• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Laparoskopie, hysteroskopie. Absolvoval to někdo?

24. května 2017 
Ahoj holky,chci se zeptat,při laparoskopii normálně ležíte na operačním stole nebo jste na koze ??? Myslím,že jsem to četla v jednom příspěvku u "pici" :wink:
2. únor 2011 ve 02:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petula22 Ahoj,kdy ti dávali klystýr? Dostala jsi čípek nebo ti to dělali klasicky?Taky jsem tady četla,že přivážou nohy a ruce :fearful: ,to snad ne? :wink: V pátek jdu na předoperační vyšetření.
2. únor 2011 ve 02:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pici Ani pořádně psát nemožem, protože držím pěsti :slight_smile:
@luca77 Mě klystýr nedělali, večer před operací jsem nafasovala čípek. Na sále jsem si lehla na jiné lůžko a nohy mi jednu po druhé dali na takové podstavce, takže to vypadalo, že jsi na koze ty kozaaaaa :grinning: Nepřivazujou tě :wink: Levou ruku mi napíchli a na pravou mi připevnili automatický měřák tlaku. Nepanikař a klidně se ptej, jestli tě ještě něco zajímá :wink: Hele a neměla by jsi ve dvě ráno spát? Teda pokud nejsi v práci a nemáš noční.
2. únor 2011 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca77 Ahoj, dostala jsem klystýr a to dokonce 2x, ale dalo se to, nikdy jsem ho neměla, tak jsem se bála, co to bude za hnus, ale pohoda. Aspon se ti pěkně pročistí střívka. :grinning: Nohy mi přivázali, ale je to logický, je to taková koza, kde ale úplně ležíš a ty nohy by ti v narkoze padaly. Ruku mi přivázaly taky, tam ti dají tlakoměr a infuzy, takže stejný problém, aby to nepadalo. Ale byla jsem než mě uspali přikrytá, takže jsem tam nebyla rozcapená.
2. únor 2011 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piskotlea dakujem dakujem o dve a pol hodinky vieme tak dam vediet
2. únor 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pici držíííííííííííííííím a tuho na vás myslíííííííííííííííííím!!! jaaaaaj, nech si kindervajkooooo!!! :grinning:
2. únor 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajuuus dakujem je to moc mile
2. únor 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mne by nemala 9.2. prísť mrcha... :grinning: tak som tiež zvedavá.... ale necítim sa "inak", takže asi nič z toho... :sweat_smile:
2. únor 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pici myslim velmi na teba a tesim sa na dobre spravy :grinning:
2. únor 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajuuus no to dufam, ze nepride :slight_smile: treba jej dohovorit :wink:
2. únor 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca77 mne doktor predpisal Yal, to je nieco podobne. Rano a naobed som si to sama doma aplikovala.
2. únor 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pici taky na Tebe myslim!!!
2. únor 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca77 ja dostala vypit tri lahvicky s hnusnym projimadlem-bleee, nechutny, jedna holka rikala, ze radsi 10x klystyr nez znova toto:slight_smile: A jestli mi privazaly nohy to nevim, privezli me, ja si prelezla na stul, prisla doktorka predstavila se mi a rekla zhruba co me ceka, pak anesteriologove, no a po napichnuti kanyly a par nadechu jsem uz mela tmu a nevim nic co se mnou delali-jen v oper.zprave jsem se docetla, ze me cevkovali, ale to fakt nevim:slight_smile:
2. únor 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajuuus Kindervajko :grinning: :grinning: Ty si fakt jajo pajo :grinning:
Mrcha by nemala prísť nikomu a basta fidli. Já ju tiež nechcem ... tak hybaj hybaj od nás preč :grinning:
2. únor 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kindervajíčko supeeeer :grinning: . To by mě nenapadlo to takto nazvat. A už vím, jak to pak manželovi oznámím, dostane kindervajíčko :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
2. únor 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piskotlea Já mrchu taky čekám zítra, zatím žádný příznak, ale těhule nebudu, to vím. Spíš jestli to nebude opožděné po té laparce.....
2. únor 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petula22 ozaj paradny napad :slight_smile: aj nam ked sa to podari, tak mu vlozim testik do kinderka a dam mu ho :slight_smile: miluje kinderka najviac na svete a to by bolo jeho zivotne :slight_smile: ale da to prace ho rozbalit a potom spojit aby nic nezbadal :slight_smile:
no, ja mam teraz prvy krat po laparke a nemeskala mi vobec ;) takze verim, ze budes tehuka ;)
2. únor 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
babuľky, som rada, že sa vám to pomenovanie KINDERVAJKO páči a máte takéto krásne plány, ako to oznámiť mužíčkom :wink:
2. únor 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marvilka Taky se mi to moc páčí :grinning: . Včera jsem by koupit kytičku a měli tam takové humorné kartičky a byl tam i řidičák na kočárek :grinning:
2. únor 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajuuus Ty si fakt číslo :grinning:
@marvilka No práce to dá určitě vela, ale bude to stát za to :sunglasses: Už aby to bolo :wink:
@pici Drž se!
2. únor 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pici po dlhšom čase som tu, lebo viem, že dnes máš veľký deň, želám Ti, aby si ho mala nezabudnuteľný ako ja, ja som si dnes našla // na mojom krásnom tehu testíku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: moc ti držím palce :dizzy_face:
2. únor 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciah Gratuluji a doufám, že nás tady budeš i nadále navštěvovat a povzbuzovat! :slight_smile:
2. únor 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciah moc gratulujem a prajem vela zdravicka :wink:
2. únor 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tento den bol nezabudnutelny, zial nie pre mna. tehotna nie som... idem si lahnut lebo ma hlava rozbolela
2. únor 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciah luci tebe gratulujem.. davajte si pozor
2. únor 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piskotlea ďakujem a určite Vás prídem povzbudiť a dodať nádej, nikdy sa nesmieme vzdať, aj keď je to veľakrát ťažké a musíme si všeličím prejsť, ale raz sa to každej z nás podarí, musí :wink:
@marvilka ďakujem moc
:wink:
@pici moje zlatko, to mi je moc ľúto, mrzí ma to :frowning2: tak som tomu verila, že sa ti to podarí :frowning2: ale nevzdávaj sa, si silná a dočkáš sa vytúženého drobca v náručí :wink: som o tom presvedčená
2. únor 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciah nevzdavam... po dvoch rokoch som prvy krat revala... ale vyrevem sa a bude dobre...
2. únor 2011 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pici ďakujem, len dúfam, že to dobre dopadne. dnes idem večer k dr., tak snáď je všetko ok :wink:
2. únor 2011 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciah jasne ze to dobre dopadne. preco by nemalo, pekne sa setri...
2. únor 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pici moja, nesmierne mi je to ľúto, až mi vošli slzy do očí spolu s tebou :frowning2: vyplač sa, uľaví sa ti a hor sa do ďalšieho kola, držím ti moc prsty :slight_smile:
2. únor 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek