Laparoskopie, hysteroskopie. Absolvoval to někdo?

nikusa
5. zář 2006

Ahoj holky. Absolvoval to někdo z Vás?
Já byla dneska u paní doktorky, protože jsme se spolu domlouvaly, že když se nám nepovede otěhotnět přes léto, tak vymyslíme, co dál.
A když na mě dnes paní doktorka vyrukovala s těmito dvěma pojmy, celkovou narkózou a 3 týdenní neschopenkou a 3 jizvičkami, tak se mi z toho udělalo špatně. Až přijde dnes domů moje druhé polovička, povím mu, že nejprve půjde na vyšetření on a až se prokáže, že je ok, půjdu do toho já... Uff, je mi zle, jen si na to vzpomenu...

jajuuus
7. únor 2011

@miskag tak super! teším sa s tebou, že to už máš za sebou 😉

pici
7. únor 2011

kam ste zduchli?

jajuuus
7. únor 2011

tu som, tu som, pod obrusom... 😀

pici
7. únor 2011

@jajuuus a manzel?

jajuuus
7. únor 2011

@pici ten je pohodený na gauči... 😀

pici
7. únor 2011

@jajuuus jaaaaaaaaaaaj a ja ze sedi za stolom :D

jajuuus
7. únor 2011

@pici rehoooooooooooooooooot 😀 😀 😀

lumixii
7. únor 2011

Tak i já přispěju se svými zkušenostmi. První syn se nám podařil defakto hned, co jsem se rozhodli to zkusit. A proto by mě ani ve snu nenapadlo, že při druhém to bude úplně jinak. Podstoupili jsme různá vyšetření, a všude vše v pořádku, jak manžel tak já. Nakonce doktor řekl, že půjčku na lapar a hyster. Měla jsem z toho šílené nervy, ale přežila jsem to, nic drastického to není 🙂, výsledky opět dopadly dobře. Gynekolog mi řekl, že musíme 6 týdnů počkat po tomto zákroku na kterém jsem byla v květnu 2008, a že mám přijít v srpnu a pokud se nic nezmění, tak nás pošle znovu na genetiku, ale to už s doporučením na umělé oplodnění. 2.9. jsem šla k doktorovi pro papíry a doporučení, a jaké to překvapení, když mi řekl, že už mě nikam posílat nebude, že jsem už 6. týdnů těhotná 🙂 říkal, že většinou po těchto zákrocích se často zadaří. 🙂 Tak přeji všem aby se jim zadařilo, tak jako nám. 🙂

pici
7. únor 2011

@jajuuus som ta pobavila?

pici
7. únor 2011

@lumixii super.. to si jedna z tych stastnejsich :D

lumixii
7. únor 2011

No po 5 letech, už bylo taky na čase 🙂 🙂

piskotlea
7. únor 2011

@jajuuus Si pořiď sešitek na tolik omluvenek.
@pici Hele ty naše dvorní kuchařinko 😀 grepový džusík milujuuuuuuuu 😀
@neradka Mě tehdy volal doky ve čtvrtek, vzbudil po noční 😒 , mejlíkem poslal žádanku na předoperační a podklady na podepsání a další čtvrtek už jsem byla na sále. Obdivuju ty, co musí tak dlouho čekat, že to vydrží s nervama.
@lumixii Díky za příběh i za povzbuzení. Dodává mi to naději, když klesá k bodu mrazu. Díky 🙂

pici
7. únor 2011

@piskotlea tak ja som doma... takze kazdy den upratujem... varim a tak... nudim sa flakam chodim po kamoskach...aby mi doma nezadrbkalo :D akurat si pozeram nejake upratovanie alebo nieco... lebo ma ide porazit

tiffany81
7. únor 2011

ahojte baby,aky ste mali dnes den?

pici
7. únor 2011

@tiffany81 ja celkom fajn..... idem sa prejst...

pici
7. únor 2011

nikto ste nereagovali na moju postu...pche to co je?

@tiffany81
@neradka

vam som neposlala, zvazujem ci nespravit sukromnu temu,.... ale nikto mi nejako neodpisal

pici
7. únor 2011

idem sa prejst.. o hodinku som tu :D

jajuuus
7. únor 2011

@pici jasné, pobavila si ma a poriadne... 😀 ešte raz odpovedám: áno, áno, áno 😀

@piskotlea ja mám na to žiacku knižku 😀

janulkama
7. únor 2011

ahojte dievčatá len chcem pripojiť moju skúsenosť s laparoskopiou.Podstúpila som ju 1.3.2007,zistili mi mimomaternicové tehu a tak mi ju urobili.Popri tom mi museli zobrať jeden vajcovod,lebo sa tam uhniezdilo vajíčko a celé som to mala zapálené,tak musel von.Po operácii mi povedali,že nech sa nebojím,že je tu 50% šanca otehotnieť.Ale vraj aj tak mám 6 týždňov čakať.No menzes mi prišiel po 4 týždňoch od lapar.,A 3 týždne na to som sa dozvedela,že som tehotná.Lekári boli prekvapený,že sa to hneď podarilo a teraz mám krásneho 3 ročného chlapca.Tak hlavu hore.
Tak isto moja kamarátka rok a pol nemohla otehotnieť,doporučili jej prefúknutie vajcovodov laparoskopicky a že má 6 týždňov čakať.ja som jej povedala,nech hneď po prvej menštruácii idú na to...a podarilo sa a chlapec už bude mať 2 roky a ona čaká už 2 dieťa 🙂
Takže na niečo to určite je.Držím Vám päste 🙂

tiffany81
7. únor 2011

@pici a prečo nám nie???? 😠

jajuuus
7. únor 2011

@janulkama ďakujeme za povzbudenie, zajtra budú 2 mesiace, čo som po laparke, od 19.1. sme sexíkovali, ale už cítim, že ide mrcha... takže tento cyklus nič, uvidíme, či sa podarí ten nasledujúci... 😵

piskotlea
7. únor 2011

nejen, že se mi to neaktualizuje, dokonce tu nemám svůj příspěvek 😒
@pici Odepísala som ti, nešlo to, tak jsem klikala o 106 a máš to tam minimálně 4x, ne buď ráda, že to tam nemáš stošestkrát 😀
@jajuuus A máš ju podpísanú? 🙂
@janulkama Super, gratuluji. Nicméně i já už měla menses 2x po laparce a čekám během pár dní další. Ale jak říká "pici" Ideme dalej 😀

pici
7. únor 2011

opicky dam sprchu a idem urobit temicku :D

pici
7. únor 2011

@tiffany81 zlatko lebo ked som davala do spravy komu to ide nepamatala som si vsetky nicky...

jajuuus
7. únor 2011

@pici oki, sprchuj a pracuj 😀

pici
7. únor 2011

uz na tom pracujem.. kua len mi to nejako vypadava
@jajuuus

pici
7. únor 2011

no momentalne to nejde... skusim to vytvorit rano... juj ale som nasrata :D

jajuuus
7. únor 2011

@pici nebuuuď, ráno to pôjde 😉

pici
7. únor 2011

@jajuuus ale ja som to chcela teraz

jajuuus
7. únor 2011

@pici veď aj jaaa... hlavne som zvedavá, ako ju pomenuješ... 😀