• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Laparoskopie, hysteroskopie. Absolvoval to někdo?

28. listopadu 2016 
@1306 a kdy vůbec jdeš na laparku? my se snažíme přes rok, začlo to tou operaci, ktera nám potvrdila IVF. V lednu jsem začla s IVF, bylo malo embryjek a bez uspechu, potratila jsem, v červnu probehla operace a v červenci jsme se vrhli do druhého IVF, z kterého mám vložené ted už druhé embryjko a jsem ted v 7tt, tak snad už bude vše v pořádku :slight_smile:
2. lis v 16:17  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (12. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@1306 určitě ano ! Věřím, že ten zákrok k něčemu bude ! Moc držím pěsti :slight_smile:
2. lis v 17:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@1306 Nene, mám ho pořád tam a vůbec jsme tuhle alternativu s doktorem před operací neřešili. Mám ho "pouze" neprůchozí, nedělají se na něm cysty, nijak jinak nezlobí a upřímně, pokud ti doktor neřekne, že by tě jeho ponechání nějak ohrožovalo na životě nebo způsobovalo zdravotní problémy, tak se mi zdá zvláštní, že by ti ho měli odstřihávat.. to s ním určitě prokonzultuj :wink:
2. lis v 17:12  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lenusaak No my se snazime asi 17mesicu,ale tim,ze jsem v cervnu prirozene otehotnela,tak se to podle meho dr pocita znovu od revize a tu jsem podstoupila 17.8, tak nevim, co je na tom pravdy..Tak to ti moc gratuluji :slight_smile:
2. lis ve 22:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@lindaatobias to s nim jeste poradne proberu..At vim a reknu mu,ze pokud bude jen nepruchozi,tak ho tam chci nechat..Dekuji moc za podporu :slight_smile: Verim, ze to pomuze :slight_smile: Musim tomu preci verit :slight_smile:
2. lis ve 22:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@1306 Nemáš zač ! Mysli pozitivně, prcek si vás najde :wink: Opatruj se !
3. lis v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@lindaatobias dekuju :slight_smile: Moc si toho vazim :slight_smile:
3. lis v 18:46  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ještě se chci zeptat, minulý týden ve čtvrtek 27.10 jsem konečně po revizi dostala ms, sice po 2 injekcích, ale přišla, trvala jen do pátku a pak už nic. Včera jsem byla u dr na změření folikula a ten mi řekl, že má 18mm a že zítra nebo v sobotu budu mít ovulaci, je to vůbec možné mít ovulace 9DC? A je to dobře nebo špatně nebo na tom nezáleží kdy je, hlavně že je???
4. lis ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@1306 Hlavně je v pořádku, že ovuluješ !!! :slight_smile: A je úplně jedno kdy, každý cyklus můžeš mít ovulaci jindy, klidně těsně před MS nebo těsně po ní, hlavně, že ji máš. To je moc dobře :slight_smile: Takže vesele na to :slight_smile:
5. lis ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@lindaatobias vcera ale ovu test negativni a dnes taky..tak nevim...Ve ctvrtek byl folikul 18mm tak dnes nevim,jak to je..dr rekl v patek, v sobotu nebo v nedeli probehne ovulace..A ty si vyber,kdy muze znasilnit :grinning:
5. lis v 16:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@1306 To je plánování, co ? :slight_smile: Mě třeba můj gynekolog od ovu testů odrazoval.. nejen, že to je finančně náročnější, ale říkal, že nejsou příliš spolehlivé. Páááč ráno můžeš mít ovu test negativní a v poledne už může být pozitivní. Říkal, že daleko spolehlivější je měření bazální teploty nebo sledovat děložní hlen. Takže já třeba testy pustila z hlavy a sleduju hlen :slight_smile: A muže můžeš znásilňovat průběžně, ať má radost a ať to posychrujete :slight_smile:
5. lis v 18:01  • Odpověz  • To se mi líbí
A ten hlen se sleduje jak?
5. lis v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ten ovulační hlen je průhledný a táhlý, strukturou jako vaječný bílek, měl by značit ovulaci.
5. lis ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
5. lis ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@1306 Není zač :slight_smile:
5. lis ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@lindaatobias Tak teď už tomu vůbec nerozumím, minulý čtvrtek mi řekne dr, že mám folikul vel 18mm a že se máme o víkendu snažit, tak si o víkendu každý den dělám ovu test a žádná druhá čárka...A dnes jdu do práce, odučím první hodinu a dostanu to....Je to normální???To by jako na tom ulrz neviděl, že mám vysokou sliznici??A co značil teda ten folikul???Já už se z toho zblázním...
8. lis v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky párkrát jsem vás tu počítala. Dnes me pustili domů po laparoskopii.nemela jsem z operace obavu ( když uz tak z výsledků/ a můžu vas snad uklidnit .ze to vůbec nic nebylo . Hned po operaci jsem měla bolesti asi jako jsou me běžne menstruacni, během 5 minut co mi dala sestra něco do žíly jsem necejtila uz nic :thumbsup::wink: a bolesti ramen taky v pohodě, vždy jsem si našla nějakou ulevovou polohu . Tak držím palce ať je to tak i u vas :wink:
17. lis ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@jajkax mě čeká ,tak jsu ráda že někdo čerstvě je po.A mysliš,že do 4-7 dnů budu schopná jit do práce? Jak dlouho jsi byla v nemocnici?
17. lis v 17:39  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@tammm nastupovala jsem v pondělí, v úterý byla operace a sla jsem domu dnes ve čtvrtek. Trpím na zada takže vím co je pořádná bolest. Tohle mi vážně přišlo v pohode , ale jasný každý ma práh bolesti jinde . Myslím ze že od pondělí a bych do prace klidně mohla . Nebýt tech zad a občasného louonuti v ramenou je uz dnes úplně vvpohode . Jsem s dcerou normálně doma , vařím vecu prostě normální provoz . Ale nez vyndaji stehy Tak se nemá nic zvedat. Já mám v břiše díry 4 .
17. lis v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@jajkax nebudu nic zvedat,dělam v zastavarně,takže budu jen za pultem.4 diry? A máš samovstřebavací stehy?
17. lis ve 20:35  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@tammm ne nemám za týden od operace mám jít na vyndani stehu . Jo mám 4 ale jen takové malinké na 2 stehy.
17. lis ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@jajkax tak to jo,já mám od minule,cca 12 let zpět tři jizvyčky.
18. lis v 07:42  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobry den,mohu se zeptat zda ma nektera zkusenosti s laparoskopii panve v Praze bud Na Homolce nabo u Apolinare? Rozhoduji se kam se objednat. Moc dekuji.
28. lis ve 22:12  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek