• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Laparoskopie, hysteroskopie. Absolvoval to někdo?

17. července 2017 
@marvilka Přemýšlím, prečo mě nikdo nenabídl folikulometrii :unamused: Tehdy jsem o tom nevěděla. Ke svojí doktorce bych měla jít na normal kontrolu v červenci (jestli neotěhotním) a k doktorovi do Ostravy jsme domluveni za tři čtyři měsíce po laparce. Svoji doktorku neřeším, no pokud dostanu mrchu aj v březnu, tak nebudu na nic čekat a budu volat doktorovi. Ten ma moji největší důvěru.
A vy plánujete svatbu? :slight_smile:
1. únor 2011 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si (možná zo svědavosti, možná z nudy) čtu tyto diskuze od začátku...a takové krásné zjištění...většinou už mají všechny napsané pod textem v pase "1 dítě, 2 děti"
No není to, opičky moje, náááádhera? Taky prožívali to, co my... :sunglasses:
1. únor 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piskotlea Mě folikulometrii dělala moje gyndařka hned, jak jsem přišla s tím, že nemůžu otěhotnět...
1. únor 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaahojte kočky moje :wink:
tak som konečne tu... dúfam, že ospravedlníte moju absenciu... :grinning: ale vy ste zlaté, určite mi to odpustíte... :grinning:

@marvilka som rada, že je cystička fuč! :wink: mňa ten môj spolubývajúci nasral dnes... :grinning:
@pici zajtra na teba myslíííííím! :wink:
@piskotlea piškotik a ty čo máš novieho? :grinning:
@luca77 ničoho sa neobávaj, na 100% to zvládneš! :wink:
@tiffany81 držím tiež palčeky, nech to nie je nič závažné :wink:

na ktorú som zabudla? :grinning:
a čo robíte kočky moje? ja sedím ofučaná v kresle a ďobem do notebooku... :grinning:
1. únor 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajuuus ale pipi a co sa stalo? aj ja hovorim ked som nasrata o manzelovi, ze tento panko co tu so mnou byva :D
1. únor 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marvilka cysta je fuc.. este jeden mesiac to pekne skuste s foli a keby nahodou nevyslo, tak sups do centra... ale... mohlo by vyst :_D
1. únor 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pici drziim taky moc palce na zitra:slight_smile: ja dnes byla v drogerce a koukala jsem na test, ale nekoupila:slight_smile:
1. únor 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andara ale ty by si uz mohla kukat nie? kolkaty den cyklu si ha?
1. únor 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pici aaaale, škoda rečí... niekedy horšie ako s malým deckom... :grinning:
@andara si dobrá, že si odolala... :wink: a máš pocit, že by si mohla byť tehula?
1. únor 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajuuus jak s kazdym chlapom nie?
1. únor 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajuuus A gde máš tu omluvenku? Přemýšlím, čo je u mě nového, no neviem nič :frowning2: Teď bude po dlouhé pauze Ordinace v růžové zahradě, tka budu kukat. Jdu si ještě uvařit velký hrnek čaje :slight_smile:
@pici Budem držet pěstičky :sunglasses:
No teď už viem, prečo máme ty chlapy...to je taková příprava na děti...máme doma děti už od začátku vztahu :grinning:
1. únor 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pici no asi tak... :grinning: ale nafučaná budem ďalej... nech odprosuje.... :grinning:
1. únor 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piskotlea omluvenka - unavenosť... :grinning: som bola taká hotová, že ani neviem, ako som zaspala... :dizzy_face:
no veru, predpríprava na deti... ale keď začnú deti škriekať, chlap škriekať, tak to bude asi len na slučku... :grinning:
1. únor 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajuuus to ano.. si tu budeme pisat ktora sa skor obesit ide :D
1. únor 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajuus Was ist das slučka? To bude doma jako ve školce :grinning: No už sa těším :grinning:
1. únor 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piskotlea slučka - no to je to, keď sa chceš obesiť, tak do toho si vopcháš hlavu... :grinning: :grinning: :grinning: dobre som ti to vysvetlila? :grinning:
1. únor 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piskotlea
@jajuuus hahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa skoro som umrela....
1. únor 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mam 4dny pred ocekavanou MS:slight_smile: V prvnim tehu mi to presne v tento den ukazal, taky jsem ji cekala v sobotu a testila v utery:slight_smile: Ale nejak si myslim, ze prijde-mam pupinky na obliceji a poboliva bricho:frowning2:
1. únor 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pici ešte neumieraj, ešte chcem vedieť zajtrajší výsledok! :grinning:
@andara nič nepríde!!! budeš tehula!!! :wink:
1. únor 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajuuus No už vieeeem...to je taká ta smyčka s uzlom...kedysi v pionýru jsme se učili uzly, ale tento nie, tak to asi nepojde :grinning:
@pici Opovaž se :grinning:
@andara Všechno bude neboj, keď ne teď tak příště...já si četla příspěvky od začátku...od roku 2006...no zajtra budem pokračovat...většina už má dítě lebo aj dvě...nádhera...a i ty jsi ve větším klidu, protože už jedno krásné dítko máš :slight_smile:
1. únor 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
mna priserne bolia prsia... ale to ma mozu aj z ocakavanej ms....
1. únor 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pici alebo aj z tehotenstva :slight_smile: držím palce
1. únor 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiffany81 no nemyslim, take stastie by som ja asi nemohla mat :D ale.. nikdy nevies...
1. únor 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andara ms mame dostat v rovnaky cas :D to by bolo moc mile keby ani jednej nedosla :DDDDD
1. únor 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pici aaale možno hej :slight_smile: zajtra sa dozvieš?
1. únor 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no baby, už by bolo načase, keby tady bola nějaká těhulka :grinning:
1. únor 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piskotlea no presneeee!!! smyčkaaaa se to po vašem říká... :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru veru, nejaká tehulka by sa nám tu už zišla, nech nás nainfikuje vírusom T!!! :grinning:
1. únor 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
já sa taky hlásím o bacily toho viru :grinning: a množte se a množte i ty bacily :slight_smile:
1. únor 2011 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
sustredte energiu na mna zajtra o druhej a ked nahodou budem 2 in 1 tak poslem kazdej balik s virusmi... ked nie, mozete kazda poslat balik s alkoholom mne :D
1. únor 2011 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek