Laparoskopie, hysteroskopie. Absolvoval to někdo?

nikusa
5. zář 2006

Ahoj holky. Absolvoval to někdo z Vás?
Já byla dneska u paní doktorky, protože jsme se spolu domlouvaly, že když se nám nepovede otěhotnět přes léto, tak vymyslíme, co dál.
A když na mě dnes paní doktorka vyrukovala s těmito dvěma pojmy, celkovou narkózou a 3 týdenní neschopenkou a 3 jizvičkami, tak se mi z toho udělalo špatně. Až přijde dnes domů moje druhé polovička, povím mu, že nejprve půjde na vyšetření on a až se prokáže, že je ok, půjdu do toho já... Uff, je mi zle, jen si na to vzpomenu...

saharka_78
2. pro 2008

kuspi.....a ty jdeš na laparku diagnostickou ??? nemělo by to nic být.... 😉

kuspitka
2. pro 2008

ake su vlastne laparki ja idem len preto lebo chcem vediet ci mam vsetko priechodne

carole
2. pro 2008

Saharko, já jsem byla doma celkem 3 týdny,z toho týden v nemocnici, vybírala jsem si ještě loňskou dovolenou ..bohužel, měla jsem nějaké komplikace a nakonec jsem byla doma měsíc ☹
Jsem nakonec ráda, že jsem byla "na dovolené" protože by mi to zkomplikovalo dost finanční situaci 😀
Do práce jsem chtěla jít hned, nemám fyzicky ale spíš psychicky hodně náročnou ale fakt to nešlo.

Kuspitko, bolesti mě brzy přešly , spíš jsem se musela hlídat a počítat s tím, že je lepší ležet nebo chodit než sedět.

miluse
2. pro 2008

saharko, já byla celkem doma tak 10 dní, od 19.do 30., od včera jsem zase v kanclu. Ono spíše i bude záležet na tom jak se pak budeš cítit, já jsem tedy moc dlouho nevydržela sedět u stolu, max. tak 2 hodiny, neb mě ještě trochu pobolívalo břicho, ale každá to máme jinak. Kamarádka třeba byla doma 3 týdny

saharka_78
2. pro 2008

kuspitko... já jdu také na průchodnost... ostatní jsou už asi individální, kdy vědí, co jdou odstanit..cysty.apod...

carole, miluse... ze bych si udelala pekne dlouhe Vanoce ?... 😎 🙂 diky za odpovedi

kuspitka
2. pro 2008

tak som zevdava ako dopadnem ja.....

saharka_78
2. pro 2008

kuspitko... tak na tohle jsem take zvedava.... tak at ti to dobre dopadne...a kdyztak se ozvi, ja se take ozvu...

kuspitka
2. pro 2008

saharka ja sa ozvem mozno az v nedelu ked budem mat pc pri sebe lebo manzel je taky nech radsej
odichujem ako pri pc sediet.
ja inam mam velmi spodok citlivi aj ked sexujeme aj ked nemam mrchu...

miluse
2. pro 2008

Holky oběma vám držím palečky, ať vám to dobře dopadne a brzy můžete snažilkovat o stošest 😀 a nebudete mít žádné komplikace. 😉

kuspitka
2. pro 2008

hej potom mozem ist na umele opodnenie

saharka_78
2. pro 2008

díky moc....dopadne to určitě oběma dobře.... 🙂

carole
2. pro 2008

Saharko, Kuspitko, přeji vám, aby to bylo v pohodě, držím palce !
Jinak je určitě lepší se připravit na to, že všechno nepůjde jako po drátku, mě se vyplatilo, že jsem si dala pro jistotu delší čas na uzdravení , i když si museli spolupracovníci přibrat moji práci navíc. 😠 Zdraví máme jen jedno!

kuspitka
2. pro 2008

saharka neboj dopadne a potom napiseme ze je vetko ok...potom mi napis ip ako si dopadla...

kuspitka
2. pro 2008

carole dakujem...a lezala si par dni po laparke???

campi
2. pro 2008

Na laparce jsem byla ve ctvrtek, v patek me pustili, pak jsme jeli do Spindlu - cesta 2 hodiny v aute nebyla teda moc pohodlna - vikend ve Spindlu, v pondeli uz jsem pracovala (ale jsem OSVC, tak jsem nemusela prejizdet nikam do prace). Kdybych musela do klasicke prace, tak bych si vzala tak tyden nemocenskou. Nic me nebolelo, bricho jsem samozrejme citila, nejhorsi byl ten plyn.

saharka_78
2. pro 2008

campi... jaký plyn???....

saharka_78
2. pro 2008

rajský ???? 😀 😉

kuspitka
2. pro 2008

tak mozno ked jej trebalo......tak ju to bolelo..
ja citim vajecniky bolave aj ked mi treba ist sikat

carole
2. pro 2008

kuspitko, asi 2 dny jsem ležela, pak jsem zkoušela chodit, nejdřív po bytě a pak venku. Jsem doma sama, tak jsem si to pozvolna dávkovala, abych to všechno zvládla a byla si sebou jistá.Hooodně jsem se přitom zklidnila, doktorka mě pochválila, že už tolik nestresuju a nežiju tak hekticky.Tak doufám, že mi to ještě nějakou chvíli vydrží 🙂

kuspitka
2. pro 2008

ty nemas manzela???

campi
2. pro 2008

To bylo nejvetsi prekvapeni laparoskopie. Cloveka napusti nejakym plynem, aby se dobre dostali k organum. A ten plyn zustane v tele, putuje tam a dost tlačí a bolí. Trvalo myslim 5 dnu, nez se z tela dostal a do ty doby to bylo dost neprijemny. Cloveka treba zacne tlacit u srdce jako by mel mit infarkt nebo boli ramena, je to dost neprijemny. Uvidíte. Myslim, ze se o tom pise nekde i ve starych prispevcich v tyhle diskuzi.

kuspitka
2. pro 2008

campi nesras uz sa bojim

carole
2. pro 2008

Kuspitko, mám manžela, už jsme spolu hoodně let. Bohužel, není to ten typ chlapa, co člověka podpoří, když je mu ouvej. Je pořád v práci, hodně vytížený, což já byla vždycky taky, no, myslím, že je rád, že už mám po všem. 🙂

kuspitka
2. pro 2008

carole tak moj by aj stal nadomnov ci mam vsetko este ked aj zakricim tak uteka...a ked treba
upratovat a ja nemozem tak uprace on aj povisava

saharka_78
2. pro 2008

campi..... začínám mít strach... ☹ 😒

kuspitka
2. pro 2008

ved uz aj ja mam strach nemam velmi rada bolest

saharka_78
2. pro 2008

kuspi.... to zvládneme.... a budeme brzo těhule 😉 😀

kuspitka
2. pro 2008

hej a potom budeme zas cakat na porod,,,

saharka_78
2. pro 2008

a užívat si rostoucího bříška... 😵 😵 😵

kuspitka
2. pro 2008

hej ved sa neviem dockat