• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Laparoskopie, hysteroskopie. Absolvoval to někdo?

23. května 2017 
@kaculkadraculka nooo. no prisla sama a aj tie testy boli omnoho lepsie. ale do 5 dni mi prisla ms a pekne pravidelne kazdy mesiac. v oktobri som mala len clostil, pretoze som bola na IUI a hned dalsi mesiac po IUI sa zadarilo samo :wink:
14. únor 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvi34 nemas zac :slight_smile: ja mela taky telisko po prvni laparce a mam ho i ted, kvuli prepazce v deloze, kterou odstranovali nadvakrat, vyndavani jsem tedy vubec necitila, ani trosku bolesti a hned bylo venku :slight_smile: urcite zalezi na sikovnosti doktora :wink:
doufam, ze tentokrat to vyndavani bude stejne bezbolestne :slight_smile:
ten protisrustovy gel mi dali do bricha pri laparce, mela jsem srusty kvuli endometrioze, stal me 4 tisice, tak snad bude mit ten spravny efekt :slight_smile:
14. únor 2012 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsem nastydlá - mám rýmu a bolí mě v krku, tak nevím snad to do 29.2. vyležím. I když zítra mám mít předoperační - zkusím si ho posunout o týden.
15. únor 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaculkadraculka Ahoj mám dotaz, koukám že máš stejný nástup do nemocnice jako já, nejdeš náhodou na Homolku.
Já nastupuji 29.2. na Homolku a 1.3. jdu na laparoskopii a hysteroskopii.
O mimi se snažíme už 3 roky, máme za sebou 3 x nezdařené IUI a 1 x IVF. Tak doufám, že mi operace pomůže. Jinak cvičím dle L. Mojžíšové.
16. únor 2012 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenkaturkova ahoj, jéé na Homolku jsem chtěla jít ale nakonec jsem se rozhodla pro naší malou nemocnici u nás ve městě. Na Homolce je to prý dobrý. A jak dlouho budeš v nemocnici? Mě budou dělat průchodnost, drilling ...
16. únor 2012 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, chcem sa spytat ci ste niektora absolvovali laparoskopiu koli CYSTE?
16. únor 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@orchidea0 ahoj, já jsem laparo kůvli systě absolvovala v říjnu
16. únor 2012 ve 13:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak já dneska tu laparku zruším a objednám se za měsíc. Necítím se stále dobře, v noci se budím úplně durch a přes den jsem jak kdyby mě někdo přejel parním válcem... vykurýruju se a za měsíc hurá na laparoskopii!!! snad už to vyjde.
20. únor 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte zienky, tak ja som dnes 4 den po laparoskopii a myslim ze super :slight_smile: Strasne som sa bala ani si to neviete predstavit ako a myslim ze to dopadlo nad moje ocakavania :slight_smile:
20. únor 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adka_pajerska velká gratulace!!!
20. únor 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, držel někdo z Vás také bezezbytkovou dietu před laparoskopií. Já jdu na ní ve čtvrtek a od neděle držím dietu. Jak dlouho jste jí držely a co jste nejedly? Jak jste dlouho pak byly v nemocnici a jak u Vás laparoskopie probíhala. Děkuji
27. únor 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenkaturkova ahojky. tú diétku držíš kvôli laparke ? ja som nedržala žiadnu diétu, akurát deň pred operáciou som si dala ľahší obed a pobede už len nejaký jogurt a ovocie. a večer som si šupla čípok na vyprázdnenie. robili mi to v CAR, vo štvrtok ráno som prišla, rovno urobili laparku a v piatok som išla domov. štichy mi vyberali týždeň na to.
27. únor 2012 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ano dietu držím kvůli laparce. Prý aby střeva nebyla plná a bylo dobře vidět. Já jdu na Homolku. Nastupuji ve středu a ve čtvrtek jdu. Mám si koupit a přinést sebou projímadlo YAL. Tak uvidíme co a jak.
27. únor 2012 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenkaturkova zdeni ty se máš, nastupuješ jako já, já měla jít taky ale mám od minulého čtvrtka ATB, takže jsem to musela odložit cca o měsíc. Tak pak napiš... držím palce
27. únor 2012 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim, pisala som tu pred casom, ze mam po laparke v mistach pod jazvami hrcky..tak skutocne miznu same, trosku si ich masirujem mastickou na jazvy, tak aby ste vedeli ze je to ok :slight_smile: tym ktore laparka caka drzim palce, aby vsetko bolo ok.
29. únor 2012 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak to mám za sebou. Už jsem doma. Naštěstí nic nenašly tak to jen profoukly. Doktor říkal, že to děláme špatně. Tak nevím co s tím myslel, když nám nevyšlo 3 x IUI a1 x IVF. Tak doufám, že se teť zadaří Jinak trochu bolí břicho a ramena. Člověk chodí v předklonu jak ho bolí a spíš táhnou stehy. Musím uznat, že ta cesta hodinu autem domu byla znát.
2. bře 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, jsi šikula, že jsi to zvládla ! Vidíš, já kdybych nebyla marod, tak už to mám taky za sebou :frowning2: .
No nedá se nic dělat. Hlavní je, že jsi v pořádku !!! Přeji moc štěstí a zdraví
2. bře 2012 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaculkadraculka děkuji moc, tobě přeji brzké uzdravení. Určitě to u tebe dopadne dobře. Měj se hezky.
2. bře 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mám dotaz za jak dlouho jste po laparoskopii šly na umělé oplodnění. Dík moc za odpověď
5. bře 2012 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenkaturkova ahoj, moje laparo bylo v 11/2010 a stimulaci jsem začla v 07/2011. Předtím jsem chtěla dokončit cvičení dle Mojžíšové a další akce.
5. bře 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova ahoj, koukala jsem, že tvoje stimulace pak byla úspěšná. Taky cvičím dle Mojžíšové a tak doufám, že moje stimulka pak bude konečně taky úspěšná.
7. bře 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak ve středu nastupuji do nemocnice. Holky, jak dlouho jste byly na sále?
29. bře 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenkaturkova ahoj, dietu jsem žádnou nedržela, nastoupila jsem do nemocnice den před zákrokem, dostala jsem vypít nějaký sajrajt, po kterém jsem se dokonale vyprázdnila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak už jsem nic nesměla jíst a v noci ani pít
@kaculkadraculka hodně štěstí, už si to tak nepamatuju, ale na sále tak půl hodiny asi...
Náhodně jsem tu nakoukla, laparoskopii mám za sebou, už je to 5 let, tak bych jen chtěla všechny povzbudit - měsíc po zákroku jsem přirozeně otěhotněla, o mimi jsme se pokoušeli skoro 4 roky :slight_smile: po zákroku ten první den je to nepříjemné, ale dá se to přežít docela dobře:slight_smile:
29. bře 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, holky, nevíte některá, kdy je možné po laparce začít aktivně cvičit? Respektive posilovat břicho?
3. dub 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak jsem po laparce, vše průchodné, čisté, proveden drilling vaječníků.
7. dub 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte, ak ste niektorá absolvovala hysteroskopiu, môžete mi povedať koľko asi trvá zákrok a aká je potom rekonvalescencia? Ďakujem
10. dub 2012 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrejta ahoj, mě dělali laparoskopii a hysteroskopii a na sále jsem byla cca 30 minut. Co se týče rekonvalescence doporučují 2 týdny PN nebo dovolenou.
10. dub 2012 v 17:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andrejta Zdravím, absolvovala jsem hysteroskopii 14. 2. - podle pana doktora s masivním krvácením a ne zcela standardním průběhem - cca 30 minut na sále, ten den jsem byla trošku zesláblá, druhý den mě kromě silnějšího krvácení nebylo nic a 4. den už jsem byla ve fitku:slight_smile: žádný strachy, je to podle mě nenáročný zákrok, spíš záleží na tom, jak si tělo poradí s anestezií. Držím palec ať to dobře dopadne :slight_smile:
10. dub 2012 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenkaturkova ahojky, taky jsem absolvovala laparoskopii a hysteroskopii na Homolce a musím říct,že jsem byla spokojená... Jeden den jsem nastoupila,druhý den byl výkon a další den jsem šla domů... Jsem stejně jako ty na bezlepkové dietce a ze své vlastní zkušenosti ti radím, vem si s sebou balíček Racio chlebíků nebo některých které jíš... i když jsem všude hlásila,že jsem na bezlepce,stejně to pro ně byl šok :unamused: Na sále jsem byla cca 3 hoďky,držím palce ať vše dobře dopadne :wink:
10. dub 2012 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrufa86 ďakujem za odpoveď a prajem všetko dobré
10. dub 2012 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek