Laparoskopie, hysteroskopie. Absolvoval to někdo?

nikusa
5. zář 2006

Ahoj holky. Absolvoval to někdo z Vás?
Já byla dneska u paní doktorky, protože jsme se spolu domlouvaly, že když se nám nepovede otěhotnět přes léto, tak vymyslíme, co dál.
A když na mě dnes paní doktorka vyrukovala s těmito dvěma pojmy, celkovou narkózou a 3 týdenní neschopenkou a 3 jizvičkami, tak se mi z toho udělalo špatně. Až přijde dnes domů moje druhé polovička, povím mu, že nejprve půjde na vyšetření on a až se prokáže, že je ok, půjdu do toho já... Uff, je mi zle, jen si na to vzpomenu...

ixi
7. pro 2008

super ze si doma

awe
7. pro 2008

z BA...kuspit, citala som v inej diskusii, ze ta caka IUI, atk teda drzkam palce, nech je uspesne 🙂 my mame jedno neuspesne za sebou, aj preto idem na laparku.... 😒 povedali ti v nemocke aky dlhy casovy odstup od laparky je potrebny pred IUI, resp. IVF?do ktoreho caru chodis? my do FC 😉 😉

kuspitka
7. pro 2008

tak pokial ti zakrok nerobia iba pozeu natk na IUI mozes ist hnes ale ak ti nieco budu robit tak nie len o 2-3 mesiace.
tak ja asi pojdem na IVF ked jednu stranu nemam priechodnu..
ahoj IXI pocula som ze si potratila.to mi je velmi luto az moc.....

awe
7. pro 2008

dakujem kuspit za inofsky, drzkam palce, nech si coskoro tehu 🙂 a ked mas nepriechodnu jednu stranu, na laparke ti to nespravili?

kuspitka
7. pro 2008

to ti tam neurobia etse keby som isla na prefuk asle bolesti mam dost tak tadsej nie

awe
7. pro 2008

aha, to som nevedela...jaj, ako ti len zavidim, ze mas laparku za sebou 😉 idem dat ranajky, papa, drzakj sa 🙂

nellie_
7. pro 2008

ahoj kuspitka tak si to zvladla a mas to za sebou... 😉 🙂

kuspitka
7. pro 2008

awe dakujem ....
hej uz to mam za sebov konecne..tak hroza to bola nechcem nikoho plasit ale mne bolo po narkoze zle a poriadne.inak este aj teraz mam bolesti

lienocka235
7. pro 2008

jaaj kuspitka... nestras. ja idem vo stvrtok do sagaxu.. tam mi budu robit aj predoperacne.. budu mi to robit v utorok poobede.. a v stredu rano idem domov
tak dufam ze mi nebude zle.. ci mam si zabez pecit radsej nejaku pomoc na prve dni.. po..
ja chcem pockat jeden dva cykly po LPK ci sa nepodari prirodzene a potom na IUI skusime

kuspitka
7. pro 2008

tak si zober vlozky,
tak ja som doatla 2krat klistir.
nejedla som 3dni a teraz jem len kasovite bolesti mam stale.
po anestezii budes aj zvracat ja hej krutit sa ti bude hlacka.dostanes 4injekcie na riedenie krvy..
tak to robili mne

awe
7. pro 2008

ahoj lienocka, aj mna caka laparka v januari a taktiez mi bol doporuceny SAGAX, nevies, ci tam priamo oni davaju PN-ku? s lekarom sa da spojit asi iba v utorok, ked tam ordinuje, vsak?

lienocka235
7. pro 2008

diky za info aspon viem co mam cakat.. kolko si bola v nemocnici? bola to len diagnosticka LPK ci ti aj nieco robili..
ja som este v narkoze nebola tak mam premieru.. tak uvidim.. ako to budem zvladat.. bude mi to robit Dr. Slezak z Kramarov.. zevraj je to vynikajuci odbornik... ale bojim bojim... ale aj tesim.. nam totiz predtym v GF tvrdili ze muz ma na figu spermie.. a nakoniec to nebolo tak.. takze idu zistovat ci nemam nejake zrasty ja .. lebo vsetko ostatne... je ok /cyklus hormony ovulacia.. a tak/

lienocka235
7. pro 2008

awe.. zevraj davaju PN oni..a pokracujes u obvodneho gyn. s kontrolami.. mne sa ponukla Otapkova ze mi aj stehy vyberu.. ak chcem.. naisto ti to potvrdim v stredu..
ano spojit sa s nim da len v utorok.. poobede po druhej.. ja na to idem hopom.. minuly utorok sme boli na prvej konzultacii vo FC.. tento utorok idem na LPK.. v sobotu mam dostat menzes.. a ak mi povolia. tak sa zacneme snazit.. a potom v januari /februari ak sa nezadari pojdeme na IUI /teda podla mojho nalezu.. /

awe
7. pro 2008

lienocka, tak mi potom v stredu posli infosku do IP, budem ti drzakt palce 🙂 mi sme boli v FC prvy kat v septembri, laparku som stale odkladala ale asi sa jej nevyhnem 😉

kuspitka
7. pro 2008

tak mne povedali do 7deni vyberu stichi a do špracovnich dni sa mam hlasit u gynekologa.
inak mi njic nerobili len pozreli ci mam priechdni inak mam vsetko dobre okrem pravej strani

lienocka235
7. pro 2008

kuspitka.. a nesnazili sa ti ho spriechodnit.. tu pravu stranu.. ci to sa neda?

kuspitka
7. pro 2008

nie lebo ze to sa neda laparoslopiov.mozno prefukom...mozno raz pojdem na prefuk ale teraz som rada ze som prezila laparku

lienocka235
7. pro 2008

ja mam napisane.. ze LPK a HSK... to druhe je ten prefuk?

miluse
7. pro 2008

lie, ano 😉

carole
7. pro 2008

Kuspitko, jsem moc ráda, že už to máš za sebou.
Tedˇse opatruj, do ničeho se nenutˇa dej si pohov do Vánoc! 😎
Já už mám měsíc po LPK a HSK , už mám i po MS a je to OK 🙂
Uvidíš, že se to bude každý den zlepšovat.

lienocka235
8. pro 2008

kocky.. co si mam zobrat so sebou do nemocky na laparku.. budem tam jednu noc.

kuspitka
8. pro 2008

Ahojte.mne uz aj ms prisla uz hned po laparke....

kuspitka
8. pro 2008

lienocka zober si vlozky,uterak.2ks pizam koselu a riadne ,tvaletny,pribor ,pohar,nieco na pitie,jedlo nie,sladke nic ani na pitie,neviem co este ja som mala toto vsetko tam....

lienocka235
8. pro 2008

kuspitka diky.. ty si bola normalne v nemocnici alebo v sukromnom centre..? dnes tam mam poobede este volat. ze kedy tam mam prist - maju mi tam robit predoperacne tak sa popytam co mi treba
zoberiem si teda nebublinkovu vodu.. bude tam so mnou aj manzel.. aj ked sa budem prebudzat.. tak hadam keby nieco tak mi dokupi
to je suepr ze si uz dostala.. ja mam dostat v sobotu..

lienocka235
8. pro 2008

uz sa citis lepsie?

kuspitka
8. pro 2008

niekedy mrchu dostanes neskor.mna zobrali stredu a piatok domkov.mam 3diery....

lienocka235
8. pro 2008

ja tam idem zajtra poobede a v stredu rano idem domov.. oni tieto laparky tam robia len v utorky poobede..
a v stredu rano ides domov.. na kontrolu a na stehy.. ides bud k svoje gyn. alebo k tomu lekarovi co ta operoval /Dr. Slezak z Kramarov tam v tom sagaxe laparky robi len on..

ako dlho asi ostanes na PN?

lucula73
8. pro 2008

Ahojte,aj mňa čaká laparka po novom roku,chcela by som sa spýtať,možno sprostá otázka,no treba sa pred zákrokom tam dolu vyholiť? 😀 Lebo ak hej,radšej si to spravím sama doma ako sestrička v špitáli...

lienocka235
8. pro 2008

no ja som sa vyholila.. 🙂

lucula73
8. pro 2008

hej,tak ma to čaká,brrr... ☹