Laparoskopie, hysteroskopie. Absolvoval to někdo?

nikusa
5. zář 2006

Ahoj holky. Absolvoval to někdo z Vás?
Já byla dneska u paní doktorky, protože jsme se spolu domlouvaly, že když se nám nepovede otěhotnět přes léto, tak vymyslíme, co dál.
A když na mě dnes paní doktorka vyrukovala s těmito dvěma pojmy, celkovou narkózou a 3 týdenní neschopenkou a 3 jizvičkami, tak se mi z toho udělalo špatně. Až přijde dnes domů moje druhé polovička, povím mu, že nejprve půjde na vyšetření on a až se prokáže, že je ok, půjdu do toho já... Uff, je mi zle, jen si na to vzpomenu...

marvilka
29. led 2011

@jajuuus @piskotlea vy opice moje, ja vas tu sledujem, ale nemam cas sa zapojit do diskusie :( od rana pracujem a vyzera to tak, ze dnes makam celu noc, zajtra cely den a celu noc :( ach jaj ...preco si ja vsetko nechavam na poslednu chvilu :( a dala by som si pohar vinka 😀

marvilka
29. led 2011

@luca77 moja, nemas sa coho bat 🙂 ja som streserko a nenavidim pobyt v nemocnici, no tento som zvladla uplne v pohode 🙂 a to myslim urpimne. Vobec to nie je strasne, jeden den prides, druhy operacia a pokial bude vsetko ok, na dalsi ides domov 🙂 Mna si tam nechali o den dlhsie, lebo mi odoperovali jeden vajickovod, ale ajtak som moc rada, ze som na tej laparoskopii bola 🙂 som zvedava, ci sa nam podari teraz to babo, tiez som v ocakavani. Drzim ti palce, aby si to zvladla, ale urcite ano 😉

jajuuus
29. led 2011

@marvilka to koľko máš toho ovocia, že musíš odšťavovať dnes, aj zajtra a ešte aj v noci??? 😀 čo vlastne robkáš? 😵

luca77
29. led 2011

@jajuuus No,každopádně si oddychnu,až to budu mít za sebou.Ta bolest se nějak zvládne,aspon doufám. 😉 No jasný,že pro mimčo uděláme všechno,proto jsem se ani moc nerozmýšlela a objednala jsem se.Naštěstí mi to bude dělat můj gynekolog a prý je šikovnej. 😉

luca77
29. led 2011

@marvilka No,první den nástupu je už v 9h nebo tak nějak,to taky nechápu,proč takhle brzy,zbytečně se tam budu nervovat a to,že jsem jinak kliďas a flegmatik,ale v tomto případě to nějak nefunguje. 🙂

marvilka
29. led 2011

@jajuuus no keby som tak stavu robila, bolo by mi hej 🙂 robim take dotazniky, nahadzujem na net 🙂 ale si ma pobavila veeeeeelice 😀

marvilka
29. led 2011

@luca77 ja som mala prijem v nedelu o 18:00 🙂 takze mi to rychlo ubehlo, ...pekne som sa vybalila, isla spat a rano o siestej ma uz budili...pripravili na salu a bolo. Cely den som bola mimo z narkozy, takze som ho prespala, utorok som prelezala a streda rano domov... ked tam mas byt tak skoro, to je ozaj nervak 😒

jajuuus
29. led 2011

@luca77 ja som napríklad bolesti vôbec nemala... stále mi niečo dávali proti bolesti... ani potom doma som nemala bolesti... 😉

jajuuus
29. led 2011

@marvilka jaaaaj, tak to máš dobrú robotku... a normálne sa čím živíš? či týmto? 😵

luca77
29. led 2011

@piskotlea Ahoj,jj,také jsem ročník 1977.Vše to trvá asi tak půl hodiny? Já si také říkám,že ten strach je nejvetší před tím,ale zase si říkám,že jsou horší věci.Máma mi říká,prosím tě,každej se bojí operace,tak se zbytečně nenervuj,..ví o čem mluví,léta dělala na chirurgii.Já už ani nevím,co mně zajímá.Já už jsem koukala i na video.Jsem posera.Já bych snad uvítala i jednolůžkový pokoj.Už jsem si to i zjištovala.Odkud jsi? Já Vlašim,okr.Benešov.

luca77
29. led 2011

@marvilka Jéé,tak to by bylo super nastupovat až v 18h,zase bych byla o něco klidnější. 😉 Už v 6h je budíček,ani nás nenechaj vyspat,co? 🙂 Ale ten čas dospíme potom 🙂

luca77
29. led 2011

Já jsem si myslela,že to vše sfouknu ve svém delším volnu a pak,že si vyměním pár směn a pan dr. mi řekl,že si stejně budu muset vzít neschopenku,že budu doma tak 3týdny 🙂 ,to mně moc nepotěšil.

jajuuus
29. led 2011

@luca77 ja som nastupovala ráno o 6:15 a okolo 9:00 ma už brali na sálu... a na neschopenke som bola skoro 7 týždňov... 🙂

pici
29. led 2011

@luca77 ja som mala nastup stredu 7,30 hned som mala velku vizitu a potom som cely den pozerala telku :D neboj. zvladnes to. su aj ovela horsie veci ako laparka.... z mojho pohladu by som si laparku dala kazdy tyzden....

pici
29. led 2011

poslusne hlasim ze som od kamosky doma, dala som si dva pohare vinka a fajn mi je....

jajuuus
30. led 2011

gde steeeeeeee??? 😀

piskotlea
30. led 2011

tadyyyyy....ještě čtu 😀

piskotlea
30. led 2011

a ještě nalívám pici vínečko 🙂 a marvilce taky...dá si ještě někdo? 😀
@luca77 Já jsem z Nového Jičína, laparku mi dělali v Ostravě. Já měla ve středu nástup, trochu zpoždění a hned jsem musela na oběd 😀 , operace ve čtvrtek, v sobotu domů a v neděli jsem frčela do práce. Děláš na směny?
@marvilka Ještě tlačíš šťávu? Jajuuus tlačila tiramisu přes monitor a ty šťávu přes dotazníky 😀

hellunka
30. led 2011

ahoj,
mám otázku. Tahle diskuze je příliš obsáhlá na nějaké pročítání.
V pátek jsem podstoupila hysteroskopii s kyretáží. Včera jsem krvácela maličko při propuštění z nemocnice, ale dnes to zesílilo. Chci se zeptat, jak dlouho takové krvácení bude ještě v normě, a kdy ne? MS se objeví až po nějakém zotavovacím šestinedělí nebo dříve? Kdo máte zkušenost, sem s nima.
Jsem z toho trochu nervozní.
Děkuju 😉

pici
30. led 2011

@piskotlea ooooooooooooooo dakujeeeeeeeem. strngam a pripijam na nase buduce rastuce bruchaaaaaa

@hellunka ahoj, ja som mala len laparku, menzes som dostala presne na den ako som dostat mala, ziadne sestonedelie...

hellunka
30. led 2011

@pici aha. tak to já musím dodžet 6 týdnů bez sexu ( ! ) , tamponů a koupání se ve vaně

pici
30. led 2011

@hellunka to je ok. ale menzes dostanes tak ako by si mala....

piskotlea
30. led 2011

@pici chutí?...pozdní sběr 😀 s přívlastkem...či ako sa to mluví 🙂
A gde je zbytek?

pici
30. led 2011

@piskotlea no tak toto neviem.. chuti chuti... ale ja tak opatrne... mozno sme dvaja :D tak radsej... neviem kde sa tieto opice flakaju...asi dostanu cierny bod.... ako si stravila vikend?

luca77
30. led 2011

@piskotlea No,já to budu mít asi tak podobně,nástup ve středu,čtvrtek operace...a pak bych byla ráda,kdyby mě taky pustili v sobotu domů a né tam proležet celý víkend ☹ ,radši budu ležet doma. 😉 Dělám recepční,tudíž směnný provoz,denní/noční 12cky.

piskotlea
31. led 2011

@pici Já víkend strávila pracovně, proto som tu bola až večer. Teď vařím a přemýšlím, že bych něco upekla 😀 Nemáte nějaký dobrý tip, než mě ta chuť přejde? 😎
@luca77 No mě vycházela směna na středu a čtvrtek, to jsem si vzala volno, pátek a sobotu mi vycházelo volno, tak v nedcěli jsem šla. Nemám namáhavou práci a mám super kolektiv 😉 Zpětně si ale říkám, že možná není špatné zůstat pár dní doma.
No a co máte baby dneska v plánu?

pici
31. led 2011

@piskotlea ja akurat upratujem lebo cez vikend som nepohla ani prstom. potom mam o jednej doucko a potom idem robit jednej zakaznicke vlasy.. takze dneska mam toho dost...
a dala by som si babovku ?D

marvilka
31. led 2011

ahojte baby moje, ja sa vam iba tak na rychlo prihovorim a idem dalej makat 🙂 na krasne pokecanie sa dostanem asi az v stredu...dovtedy som mimooooo. a zajtra na kontrolu, tak na mna myslite, aby bolo vsetko v najlepsom poriadku 🙂 a aby sme sa uz mohli tuto ovulaciu snazit 😝

neradka
31. led 2011

Ahojte baby, tak som sa vylyzovala. 🙂 deti sme priviedli vsetky zive a zdrave. Bolo celkom fajn, ale som unavena tak, ze ledva vidim. ☹ Tento tyzden musim este napisat pracu a potom zacinam pomalicky predoperacne vysetrenia. Potom ma caka lyzovacka v Taliansku a ked sa z nej vratim, tak do troch dni nastupujem na laparku ☹ Uz sa to blizi. Konecne budem vediet na com som 😉

piskotlea
31. led 2011

@marvilka No jasně, že ti budu držet pěsti. A ve středu pici 😎
@pici Aké doučko? Ty učíš nebo sa učíš?
@neradka Tý jo, to jsi neměla ty lyže ani sundávat a rovnou jet do Itálie 😀 Už sa taky těším do Tater 🙂