• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Laparoskopie, hysteroskopie. Absolvoval to někdo?

29. května 2017 
já se laparky nebojím, spíš se těším se budu vědět něco víc zase
6. bře 2008 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj miruskab, tak držím palčeky,aby si mala čoskoro fazuľku v brušku. :wink: A všetkým ostatným kočkám tiež. :grinning: Ja už len budem čakať a určite dám vedieť ako to dopadlo. :slight_smile:
6. bře 2008 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já byla ráno na krvi, v pondělí si mám zavolat na výsledky. Další předoperační vyšetření mám v úterý - ekg a nevím, co ještě.
O víkendu chci stihnout umýt okna, abych to měla na velikonoce připravený, po laperce nevím, jak mi bude.... :confounded:
7. bře 2008 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chtěla jsem vám všem dodat naději. 14.2. jsem byla na diagnostické laparoskopii. Verdikt nebyl nic moc, mám jen jeden funkční vejcovod a malou dělohu, jedná se o nějakou vrozenou vývojovou vadu. Ale jen jsem chtěla říct, že hned následně po operaci jsem otěhotněla. Včera jsem byla na krvi a je pozitivní, první uzt mě čeká za týden v pátek, tak uvidíme jak se to bude vyvýjet. Všem vám držím palce a věřte, že ta operace vám pomůže :dizzy_face:
Mě pomohla a to jsem se rozhoupávala dva roky než jsem na ní šla :sweat_smile:
7. bře 2008 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciik . jejda díky za zprávičku, to je fakt super pozitivní zprávička a Tobě to moc přeji a :slight_smile:
7. bře 2008 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rioko, děkju, ono už to muselo konečně přijít po tak dlouhé době.
Všem vám držím palečky, aby jste se taky radovali :dizzy_face:
7. bře 2008 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
to luciik: Gratulujem :grinning: , super. tak to sú naozaj skvelé správy. :wink: Držím palčeky. :grinning:
7. bře 2008 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciik tak to moooc gratulujem :wink: :dizzy_face:
7. bře 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, blahopřeji. :grinning: Tak doufám, že tě brzy budeme i ostatní následovat. :slight_smile:
7. bře 2008 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mooc vám děkju a věřím, že už se blýská na lepší časy, tak šup, šup, ať můžeme všichni kočárkovat :grinning:
7. bře 2008 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Některé holky z toho mají strach a nechtějí na to jít, já to vidím jako krok k vyřešení problémů a zjištění příčin - myslím že jiné vyšetření tak podrobné a přesné není. A už jsem slyšela víc případů, kdy po laparce někdo brzy otěhotněl. Tak holky, my budeme určitě patřit mezi ně

luciik : a kdy po laparce jste se mohli začít snažit, nemuseli jste mít nějakou pauzu? a otěhotněla jsi přirozeně nebo po IUI po laparce?
7. bře 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rioko, mě nikdo nic neřekl, že se nemáme snažit, tak jsme tak normálně :sweat_smile: Ani jsme se nesnažily jako předchozí měsíce, tento cyklus asi jen 4 krát :grinning: Nechali jsme tomu volný průběh. S dr. jsem byla dohodnutá, že jakmile to dostanu, začnu opět brát clostil a půjdeme na třetí IUI. A ono se zarařilo samo...
7. bře 2008 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je fajn, taky bych to chtěla zkoušet po laparce nebo zkusit IUI
7. bře 2008 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak já jsem se rozhodla zavolat si na tu internu jak dopadly výsledky té krve - teď to nikdo nebere ale ještě to zkusím. jdu v pondělí na kontrolu k mojí doktorce tak ať vím, jestli na tu laparku fakt půjdu a jestli si mám nechat prodloužit neschopenku

dckami : myslíš že když jsem byla včera na krvi, že dnes budou výsledky?
7. bře 2008 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rioko, asi jo. Mě krev brala sestřička dnes a v pondělí si mám volat na výsledek.
7. bře 2008 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se tam zkouším furt dovolat,ale asi tam nikdo není - zkouším to od 12 hodin a nic :frowning2: tak nevím jak jinak to zjistit. abych si nenechávala zbytečně prodlužovat neschopenku...
7. bře 2008 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se tam dovolala a prý nezdělují informace po telefonu, takže nic nevím. ale prý nedělají sedimentaci, takže by tam nemělo nic jít poznat - zánět se pozná v sedimentaci
7. bře 2008 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky! je to právě rok, co mě moje Dr. doporučila laparoskopii po 2 letech marného snažení o mimi. 30.dubna 2007 jsem jí podstoupila (našli mi srůsty po operaci slepáku) - no a na výsledek laparky se můžete kouknout ke mně do albíka (dvě čárky se dostavily hned po měsíci od zákroku :wink: ) . tak všem, kdo se na laparku chystáte, držím palečky - není to nic strašnýho a výsledek stojí za to :wink: tak hodně štěstí! :slight_smile:
7. bře 2008 ve 14:05  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuhav : děkujeme za zprávičku, to je super, dnes jsou tady samé pozitivní :slight_smile: já mám právě takymožná srůsty po slepáku, tak třeba pak budu taky brzy těhu :slight_smile:
7. bře 2008 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte vsetky babenky. Mna vcera pustili po laparke domov, na moje velke prekvapenie mi nic nezistili, vsetko je v uplnom poriadku, tak som z toho trosku paf... Asi este neprisiel nas cas na mimi a problem je v tom, ze sa na to az prilis sustredim.
Vy, ktore to mate za sebou, mate skusenost s hnisanim rany v pupku? Trosku sa toho obavam, som taky maly panikar. :unamused:
9. bře 2008 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcy28 : pokud Ti to hnisá, tak to řekni Tvojí doktorce, hnisat by to asi nemělo. Já jsem byla na laparce když mi bylo 15 a nehnisalo nic, teď jdu podruhé ve čtvrtek - jestli mě vezmou, když mám otevřenou ranku v obličeji - měla jsem tak zánět tak mi to nařízli
9. bře 2008 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte ma zmysel ist najprv na HSG-prefuk a az potom ked su zrasty na laparku?alebo je lepsie ist rovno na laparku,no ale co ak bude vsetko krasne priechodne a mna zbytocne budu uspavat :confounded:
9. bře 2008 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tittika : na té laparoskopii zjistí nejenom srůsty,ale můžou objevit i jiný problém. Navíc profouknutí vejcovodů dost bolí, kamarádka na tom byla. Já jdu na laparoskopii, kde mi rovnou udělají i průchodnost vejcovodů
9. bře 2008 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confounded: neva ze boli vydrzim :sweat_smile: no uvidim co mi zajtra povie Dr. ak pojde vsetko podla mojho planu tak by to mohlo byt buduci piatok alebo sobotu :confused: a nevies da sa laparka spravit aj bez uspatia cize epiduralom???
9. bře 2008 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tittika : to ne,laparka si myslím, že se dělá jen v narkóze, přeci jen se dívají hluboko v Tobě. Ty se narkózy bojíš? Já z toho strach nemám, už jsem byla na operaci asi 3 x a nic to nebylo. Ale možná to na každého nepůsobí stejně
9. bře 2008 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som este nabola na operacii tak preto sa bojkam :grinning: no neva vydrzim :dizzy_face:
9. bře 2008 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tittika : neboj, fakt to nic není a v narkoze nejsi dlouho, laparka je kratka. usneš a pak se probudíš a je po všem :slight_smile: držím pěsti
9. bře 2008 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem asi teda pojdem radsej rovno na laparku :astonished: :sweat_smile: :dizzy_face:
9. bře 2008 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě to přijde lepší že pokud tam nějaké srůsty jsou - nebo jiný problém, můžou to rovnou řešit. Pokud Ti to zjistí tím profouknutím, stejně na tu laparku jít musíš. A navíc tam může být i jiný problém - cysta nebo něco a to stejěn jinak nezjistí. Mě na laparce tehdy zjistili srůsty a cystu na vaječníku a rovnou to odstranili. Bohužel mi teď nejde otěhotnět a srůsty se možná udělaly znovu
9. bře 2008 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a sanca otehotniet po laparke je velka mozno by som mala ist aj na druhe IUI aby bola istota ze som spravila maximum,no zajtra budem uz mudrejsia co a ako bude
9. bře 2008 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek