Laparoskopie, hysteroskopie. Absolvoval to někdo?

nikusa
5. zář 2006

Ahoj holky. Absolvoval to někdo z Vás?
Já byla dneska u paní doktorky, protože jsme se spolu domlouvaly, že když se nám nepovede otěhotnět přes léto, tak vymyslíme, co dál.
A když na mě dnes paní doktorka vyrukovala s těmito dvěma pojmy, celkovou narkózou a 3 týdenní neschopenkou a 3 jizvičkami, tak se mi z toho udělalo špatně. Až přijde dnes domů moje druhé polovička, povím mu, že nejprve půjde na vyšetření on a až se prokáže, že je ok, půjdu do toho já... Uff, je mi zle, jen si na to vzpomenu...

lauritka
10. únor 2009

caute 🙂 aj mna to caka..3.marec.. uz sa tesim 😵

akatka
10. únor 2009

ahoj Lauri, tak to ja uz budem mat po laparke... sa tesis? ty si zasluzis po tom vsetkom... laparku si este nemala?

lauritka
10. únor 2009

no prvy termin som mala v oktobri, ale bol tam nejaky zapal, tak som sa musela preobjednat. u nas sa strasne dlho caka. v decembri ma objednali na marec 🙄 ale nevadi, zbehlo to...
tesim sa , ci nieco zistia.a ak nie, tak aspon na zvysenie sanci na prirodzene tehu, nejak sa mi nechce ist na druhe IVF 😖
mne nehovorili prakticky nic, ako sa mam pripravit do nemocky, len ake vysledky mam doniest zo sebou...
trochu sa obavam klystyyru- este som ho nemala.

akatka
10. únor 2009

lauri, tak tohoto sa presne aj ja viac bojim ako samotnej laparky - klistyr 😖
pytala som sa mojej mamy, vraj to neboli ani nic take len je to neprijemne a mam sa motat okolo WC-ka 😀 snad to nebude take strasne 😖

lauritka
10. únor 2009

akatka no dufajme, ze to prezijeme 😀 ja sa hlavne tesim ze sa nejak pohnu veci dopredu, este si dame urobit kontrolne spg a uvidime 😉

matelko1
10. únor 2009

baby nebojte sa toho klistyru.je to sice neprijemne,ale zvladnete to.ja som sa tiez bala a az take hrozne to nebolo.
len okolo wc-ka sa motajte ked to na vas dojde. 😵

lauritka
10. únor 2009

sithnem dobehnut ???? ja budem mat WC pravdepodobne na izbe 😀

matelko1
10. únor 2009

akatka ano ja som laparku absolv.a mne to nepomohlo k tehu.teraz v januari som bola na histeroskopii,vysledky mam dobre,tak uvidime.

matelko1
10. únor 2009

lauritka stihnes,neboj sa. 😀

akatka
10. únor 2009

tak to by si mala... ja dufam, ze stihnem, to by bola hanbaaaa!!!!
lauri, ja sa tiez tesim, ze sa to snad pohne niekam dalej... po roku som sa odhodlala na laparku, tak snad motyka vystreli 😎

matelko1
10. únor 2009

akatka aka hanba.oni su tam na take myslim si zvyknuti

akatka
10. únor 2009

to nevadi, ze su zvyknuti... ale ja nie som 😀

lauritka
10. únor 2009

katka no ja som sa odhodlala po tych abortoch... ze chcem predsa len este skusti prirodzene. mne sa uz od zaciatku nepozdavalo, ze vajka ponapichovali , vies oni dobru spermiu vyberaju podla oka... nie je to prirodzeny vyber, tak v podstate tie aborty nie su ani nicim vynimocnym 😒

akatka
10. únor 2009

no ved to je to, ze prirodzene predsa len ta nakvalitnejsia spermia je vitazna... takto je to strielanie na slepo... neboj, pozru nas z vnutra a bude to OK. My sa s manzelom smejeme, ze sa vratim zo "servisu" a ideme do toho na plny plyn 😎 😵

lauritka
10. únor 2009

katka a spermio mate dobre nie??? 🙂 ja este neviem ako sme na tom momentalne, my sme dlho neboli, planujeme tento mesiac.

akatka
10. únor 2009

naposledy sme boli na SPG niekedy v lete a bolo vcelku OK... preto mi vlastne nasadil Clostyl, ale nepomohlo... mala som aj anovul. cyklus a Clostyl na mna hrozne vplyval... bola som nervozna, stavy, ze chvilku hovadska pohoda a za 10min. by som vrazdila, potom naval placu... hrozneeee... mala som na vyber, zasa Clostyl a potom IUI a po neuspechu laparka. Alebo najskor laparka a po neuspechu zasa Clostyl a IUI. Ak to nevyjde ani po tychto pokusoch, tak IVF ☹

lauritka
10. únor 2009

ja mam teraz druhy cyklus clostyl, na mna nevplyva vobec, akurat som mala minuly mesiac krasne dva foliky ale nezadarilo sa. lekar chcel vyskusat este preed laparo, co ak nahodou 😅
ja tiez uvazujem potom o IUI..ak teda budu prechodne vajcovody a dobre spermio, objednala som drahemu nejake vitaminy 😉 IVF uz beriem fakt ako poslednu moznost, hoci som pred rokom uvazovala uplne inac, no co uz..clovek je tvor nepolepsitelny 😝

awe
10. únor 2009

caute kocky 😉
citam, ze sa chystate na laparku, ja som ju absolvovala min.tyzden, je to v podhode, nebojte a pozeram, ze kazda sa obava klystiru, ja som ho nemala....nic take, iba som v ten den nemohla nic pit ani jest, to bolo vsetko 😉

lauritka
10. únor 2009

awe to fakt?? 🙂 ja tiez nechapem, naco ho davaju, ved aj tak nastupujem do nemocky o den skor... 😕
to sa predsa stihnem vycistit hmmm.

copinka
10. únor 2009

Ahojky holky já jsem absololova laparku v prosinci a byla jsem v nemocnici 3 a půl dne, žádný klystyr jsem nedostala jen jsem nesmela od půlnoci jíst pít a kouřit je to úplně v pohodě a jsem ráda že jsem jí absololova 🙂

akatka
10. únor 2009

awe a kde si bola v nemocke? aj ja chcem bez klistyru 😠

akatka
10. únor 2009

copinka, aj men lekar vravel, ze sa 3x vyspim a pojdem domov 😵

copinka
10. únor 2009

já nastupolala den před v pátek mě operovali a v neděli ráno jsem sla domu takze super a to kdybych nemela cystu a nemela dren tak jsem sla uz v sobotu vecer

lauritka
10. únor 2009

katka tak potom vsetko referuj. idem do vane papa.

akatka
10. únor 2009

ok, papa lauri

akatka
10. únor 2009

copinka: ja nastupujem v utorok rano a v piatok rano by ma mali pustit 🙂

copinka
10. únor 2009

no určitě s tím počítej fakt není se čeho bát 🙂 držím pěstičky aby vám všechno dopadlo a byly jsme co nejdriv tehu 🙂

awe
10. únor 2009

kocky, vazne, ziadny klystir...
akatka, ja som bola v sSAGAX-e, je to sukromna klinika v D.Strede - jednodnova chirurgia, v ut. rano o 10-tej som prisla, spravila som si predoperacne, o pol druhej som mala konzultaciu este s lekarom, o pol tretej operacia (laparo a hysterosk.) a rano o siedmej ranajky do postele🙂o osmej uz prisiel po mna muzik, PN som tyzden, dnes som bola na kontrole.
v den zakroku nepist nejest - absolutne nic!

akatka
10. únor 2009

awe: zaaaaavidiiiim... ja som dnes bola na odbery, o tyzden vo stvrtok interne a zajtra si musim este dohodnut anesteziologicke... uz vela casu nemam... nech uz to je za mnou... ta 1-dnova chirurgia je super, ale ja som tu moznost nemala... aj pristup je asi o niecom inom, ze? i ked ja zatial nemozem nic hovorit, o tri tyzdne budem mudra 😀

awe
10. únor 2009

drzkam palce kocky vsetkym, ktore to caka, nebojte, o chvilu si na to ani nespomeniete 😉 a tym, ktore to mame za sebou, nech sme co najskor tehu 🙂