, celkovou narkózou a 3 týdenní neschopenkou a 3 jizvičkami, tak se mi z toho udělalo špatně. Až přijde dnes domů moje druhé polovička, povím mu, že nejprve půjde na vyšetření on a až se prokáže, že je ok, půjdu do toho já... Uff, je mi zle, jen si na to vzpomenu...

pici
23. led 2011

@jajuuus ano dala som si. mala som na to strasnu chut... ako po opici ved hovorim... a nic mi to nespravilo...

budeme na teba mysliet

jajuuus
23. led 2011

aaaaaaaaaa.... zajtra po dllllhanskeeeej PNke do práce.... taaaaaaaaaaak sa mi tam nechceeeeee..... 😢 😠

jajuuus
23. led 2011

aaaaaaaaaa.... zajtra po dllllhánskeeeej PNke do práce.... taaaaaaaaaaak sa mi tam nechceeeeee..... 😢 😠

pici
23. led 2011

@jajuuus tak to ti verim

jajuuus
23. led 2011

ja trúba, že som sa nedala vypísať do konca mesiaca!!!!! teraz si hlavu bijem o stenu.... 😠

pici
23. led 2011

@jajuuus no to si sa veru mohla.. ale ved tak isto na hovno by sa ti islo aj o tyzden neboj... mna skoro drblo, ked som chcela nastupit po prvej laparke porad som dostala hnisavu anginu :D

piskotlea
23. led 2011

Gde je moj poslední příspěvok? No toto...ono to sice kleklo...no to je fuk, hlavně, že už to ide 🙂
@jajuuus No tak ideš do práce nebo na krv...lebo obojí? Neboj, v práci to přežiješ...teď nebo za pár dní 😉 Budu na tebe myslet, zítra mám volno 🙂 Ale asi se dokopu jít konečně kamsi, bo mi hrozně moc padají vlasy a už hodně dlouho ☹
@pici Co byl další chod? 😀

jajuuus
23. led 2011

@pici
veď to, zajtra alebo o týždeň, aj tak by sa mi nechcelo... 😠

@piskotlea že GDE... 😀 som sa dobre zasmiala... 😀 ráno na krv, potom rovno do práce... 😠

pici
23. led 2011

@piskotlea ano .. zavinace.. a pochutila som si.... ides sa dat ostrihat?

pici
23. led 2011

@jajuuus gde ste gdo nie? xixixixixi
no a na krv ides na co? nejaka som mimo, jaj na tie onkomarkery co?

jajuuus
23. led 2011

@pici GDE GDO... 😀 😀 😀 môj frendo sa tak vyjadruje, nepovie, kto, ale GDO? a mňa ide poraziť... 😀
áno, na CA125... ☹

pici
23. led 2011

@jajuuus zlatko zvysene hodnoty neznamenaju len rakovinu. skoro vzdy je to zapal. nestresuj dopredu...

pici
23. led 2011

@jajuuus moja triedna na strednej hovorila pod gu mne, zo mnou, modzgy, no na odstreeeeeeeeeeeeeeeeeeel

jajuuus
23. led 2011

@pici inak vo februárovom Zdraví (v časopise) má byť článok, že tieto onkomarkery aj tak nedokážu odhaliť rakovinu... ja dúfam, že vtedy som ich mala zvýšené len kvôli tej ende... 😅
veru, takéto vyjadrovanie je na odstrel... 😀

pici
23. led 2011

@jajuuus ano . pocula som reklamu.. aj ty co? nestresuj.. ja som napriklad ich zvysene vobec nemala a endo som mala jak vysitu...

jajuuus
23. led 2011

@pici áno, videla som reklamu na jojke... uff... ale aj tak sa viac bojím tej hrčky... už by som chcela byť ok... 😖

pici
23. led 2011

@jajuuus ty hlavne zmen lekara.... podla mna ten tvoj je nejaky flakac sa mi zda

jajuuus
23. led 2011

@pici taký starý dedo... mal by mať už toľko skúseností... za tie roky... len keby sa s ním lepšie rozprávalo... 🙄

pici
23. led 2011

@jajuuus a sak ineho tam nemate?

jajuuus
23. led 2011

@pici veď pôjdem zajtra na tú krv, zavolám si ešte o výsledky a potom začnem riešiť druhého... mám info, že by mal brať nové pacientky, tak uvidíme... 😅

pici
23. led 2011

@jajuuus no to by bolo asi najlepsie.. nech si v dobrych rukach, chapes nie?

andara
23. led 2011

@jajuuus ja mela CA 125 hodne zvysene -norma je nejak do 35, ja mela v lednu 41 a v srpnu uz 82 😉

piskotlea
23. led 2011

tak tak...v dobrých rukou krále Miroslava 🙂 tak neviem, zda-li znáte tu pohádku, ale hádam, že isto hej 😀
a k tomu "gde, gdo..." no tak sa u nás na skorovalašsku hovorí...ale jinak vyšilujem, keď niekto píše hrubky, až mi stojí vlasy na hlavě...a k těm vlasům...nejdu se stříhat, ale chtěla bych zjisti příčinu, prečo mi vlasy tak moc padajú, mám ich tak polovic...povedaly mi kamarádky, že ať si zajdu na kožní...
Jinak sa omlúvám, píšem napol česky a napol slovensky a viem, že vy na konci máte treba tvrdé "y" a u nás treba "i". No já si nemožem pomoci, ale ma sa tak slovenština páčí, až mi z toho hrabe.
A tobě Janka to zítra dobre dopadne, neboj...a v práci nebudeš mít čas myslet na blbosti 🙂

piskotlea
23. led 2011

čo je to vlastně to CA 125...čo znamená ta zkratka a to číslo...atd 😎

pici
23. led 2011

@piskotlea nam to vobec nevadi ako pises... halvne ze si rozumieme :D

pici
23. led 2011

babule idem spat... dobru nocku... vsetkym

andara
23. led 2011

@pici taky pujdu, delala jsem na netu fotoknihu a cekam az se to nahraje 😝 😝 dobrou.

piskotlea
23. led 2011

@andara Díky za odkaz, idu kuknut 🙂

piskotlea
23. led 2011

@andara Jak to, žes měla tak vysokou hladinu? A na to se přijde odběry krve? Třeba při předoperačním či jak se braly odběry na hormonální profil?