Laparoskopie, hysteroskopie. Absolvoval to někdo?

nikusa
5. zář 2006

Ahoj holky. Absolvoval to někdo z Vás?
Já byla dneska u paní doktorky, protože jsme se spolu domlouvaly, že když se nám nepovede otěhotnět přes léto, tak vymyslíme, co dál.
A když na mě dnes paní doktorka vyrukovala s těmito dvěma pojmy, celkovou narkózou a 3 týdenní neschopenkou a 3 jizvičkami, tak se mi z toho udělalo špatně. Až přijde dnes domů moje druhé polovička, povím mu, že nejprve půjde na vyšetření on a až se prokáže, že je ok, půjdu do toho já... Uff, je mi zle, jen si na to vzpomenu...

jajuuus
27. led 2011

@piskotlea s tým vankúšom to vyteká tak isto, ak keď ležím... 😀

pici
27. led 2011

@jajuuus snad tieto gymnasticke po sexualne praktirky prinesu ovocie :D

pici
27. led 2011

@piskotlea no neviem neviem... nemam ten pocit.. uz len par dni... a budem vediet... v utorok ma moj doky pozrie na utz....

jajuuus
27. led 2011

@pici no dúúúúfajme.... 😀

pici
27. led 2011

opicky idem haju som ko

marvilka
28. led 2011

@jajuuus no, ja musim mysliet zatial iba na stavu, snazilkovanie este nemam povolene 🙂 ale uz citim, ze sa mi blizi mrcha ako tomu vy zlato hovorite 🙂 , pocas kt. mam ist na kontrolu a hadam pocas ovulky budeme moct konecne naplno sexikovat 😀

marvilka
28. led 2011

@piskotlea @pici @jajuuus no mali ste pravdu, ked prisiel domov, rozliata stava ho netrapila 😀
ako sa mate dnes? ja som sa dako zle vyspala a boli ma cele telo ☹

pici
28. led 2011

@marvilka pocas mrchy na kontrolu? tak pojdes ked skonci nie? ja sa mam fajn. teraz som vstala... o dvanastej dojde kamoska a pojdeme na kavu :DDDD

marvilka
28. led 2011

@pici hadam som mu dobre rozumela 😒 lebo naposledy som bola iba so sestrickou, kt. mi pichla injekciu a on za mnou iba dosiel, ze dnes ma pozerat nebude, nech pridem ked dostanem menstruaciu....pri poslednej kontrole tam zase spozoroval malinku cystu, preto mi dal tu injekciu aby praskla na 100% a chce to skontrolovat. Ale mam sa ozvat sestricke den vopred, aby ma vedela zaradit medzi pacienkty, tak sa jej pre istotu spytam, ci som pochopila doktora spravne
😀
juj, no tebe je dobre 🙂 ja som si spravila kafco sama, sama si ho aj vypijem a este k tomu mam miliooooon roboty :(

pici
28. led 2011

@marvilka mna chcel v centre vysettrovat treti den kramov, no som nedovolila :DDDD

marvilka
28. led 2011

@pici 😀 mna uz chcel doktor tiez raz pozerat pocas kramov (to bolo uz davnejsie) a som strajkovala 😀 a potom sa na mna skaredo pozrel a povedal, ok, napisem do spisu, ze pacientka odmietla vysetrenie a ukecal ma 😀 a uz som bola na koze 🙂

pici
28. led 2011

@marvilka ja som povedala ze jedine ak je to vysetrenie naozaj take nevyhnutne... co nebolo. a mne nestaci, ze mi povie, ze jemu to nevadi.... haha mne to vadi.... a to bol novy doky v centre.... prvy krat a treti den mam teda dost silne kramy. tak to veru nie

piskotlea
28. led 2011

Vyšetření behem mrchy som eče nemala a asi by mi to bolo veru nepříjemné 😒
@pici Já mám krámy tak tři dny, čtvrtý den už většinou len špiním.
@marvilka Prečo ses špatně vyspala? Tvoj ti nedal pokoj? 😀
@jajuus Budeme muset asi spát jako svíčky 😀
Jedu teď na anglinu a večer si s váma dám kávičku. Já ju nepijem nikdy sama, k tomu musí být pohoda 🙂

pici
28. led 2011

@piskotlea jeeeee to bolo mile....
ja mam 5 ... ale 4 ty nic a piaty spinenie... ale treti druhy masaker 😀 😀

marvilka
28. led 2011

@piskotlea hehe, nie, som myslela, ze po dobrom sexiku bude dobry spanok a nic z toho 😖 rano som sa zobudila a hlava mi isla vybuchnut 🙂 ale uz mi je fajn
no ked budeme moct konecne sexovat a plodit, uvidite co za gymnastiku budem stvarat 😀 kludne aj spat dolu hlavou 😝 len nech je to k niecomu dobre

pici
28. led 2011

@marvilka kozaaaaaaaaaaaaaaaaa.... ze dolu hlavou.... to by bolo potom aj babo mozno padnute na hlavu :D

piskotlea
28. led 2011

@pici Ty si kedysi pisala, že laparka bola hlavou dolů a včil už tak chce každá být 😀 Ked si nas všetky představim...jaaaaj...a to já mam asi moc bujnu fantaziu 😀 Netopýři hadra 😀
Jinak já poslední měsíce mám první dech mrchy silný, hotový splav 😒

pici
28. led 2011

@piskotlea no take som dostala info ze som bola dole hlavou... hahahahaha
no ja som mala teraz take kramy ze rano brutal poobede nic...

piskotlea
28. led 2011

Tak baby...čtvrtý proužek ovulačního testu - 13DC - iba jedna čárka...včera a předevčírem jedna výrazná a druhá slabší, dneska nebyla druhá vidět vobec 😒 Že bych už měla po ovulaci?

marvilka
28. led 2011

@piskotlea hm, no podla toho co pises, asi ano. Dufam, ze ste sexovali o zivot 🙂

marvilka
28. led 2011

teraz mam ja otazku, prave som vyliezla zo sprchy a vydesil ma taky divny hnedy?! vytok.. 😒 myslite, ze to moze byt ta prasknuta cysta, kvoli kt. som dostala injekciu, alebo to je zase daky novy pruser 😖

pici
28. led 2011

@piskotlea ja si skor myslim ze si ovulaciu nemala... navod jednoznacne hovori, ze ovulacia je vtedy ak su ciarky rovnako silne...
@marvilka zlatko,to bude asi ta cysta prasknuta.... nemaj obavy....je to krvacanie, ci len taky splech jednorazovy?

piskotlea
28. led 2011

@marvilka No odpoledne, večer i v noci...moj si čital, jak si píšem tady ťuťu muťu a furt se tomu výrazu tlemí 😀 Teď budeme pár dní sólo 😒
A k tvému "problému". Kamarádka keď mala cystu, tak ji vraveli, že ji praskne při menses. Ale psala jsi, že máš dostat menses za pár dní nie? Tak estli to není už nějaké špinění 😉

marvilka
28. led 2011

@pici
@piskotlea fuha, tak to asi vyzera v kazdej domacnosti, ked sa snazi 😀 stale sa len sexosi 😀
no, uz od rana citim taku "bolest"v podbrusku, ako keby som mala dostat menzes....a aj casovo mi to vychadza, ze by som teraz mala dostat v najblizsich dnoch. Tak neviem... uvidim, ako sa to bude vyvijat 😉 zatial nebudem hasit, ked nehori 😀

marvilka
28. led 2011

@piskotlea inak neviem ci som to nepostrehla, alebo som pako 🙂 ale preco ti vlastne nesleduje doktor ovulaciu? Ved to mas bez problemov a si pod kontrolou 🙂 doktor ti vie celkom pekne povedat, kedy mas ovulaciu 🙂

andara
28. led 2011

ahoj holčinky🙂 Jak se máte?
Já byla včera na gyndě, tak dělala ultrazvuk a vše v pořádku, dokonce prý podle výsledků z histologie to ani nemusela být endo cysta, ale cysta žlutého tělíska. No tak uvidímne jestli se zadaří🙂
a jak vy snažílkujete?

pici
28. led 2011

@andara no my od IUI nijako :DDDDDDDD

andara
28. led 2011

@pici 😀 😀 a kdy budes testovat?

pici
28. led 2011

@andara nebudem, v stredu idem na krv..

pici
28. led 2011

@andara ale tebe gratko ze na gynde je vsetko v poriadku a mozete snazilkovat :D