• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Laparoskopie, hysteroskopie. Absolvoval to někdo?

28. listopadu 2016 
@tiffany81 dakujem velmi pekne... mimino coming soon :D
4. únor 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
držím ti palce a dobre osláv..ozaj kolkátiny máš? :grinning: inak dnes som bola aj ja u gynekologa nakolko som nedostala menzes a vraj preto nedošla,lebo u mna neprebehla ovulácia, :frowning2: na sone videl neuvolneny folikul...takže pichli vyvolavačku a teraz čakať na mrchu...inak laparoskopiu odložil,zvažuje MR,alebo CT vyšetrenie malej panvy a až podla toho...ale kým sa on rozhýbe :angry:
4. únor 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiffany81 A prečo doky zvažuje? Kedy jdeš na další kontrolu?
@pici Všetko nej nej k narodeninkám a posílám ti lašu dobrého vínka :grinning: Som ráda, že nejsi zavřená doma, ale jdeš s kamarádkami von. A přesně tak, ako si napísala "JDEME DÁL"!
IVF tuším hradí pojišťovna 3x (i když i žena si určitě něco hradí sama), jak je to s IUI?
4. únor 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piskotlea ahoj lebo on mi v novembri 2010 koaguloval ložiská endometriozy na krčku maternice,vraj sa to este stale hojí a aby som počkala este aspon 2 mesiace...a nakolko mám este aj nález v močovom mechure ,mám sa este aj poradiť z urologom...aspon tak povedal...ale ved MR mohol dať urobiť aj skor a potom sa dohodnúť na laparoskopii...ja už tým lekarom niekedy nerozumiem...ale človek sa musí stale pýtat a dožadovať svojho,lebo inak nás len tak odbiju jedna radosť :angry:
4. únor 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiffany81 Přemýšlím, čo je to MR :grinning: Jsem to ale jelito. Tak oni někteří doktoři si myslí, že je to běžné - ta jejich mluva, názvy apod., ale pro nás je to nové a i když odpoví na jendu otázku, nás napadne dalších deset. Klidně řekni dokymu, ať ti to vše pořádně vysvětlí :wink: Mě se doktor při vyšetření i před laparkou ptal, jestli se nechci ještě na něco zeptat :slight_smile:
4. únor 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslela som,že nerozumiem mysleniu niektorych lekarov ...odkladajú to a potom može byť aj neskoro...a MR je magnetická rezonancia :slight_smile:
4. únor 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiffany81 ahooooooooooj. pri iui si platis lieky na jeden cyklus v h odnote 1O eur a zakrok 35 pri IVF doplacas na lieky cca 500 EUR a urcite nejake poplatky za zmrazenie a co ja viem co :D
4. únor 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiffany81 dakujem.. oslavila som len tak lajt rodinne.. a mam dnes 28 :D
4. únor 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiffany81 Ahaaa...vďaka :slight_smile:
@pici Ty jelito, to já se ptala, kolko to stojí :grinning: Ale to neva, stejně to čtou všichni :slight_smile: Ale že ty si ještě taká mladica...to já su tu asi nejstarší
@jajuuus Gde si ty jajo pajo? :angry:
4. únor 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pici to je pekný vek...ja budem mať onedlho 30 :frowning2:
4. únor 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piskotlea no a potom já,nie?myslím vekovo najstaršia...že jelito :grinning:
4. únor 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiffany81 pozerate šeherezádu?
4. únor 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piskotlea jeeeeeeeeeeeee no promin nejako mi to uslo :D
4. únor 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
moj doky povedal, ze na dieta stara nie som a na obesenie mlada som.. tak nech nevesam hlavu....
4. únor 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to ti dobre povedal :slight_smile: pozerávaš šeherezádu? :grinning:
4. únor 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiffany81 Prečo píšeš sama sobě ty jedna :grinning: A nám nič :grinning:
4. únor 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lulii Ahoj,takže ty jdeš na laparku 16.2.? :wink: Já 16.2. nastupuju a 17.2. jdu na to. :frowning2: Jdu poprvé v životě na operaci a poprvé v životě i budu spát v nemocnici,už z toho mám hrůzu teď. Mě ty příspěvky tady uklidnily,spíš mi bude vadit ten pobyt v nemocnici. :frowning2:
5. únor 2011 v 01:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiffany81 Ahoj,mě dělali taky vyšetření krve CA 125,mám to v pořádku,dnes doktor říkal...a laparku před sebou.
5. únor 2011 v 01:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petula22 A jak je to se sexem po laparce? Kdy se může začít? Taky se zkusím co nejdřív hýbat,pokud to půjde. :unamused:
5. únor 2011 v 01:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca77 na jaře minulého roku jsem byla na laparce a přesně jak píšeš poprvé v nemocnici :unamused: měla jsem strach, ale vše OK v úterý jsem nastoupila, ve středu zákrok, ve čtvrtek mě propustili. A sexík-dr radil až vytáhnou stehy tj. za týden!! Přeju ať ti to dobře dopadne!! na podzim jsem podstoupila i hysteroskopii. vše prospíš :grinning: :grinning: jooo a za tři dny po obou zákrocích jsem byla už v práci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vanule Většinou se dělá hystereskopie spolu s laparkou. Je to aspoň při jedné narkóze :slight_smile:
5. únor 2011 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piskotlea pomýlila som sa :wink: a potom som sa pýtala pici,ale neodpísala...u nás práve fičí seriál Tisíc a jedna noc...tak som bola zvedavá,či to pozeráva...
5. únor 2011 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca77 ahoj no mne to nerobil...nechápem prečo...a ty máš aké problémy?
5. únor 2011 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
luca77myslela som,či máš aj nejaké bolesti...
5. únor 2011 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiffany81 o cem je ten serial? jinak mne delala gyndarka vystereni krve na CA 125 asi 3x.
5. únor 2011 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčátka, tak věkově tu asi vedu já, bude mi 33 :angry:
5. únor 2011 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petula22 tak to bych ti vubec nerekla!Mne bylo v lednu 29.
5. únor 2011 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca77 V nemocnici mi to vlastně ani neřekli, kdy můžeme sexovat.Ale v Caru nám doporučili co nejdřív, pokud nebudou dělat nějaký zákrok.
5. únor 2011 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andara Dík, ten seriál začnou dávat ted i unás, tak z toho šílím, zase nějaká romantická chujovina, já na to nejsem a mají to dávat 4 x do týdne a má to snad 180 dílů :angry:
5. únor 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andara Co to je CA 125?
5. únor 2011 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek