• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Laparoskopie, hysteroskopie. Absolvoval to někdo?

28. listopadu 2016 
Nojo, tyhle zprávy dokážou pokazit den...ale věřím, že se to vysvětlí a bude zas dobře:slight_smile: Naše snažilkování sice pádí mílovými kroky k IVF...ale snad aspoň to se povede. Musíme věřit a doufat, nakonec co jinýho nám zbývá:slight_smile:
2. bře 2009 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
ta mně operovala Elano.
2. bře 2009 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
No mne robili laparku v zahranici,sama som sa premiestnila na operacny stol :grinning: este si zo mna robili srandu,ze mi je stol kratky :grinning: natiahli mi niejake podkolienky a vylozili mi nohy do takych opierok a potom uz si nic nepamätam,az ked som sa zobudila na JIP.
2. bře 2009 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
kadel, tak to bych se fakt nebála :wink: (bane, nechci to zlehčovat, pokud by se to potvrdilo, tak to je fakt blbá diagnoza...ale vše zatím směřuje k tomu, že je to jeden velký hnusný omyl a tahle paní doktorka u toho...no jo).

Corinne, máš pravdu, ona to opravdu není koza jako taková, spíš speciální operační stůl s těma opěrkama. Z kozy by jim ty nebožačky v narkoze asi rychle sjížděly na zem:grinning:
2. bře 2009 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Kadel a keby si skusila prekonzultovat s niejakym inym lekarom,co on na to,aky ma nazor :slight_smile:
2. bře 2009 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Mne moj gynekolg stale tvrdil vsetko OK,a po tolkych neuspechoch sme si povedali idem za niejakym inym odbornikom a vedrikt bol laparka.(odstranena endometioza a polyp z maternice)a keby bolo treba tak idem este za dalsim odbornikom :slight_smile:
2. bře 2009 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky si myslím, že hodně by pomohl udělat i jen pořádný ultrazvuk, mně na příjmu doktorka dělala ultrazvuk a diktovala sestře přesně rozměry dělohy v mm, pravolevý i hornodolní. Takže to, že je děloha nějak podlimitní, by určitě doktora trklo.
2. bře 2009 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Corinne, zkonzultuji to ve středu s prímářem a pak uvidím. Byl po telefonu velice příjemný, tak uvidím. Jinak můj gynekolog řekl, že mi pošle na druhou operaci do ČB.
2. bře 2009 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak holky drzte sa a nech sa zadari cim skor.Kadel daj potom vediet co na to primar.
2. bře 2009 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
V ČB jsem byla na operaci já a jestli sem půjdeš, tak se nemáš vůbec čeho bát, jsou tu naprosto úžasní, doktoři a hlavně sestry (co si budem povídat, o těch je pobyt ve špitále především :wink: ).
2. bře 2009 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Dám Vám vědět, co a jak. Moc děkuji za podporu, ani nevíte, jak se mi ulevilo. Ted jdu do hajan, mám doma perskou kočičku Lízu, tak jdem spolu spát :slight_smile: dneska mi ty její chlupy v posteli vadit nebudou :grinning:
2. bře 2009 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, můžu se zeptat, nebyla jste některá z vás v podolí na laparoskopii či hysteroskopii??? Mám jít s dělohou... Děkuji za info. :dizzy_face:
Jinak všem // a hlavně zdravé dětičky!!! :dizzy_face:
4. bře 2009 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Holky,
jsem v šoku...............dnes jsem si po návštěvě u primáře koupila TT a hned naskočily //, druhý jsem si dělala asi po třech hodinách a to samé. Když jsem to volala svému gynekologovi tak jen řekl "ty vole, to je zázrak" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Mám jít v pátek na krev a prý mi hned odpoledne dají vedět. Tak jsem jako na trní :wink:
4. bře 2009 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Kadel, to je paráda... gratulujem!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
A kedy Ti robili tú laparku? A meškala Ti mrcha, že si si kúpila ten test? Ja som teraz prvý cyklus po laparke (snažíme sa už 5 rokov :frowning2: ), tak si v kútiku duše robím nádeje.. ale bruško už pobolieva som hrozne nervózna, takže PMS ako vyšité.. hmm :pensive:
4. bře 2009 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Nelio,
když se koukneš na mé příspevky, tak uvidíš, že to je malý zázrak. Laparoskopii jsem prodělala 10.2, 15.2 jsem byla propuštěna z nemocnice. Jelikož mi nic nedělali, tak jsem neměla žádné bolesti a hupsli jsme na to :grinning: jelikož jsem měla minulý měsíc styk jen tento, tak to muselo být, když jsem otěhotněla. :wink: Ješě to samozřejmě nemám potvrzené z krve, ale dva testy positivní (viz. fotoalbum)Mně břiško bolí furt, jako kdybych to měla dostat každou chvilku. Menzes mi meškal 2 dny.
4. bře 2009 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
kadel blahozelam, aj ja som bola na laparke 26.januara, po tyzdni sme sa zacali snazit a tiez cakam ci najdem // teda prave som ich nasla, ale vraj test Modra sprava je nespolahlivy tak testujem rano s inym testom
4. bře 2009 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem testovala GS mamatest
4. bře 2009 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
a jak se cítíš? Já mám takové pnutí v břiše, cítím se jako kdybych měla menses dostat každou chvíli
4. bře 2009 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
aj ja mam ten pocit a aasi aj dostanem....mozo blba otazka, ale nemas vytok?bolia ta prsia?
4. bře 2009 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
výtok nemám, prsa bolí ale ty bolely vždy před menstruací. A strašně prdim :grinning: ještě že jsem doma sama, kočce to snad nevadí :grinning: Mluvila jsem s mojí sestrou, která bude za měsíc rodit, a ta mi říkala že se cítila, jako že to má dostat asi tak 3 týdny.
4. bře 2009 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Petra, že by to aj Tebe vyšlo??? To by bola paráda :sweat_smile: :sweat_smile: ... ráno napíš, či aj ten test bol pozitívny, ale určite bude... to nemôže byť náhoda, že si našla // :grinning: A tiež Ti už mešká mrcha?
4. bře 2009 ve 22:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem si dnes dělala 3 X :grinning: test od jiného výrobce a taky vyšel hned pozitivní. Petro, co ty? A ty Nelio? To by byla sranda kdyby jsme byly všechny tri :grinning:
5. bře 2009 v 08:22  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte, kadel super správa, oficiálne ešte negratulejem, ale neof snáď už môžem :wink:
petra držim palce na dve čiarky aj dnes ráno
LSK ma ešte len čaká, ale asi sa poponáhĺam :grinning:
5. bře 2009 v 08:34  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
baby ja som dnes nasla len /, ale na menzes cakam takze smola :frowning2: snad buduci mesiac :unamused: vam drzim palce aby ste nasli // :dizzy_face:
5. bře 2009 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
:frowning2: petra ... mne by jeden test nestačil, skúsila by som zajtra opäť.
5. bře 2009 v 08:47  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
stanusa urcite skusim pre klud v dusi, ale som presvedcena, ze ak by som bola tehotna dnes by mi to ten test ukazal....ved co som citala na nete tak modra sprava je vraj znama tym ze ukazuje // a baby nie su tehotne, takze to je aj moj pripad :frowning2: ale nevadi ideme dalej a snad buduci mesiac najdeme // a skutocne :wink:
5. bře 2009 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Petra, škoda :unamused: Mne má prísť mrcha až v pondelok, ale tiež mám pocit, že dorazí.. Tak hádam nabudúce...
Kadel, paráda :grinning: :grinning: :grinning: ... ale nemíňaj už toľko na testy, proste tomu skús uveriť :sweat_smile:
5. bře 2009 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Kadel, gratulujem!!! :dizzy_face:
petra, tak to mam mrzi... neboj, budeme spolu oslavovat virtualne :wink: ... my sme sice po laparke skusili, ale to by bola nahoda ako slak.. a este k tomu riziko mimomaternicoveho, tak som opatrna...
Dnes som este len 14DC, neviem, ci mame este vyskusat :sweat_smile:
5. bře 2009 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
akatka len skusajte :slight_smile: ja buduci mesiac budem toho mojho chlapa nicit a budeme skusat o sto sest :slight_smile: som sklamana, ze som nenasla // lebo som dufala, ze laparka pomoze, ale co uz, musime dufat a skusat dalej , snad sa raz dockame :wink:
5. bře 2009 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
petra: pomoze urcite, ale nemusi to vyjst hned na prvy sup... ked sa do 3 mesiacov nezadari, tak si dam rande s Dr. a zacnem to riesit :grinning:, samozrejme s manzelom :grinning: :grinning:
5. bře 2009 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek