Laparoskopie, hysteroskopie. Absolvoval to někdo?

nikusa
5. zář 2006

Ahoj holky. Absolvoval to někdo z Vás?
Já byla dneska u paní doktorky, protože jsme se spolu domlouvaly, že když se nám nepovede otěhotnět přes léto, tak vymyslíme, co dál.
A když na mě dnes paní doktorka vyrukovala s těmito dvěma pojmy, celkovou narkózou a 3 týdenní neschopenkou a 3 jizvičkami, tak se mi z toho udělalo špatně. Až přijde dnes domů moje druhé polovička, povím mu, že nejprve půjde na vyšetření on a až se prokáže, že je ok, půjdu do toho já... Uff, je mi zle, jen si na to vzpomenu...

neradka
6. únor 2011

@jajuuus no ved uvidime 😉 len sa mi to zda nejako skoro taketo stavy. Myslim si ze som celkom v pohode, ale tie sny stoja zato. ☹ mozno je to podvedomie a nejaky vnutorny stres. Urcite to bude lepsie ked bude potom, lebo mam pocit ze to cakanie je horsie ako to co ma asi este caka 😉 No len to moje velke "A" je teraz nejako casto. Vzdy sem pridem na 20 minut a potom musim znovu prec.

jajuuus
6. únor 2011

@neradka presne ako píšeš... bude to podvedomie a vnútorný stres 😉 a hlavne to čakanie... to aj mňa ubíjalo...

neradka
6. únor 2011

@jajuuus jeeeeejda uz som to mohla mat o tyzden, nebyt tej lyzovacky ☹ teraz este pockat mesiac, lebo 4.3 mam zakrok v BA v Ruzinove. Potom budem uz pisat ze ako sa citim 😀

jajuuus
6. únor 2011

@neradka nebojkaj, prejde to rýchlo a zvládneš to! 😉

neradka
6. únor 2011

@jajuuus no jasne ze zvladnem 😉 ved vy vsetky ste to zvladli tiez. 😀

petula22
7. únor 2011

Ahojte, vy jste toho zase popsaly 😎 . Já se věnovala manželovi 😝 .
u nás děláme palačinky na slano, tzn dělám je ze zeleninou a mín je osladím, moje mamka je dělá se špenátem, ale to já nemusím.
Jinak taky jsem s sebou měla vložky, lehce jsem špinila. Trochu krvácet jsem začala až když jsem byla doma, tak si myslím, že to asi byla i mrcha, protože mi ted nedorazila, asi se to rozhodilo.

pici
7. únor 2011

@neradka ono je to tak ze cim mensia doba od objednania k vykonu, tym menej nervov.. to je vecne cakanie, podvedomie ma dlhsie cas stresovat skratovat atd.. ja som sa objednala a o dva tyzdne som isla.. ja som sa zase bala ze nestihnem preoperacne si vybavit... ani som nemala cas nervovat sa... na mna to bolo zase vsetko moc moc rychle...

jajuuus
7. únor 2011

aaaaaaaaaaa.... už nech je tu mrcha.... bo ma mrzí urobiť test... 😠 😅 😖

pici
7. únor 2011

@jajuuus a kedy si mala mat? ha?

petula22
7. únor 2011

@pici Já čekala na termín skoro 4 měsíce, taky pakárna.
Mě mrcha pořád ne a ne dorazit. Vsadím se, ře přijde ve čtvrtek, kdy jedeme do CARu. 😖

pici
7. únor 2011

@petula22 no mna tym ze operoval moj doky tak som necakala.... a druhy krat som cakala asi mesiac a to som bola brutalne nasrata ze co to ma byt :D panicka :D

petula22
7. únor 2011

@pici U nás je to normální 😀 . Aspon jsem si v klidu vyběhala předoperační. Co vaříš?

jajuuus
7. únor 2011

@pici až v stredu by som mala dostať... ale teraz som došla z obednej prestávky a taaaak ma celou cestou bolelo brucho, že kašlem na test... je to jasné... nech už rýchlo príde a môžme snažilkovať ďalej... 😅

pici
7. únor 2011

@jajuuus ale prd... plakat budeme az ked pride... moja jedna kamoska do 15 tyzdna mala normalne kramy ani nevedela ze je tehotna :D

pici
7. únor 2011

@petula22 ostali este palacinky tak robim do nich spenat listovy :D a idem nastruhat syr plus som urobila salat a ked dojdem od kamosky tak urobim grepovy dzus...

jajuuus
7. únor 2011

@pici jaaaaj zlatá si zlatino 😉 tak pekne vieš povzbudiť 😵

čo porábate kočky?

pici
7. únor 2011

@jajuuus tak netreba hadzat flintu do zita.. potom ked pride mrcha tak ju oplaceme.. jeden den je povolene plakat.. a smutit a potom ide dalsi boj. rozumeno?

marvilka
7. únor 2011

ja som tiez isla sup sup na laparku, som ledva stihla tie preoperacne a som bola aj rada, ozaj by ma porazilo z toho cakania 🙂 ja som sa ani nebala operacie, ale toho, aby som akurat nedostala kramy (mala som dostat akurat v den operacie) a aby som vyzdravela, lebo akurat som prechladla 😀

marvilka
7. únor 2011

@pici hm, tie palacinky si spenatom a syrom ..,,to znie tiez vyborne....ja idem dnes na to a tusim si mi urobila vacsiu chut na tuto variantu. Ako ich robis? 😀

jajuuus
7. únor 2011

@pici rozumeno zlatík... ďakujem! 😉

pici
7. únor 2011

@jajuuus
presne tak....
@marvilka ostali mi palacinky. a kedze robim cesto bez cukru tak sa daju aj na slano. tak som nastruhala syr, uvarila listovy spenat a tym to len naplnim.. nic zlozite.. ale ak si myslela recept tak ten ti kludne poslem

pici
7. únor 2011

ja som sa pred druhou laparkou tak nadrbala s kamaratkami ze som prosila boha nech neumrem ked som tri hodiny na koncerte vracala na zachode a krava som tam sedela na tej studenej dlazbe.. no konec ,mi bol. dobre som prechladla, tak si viete predstavit tu superkuru co som si dala. nech som tip top za tri dni... no najviac som sa bala, ze v ten vecer umrem :D a laparky sa ani nedozijem :DDDDDDDDD

miskag
7. únor 2011

ahoj holky!!

chtěla jsem vám poděkovat za info k laparce.už ji mám úspěšně za sebou,v pátek mě pustili,přežila jsem 😀
tento týden ještě odpočívám,pak hurá do práce 😝
tak nám všem přeju,ať se nám mimi brzy zadaří!!!!!
mějte se!!

pici
7. únor 2011

@miskag ahoj no vidis aka si sikulka.. a ako si dopadla?

neradka
7. únor 2011

@pici no to je pravda, ja mam skor stres aby prisla mrcha tak ako ma a aby to krvacanie dovtedy skoncilo. Nerada by som to znovu prekladat =)

miskag
7. únor 2011

pici:no,jsem ráda,že to mám za sebou 😉 výsledky jsou všechny dobré,vše ok,podrobnosti se dozvím u mého dr,jak mu pošlou podrobné výsledky.
tak teda fakt nechápu,proč už rok a půl nemůžu otěhotnět,když máme vše ok ☹ tohle bylo poslední vyšetření,co nám ještě chybělo.
no,snad se nám to jednou podaří!!!!musíme věřit!!! 🙂

mějte se pěkně!!

pici
7. únor 2011

@neradka no hadam ti to vide tak ako ma...

pici
7. únor 2011

@miskag super budeme cakat na pozitivne spravy :D

marvilka
7. únor 2011

@pici tak tak, receptik poprosim 😝

pici
7. únor 2011

@marvilka idem ti ho hodit do IP, nech admini nezuria :D