• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Laparoskopie, hysteroskopie. Absolvoval to někdo?

17. července 2017 
ahoj holky poradite mi?byla jsem na laparce pred 24ma dnama a porad jsem nedostala ms a to mela prijit 4.11. jak moc se vam to po laparce zpozdilo?diky
10. lis 2007 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ak sa spravne pamatam,tak cca mes.po laparke.
10. lis 2007 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
já jsem 31den po laparoskopii a před cca 12 dny jsem dostala injekci agolutinu a nic! tak nevím
10. lis 2007 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fetro jakto ze ti ji dalli tak brzo po laparce¨(19den)?ja jsem dnes 24 den po laparce a nic injekci jsem nedostala ani mi nikdo nerekl kdy to mam dostat.
11. lis 2007 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem dostala MS po laparce v termínu,jak měla přijít,31 DC.
11. lis 2007 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
já jse z toho taky blázen. 2 dny po laparce jsem začala krvácet 19DC a krvácim stále. Prý by to mohla být MS..ale co to je se dozvim až zítra od doktora.. :unamused:
Páč po laparce jsem jen mírně špinila a pak i to špinění přestalo.
11. lis 2007 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Tak se k Vám přidávám jsem dneska 5 den po laparce a nic..nekrvácim,nešpinim.Muj pan doktro říkal,že bude se může MS opozdit a nebo přijít naopak dřív,tak uvidíme jak to dopadne u mě.Zítra jdu ny vyndaní stehu..Jinak já byla v ROkycanech a super přístup a super lidičky na pokoji :dizzy_face: Takže koho to teprv čeká,holky,nebujte nic to neni!!! :dizzy_face:
11. lis 2007 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..já na to jdu zítra,respektive zítra nástup do nemocnice a výkon v úterý....a bojím se mocinky moc:frowning2:
11. lis 2007 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj evikmi,neboj sa,bude dobre :wink:
11. lis 2007 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
idu ti nieco vyberat alebo len skumat??
11. lis 2007 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jenom zkoumat,ale s tím,že eventuelně něco...
jen doufám,že mi nevemou vaječníky..asi bych umřela:frowning2:
11. lis 2007 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj evikmi, neboj se, je to brnkačka :slight_smile:
Karolinka 03, zitra jdu taky na stehy.. :slight_smile:

Holky, je možné, že výsledky ukážou, že se u mě objevila endometrióza, budou až za 14 dní..mám strach jak to dopadne :frowning2:
11. lis 2007 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem měla problémy s menstruací i před laparkou, doktor v Caru se na nic neptal a hned mi dal injekci agolutinu, po této menstruaci začínám stimulovat clomhexalem, mám na otěhotnění cca 6 měsíců, pak už asi IVF
12. lis 2007 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj babule, bola som 5.10. na laparke. MS prisla uuplne normalne 21.10. a teraz je tu na !23.! den a graf je uplne zblazneny. Pred laparkou som mavala graf ukazkovy. Operacia mi zblbla cyklus :frowning2:
13. lis 2007 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lillian,
a měla jsi všechno ok? nebo ti dělali nějaký zásah? po operaci jsou hormony prý poblázněné.
Já byla na laparce 7.11. a MS čekám tak za týden. Taky jsem zvědavá kdy dorazí..

H.
13. lis 2007 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
haninka, mala som laparku pre priechodnost vajcovodov, a bolo vsetko v poriadku. Asi sa mi vazne zblaznili hormony, lebo sa aj citim ako by som bola vymenena. :confused:
13. lis 2007 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, ja zatim nic moc nepociťuju..vaječníky jsem měla taky průchodné, jen našli maličká ložiska endometriozy které odstranili..zatím pořád špiním..
Jak dlouho se snažite Lillian?
13. lis 2007 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som bola tentokrát už druhýkrát na laparke, prvýkrát kvôli endometrióznej cyste. Vtedy to bolo úplne bez problémov, len som asi 4 dni mierne krvácala po nej, čo je asi ale bežné. To, že špiníš, môže byť z odstraňovania endometriozy, nie? Myslím, že naše telá po týchto zákrokoch sa úplne zbláznia, a nevedia čo od radosti
:grinning:
No, my sa snažíme už dosť dlho, cca 4 roky. V decembri si idem k lekárovi po odporúčanie do CAR
:cry:
A vy ste na tom ako?
13. lis 2007 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lillian,
my se snažíme rok..sice je to s porovnáním s vámi chvilenka, ale však víme jaké to je po něčem toužit..
Začali jste to řešit až teďka? po tolika letech?? :confused:
13. lis 2007 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ono to bolo tak, že som mala pred dvomi rokmi cystu, a tak sme mysleli, že kvoli nej sa nedarilo. Lekárke som vravela, že sa nám nedarí, no odporučila mi ešte rok sa nevenovať vyšetreniam, pretože by som sa vraj zbytočne stresovala, a potom sme začali riešiť, a už riešime rok. :slight_smile: a nemali sme potrebu až do posledných mesiacov nejako intenzívne sa venovať otehotneniu, lebo si pripadáme ešte mladučkí :grinning: ja 25, manzelik 27. a tak až teraz je ten správny čas na CAR :sweat_smile:
13. lis 2007 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Samozrejme, ze sme boli pripravení a stále sme na maličkú fazuľku, no vraveli sme si, že keď príde tak tu bude. Ale teraz, už je to inak, už nám veeeľmi chýba. Veď vieš o čom vravím. :slight_smile:
13. lis 2007 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milé snažilky a maminky. Příští týden mě čeká laparoskopie a hysteroskopie. Včera jsem byla u primáře na info schůzce ohledně zákroku apod. a ten mi nabídl jakýsi gel/tekutinu, která se po operaci dá do břišní dutiny a zabraňuje po dobu 2 měsíců tvorby srůstů, které brání otěhotnění. Poté se sama vstřebá do těla.
Vzhledem k tomu, že u mě je pravděpodobnost srůstů asi 99%, silně o tom uvažuju. Menší háček je v tom, že gel stojí 4.000,-Kč.
Slyšela jste o tom některá?
Prosím o jakékoliv info a zkušenosti.
Díky
14. lis 2007 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, které jste už po operaci laparo a hystero, roztahovali Vám před operací děložní hrdlo? Díky
14. lis 2007 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Gucci,
na laparce jsem byla...gel takový neznám a hrdlo mi taky neroztahovali. Ale to nic neznamená. V každý nemocnici to dělají jinak..třeba mi to dělali až v narkoze a nevim o tom..

Lillian, přesně vim o čem mluvíš. Mě je 26, muži 30..doktor řiká, že jsme mladý a tak prý máme čas..ale to mě vůůbec nezajímá!! Chceme a chceme a basta fidli! :sweat_smile:
15. lis 2007 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haninko:
Nam je 33 a 37, proto se na Vas divame jako na par, ktery ma jeste spoustu casu:slight_smile:. Ale nam taky rikaji, ze mame jeste cas. A ja chci dite ted hned :wink:
Takze chapu i Tebe a doufam, ze nebudeme muset dlouho cekat.

Jinak ja mam termin laparoskopie 29.11. Den predem nastup do Krce.
16. lis 2007 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulky zistili Vam pri laparke niektorej nepriechodne vajickovody? a ak ano hned vam ich aj odstranili?
16. lis 2007 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
julietka, pokud vím, tak se většinou rovnou odstraňují...
jinak se chci holky zeptat - byla jste některá na hysteroskopii a kyretáži zároveň? jak probíhá operace a jak rychle jste se uzdravily? a kdy vám dr dopouručili se nejdřív znovu snažit?
16. lis 2007 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
chcete říct, že když zjistí, že jsou vejcovody neprůchodné, tak je odstraňují? myslela jsem, že je "zprůchodní".. :astonished:

Chiwule,
já byla na laparoskopii a hysteroskopii a zotavování bylo rychlé, tak asi 2 dny jsem spodek dost cejtila a pak to šlo..snažit se máme tak po 2 týdnech. Ale jsem týden po operaci, a myslím, že by to už šlo.. :wink:
16. lis 2007 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
haninka: predpokladám, že tým odstránením myslela julietka práve spriechodnie. :grinning:
16. lis 2007 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčinky...jsem 3dny po lararce a hysterce( jak říká můj drahý :wink: ) a nic moc. celkem mě nic nebolí jen krvácím o sto šest. dr mi řekla, že se máme snažit hned a žádnej zákaz mi nedala :slight_smile: jen kdyby ustalo to krvácení...jak dlouho jste krvácely vy? na kontrolu jdu až za 14 dnů. už se ale těším, že třeba na Vánoce dostaneme dáreček. :wink: ...holky já bych tááááááák chtěla!!!!!přeju to FŠÉÉÉÉÉÉÉÉÉM tady!!!!!!!!
16. lis 2007 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek