• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Laparoskopie, hysteroskopie. Absolvoval to někdo?

21. září 2017 
Ahoj holky, já jdu na tu laparku a hystero taky, chci se jen zeptat, snažili jste se pak hned ten samý cyklus co jste to absolvovali a nebo jste čekali na MS a pak teprv jste na to hupsli? A které z vás to pomohlo? děkuju
28. bře v 08:40  •  čeká miminko, termín má v červenci 2018 (8. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@digisek Když tě to nebude bolet, tak na to můžete hupsnout hned ten cyklus... není na co čekat :grinning: Aspoň nám to tak pan doktor řekl a my ho poslechli...a uvidíme jestli to k něčemu bylo :slight_smile:
28. bře v 11:02  •  čeká miminko, termín má v květnu 2018 (16. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@digisek zacit se muze hned, pokud ti nenajdou neco, kvuli cemu ti to zakazou :slight_smile: ja jsem na tom byla asi pred sesti lety, ale pak jsem nezustala s puvodnim partnerem. Nicmene se soucasnym mame trileteho syna. Takze to asi pomohlo :slight_smile:
28. bře v 11:16  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v prosinci 2017 (39. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
My taky necekali, dr rikal, ze muzem hned, kdyz se mi bude chtit:wink:
Ja uz byla na kontrole a dostala jsem teda vyvolavacku, naposledy jsem ms mela na zac. unora a po operaci jsem krvacela jen tri dny, coz pry ms nebyla, sliznici ze mam vysokou a je skoda cekat treba jeste dalsi mesic, kdyz mam vajecniky krasne po tom drilingu pripraveny:smiley:
A zitra jdu uz do prace, hrozne to uteklo a mne se faaakt nechce:confused::blush:
28. bře v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@digisek po ms,ta byla za 10 dnu po zakroku.
28. bře v 11:24  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@digisek nám bylo doporučeno do ms používat pláštěnku,skrz zánět atd.Ať se to pěkně zahojí.
28. bře v 11:26  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@digisek my se taky snazili hned (asi tyden po operaci). Delali mi laparku s drillingem pred ovulaci, takze nadeje tam byla. Nakonec se mi povedlo otehotnet s Clostilbegytem druhy cyklus po laparce.
28. bře v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@digisek Zas ale jestli ti budou delat i hystero, tak to urco pockat do ms kvuli zanetu... Pokud se dela jen laparka a v deloze nic, tak se vetsinou muze hned:smiley:
28. bře v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarmarca laparka se dela ale vzdycky jakoby i s hysteroskopii. Dva zavadece jdou pres bricho a jeden spodem pres cipek. To je klasicka laparoskopie, jejiz soucasti je samozrejme i hysteroskopie.
28. bře v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alcar Joo ale ja myslela, kdyz se s delohou jakoby nic nedela, nebere se vzorek sliznice atd. Do delohy se nekdy zavadi jen pomocny endoskopicky nastroj,kterym se delohou jen hybe jak je potreba, aby se lip dostalo k vajecnikum atd. :smiley:
28. bře ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alcar já měla laparku v době ovu,takže ten měsíc bylo zbytečne se snažit,když mě i vyčistili.A ted mam taky měsic s Clostikem a Pregnylem,tak snad pomůže.
28. bře ve 12:42  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarmarca teoreticky by se z duvodu infekce pockat melo, protoze delaji dilataci delozniho cipku. Ale mne to treba dr. vylozene nezakazal.
28. bře ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tammm nevim, jake jsou spravne postupy, ale muj dr. rikal, ze nejvhodnejsi doba na laparku je mezi ms a ovulaci. Mozna z nejakych hormonalnich duvodu, ze v te dobe jsou vajecniky nejmensi a v klidovem stavu.
28. bře ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alcar jelikož mám cyklus 28 dni,tak si mysleli,že před ovu budu 14 dc a před operací na uzv mě řekla,že už mám po.
28. bře ve 13:56  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radkas87
@agnes2ivory
@jarmarca
@tammm
@alcar holky děkuju za reakce....já budu těsně po MS takže cca 10 dní před ovu takže do tý doby by se to tam mohlo zacelit.....snad nic nenajdou a jen to pročistí a povede se......je to poslední naděje před CARem tak uvidíme no.......
28. bře v 15:54  •  čeká miminko, termín má v červenci 2018 (8. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@digisek a ty to mas kvuli podezreni na PCO nebo neco jineho?
28. bře v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alcar ne ja jsem podle doktora v poradku......ale manzel nema dobre spermio tak mi doktor rekl ze tohle by mohlo pomoct......jednak se ty cesty uvilni a jednak ze se podivaj jestli tam neni neco co on na ultrazvuku nevidi
28. bře ve 21:23  •  čeká miminko, termín má v červenci 2018 (8. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@digisek aha, tak preji, at to vyjde! :slight_smile:
28. bře ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alcar Děkuju ....uvidíme....někomu to pomohlo někomu ne.....snad budeme ti šťastnější :four_leaf_clover:
29. bře v 08:25  •  čeká miminko, termín má v červenci 2018 (8. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nevíte jestli mi to udělaj když mám opar? včera je mi vyrašil a doktorka na předoperačním se mě ptala jestli nejsem nemocná že nesmím být aby to mohli udělat....nemocná nejsem ale ten opar mě trochu děsí
29. bře v 10:23  •  čeká miminko, termín má v červenci 2018 (8. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@digisek Dej si pres noc na něj pastu na zuby ,at vyschne a nez pujdes na op ,tak se snad zahojí.
29. bře v 10:26  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tammm dík za tip
29. bře v 11:11  •  čeká miminko, termín má v červenci 2018 (8. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jak jste na tom byly s MS po laparce?? ja uz to dva mesice nedostala,jen po operaci jsem dva dny krvacela. Od operace je to mesic a neco, vyvolavacku jsem dostala pred 14 dnima a porad nic:cry:
5. dub v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarmarca a dělala sis tt test? Jaké jsi měla cykly před?
5. dub ve 21:17  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tammm Predtim nepravidelny kvuli cyste,kterou mi ted vzali.. Tt jsem delala dnes a to uz by tam neco bylo, po ty vyvolavacce uz jsem ovulaci mit nemohla, tj min. 14 dni:frowning2:
5. dub ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarmarca aha,tak nezbyva než čekat :frowning2:
6. dub v 10:25  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jdu vas trosku povzbudit.. 17/3 laparo hystero a chromo dnes ocekavana mrcha... a ...
6. dub ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajulamamula tak to šlo rychle.Já bych to tak brzo nestihla,byla jsem v době ovu.
6. dub ve 14:06  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tammm ja byla prave hned po ms meli sme cekat ale necekali. Snad bude ok a ne falesnak nebo biochem.
6. dub ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajulamamula držím palce,za dva dny udělej zas a klidně digi,ten je přesnej.
6. dub ve 14:24  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek