Laparoskopie, hysteroskopie. Absolvoval to někdo?

nikusa
5. zář 2006

Ahoj holky. Absolvoval to někdo z Vás?
Já byla dneska u paní doktorky, protože jsme se spolu domlouvaly, že když se nám nepovede otěhotnět přes léto, tak vymyslíme, co dál.
A když na mě dnes paní doktorka vyrukovala s těmito dvěma pojmy, celkovou narkózou a 3 týdenní neschopenkou a 3 jizvičkami, tak se mi z toho udělalo špatně. Až přijde dnes domů moje druhé polovička, povím mu, že nejprve půjde na vyšetření on a až se prokáže, že je ok, půjdu do toho já... Uff, je mi zle, jen si na to vzpomenu...

digisek
28. bře 2017

Ahoj holky, já jdu na tu laparku a hystero taky, chci se jen zeptat, snažili jste se pak hned ten samý cyklus co jste to absolvovali a nebo jste čekali na MS a pak teprv jste na to hupsli? A které z vás to pomohlo? děkuju

radkas87
28. bře 2017

@digisek Když tě to nebude bolet, tak na to můžete hupsnout hned ten cyklus... není na co čekat 😀 Aspoň nám to tak pan doktor řekl a my ho poslechli...a uvidíme jestli to k něčemu bylo 🙂

agnes2ivory
28. bře 2017

@digisek zacit se muze hned, pokud ti nenajdou neco, kvuli cemu ti to zakazou 🙂 ja jsem na tom byla asi pred sesti lety, ale pak jsem nezustala s puvodnim partnerem. Nicmene se soucasnym mame trileteho syna. Takze to asi pomohlo 🙂

jarmarca
Autor odpověď smazal
Zobraz
tammm
28. bře 2017

@digisek po ms,ta byla za 10 dnu po zakroku.

tammm
28. bře 2017

@digisek nám bylo doporučeno do ms používat pláštěnku,skrz zánět atd.Ať se to pěkně zahojí.

alcar
28. bře 2017

@digisek my se taky snazili hned (asi tyden po operaci). Delali mi laparku s drillingem pred ovulaci, takze nadeje tam byla. Nakonec se mi povedlo otehotnet s Clostilbegytem druhy cyklus po laparce.

jarmarca
Autor odpověď smazal
Zobraz
alcar
28. bře 2017

@jarmarca laparka se dela ale vzdycky jakoby i s hysteroskopii. Dva zavadece jdou pres bricho a jeden spodem pres cipek. To je klasicka laparoskopie, jejiz soucasti je samozrejme i hysteroskopie.

jarmarca
Autor odpověď smazal
Zobraz
tammm
28. bře 2017

@alcar já měla laparku v době ovu,takže ten měsíc bylo zbytečne se snažit,když mě i vyčistili.A ted mam taky měsic s Clostikem a Pregnylem,tak snad pomůže.

alcar
28. bře 2017

@jarmarca teoreticky by se z duvodu infekce pockat melo, protoze delaji dilataci delozniho cipku. Ale mne to treba dr. vylozene nezakazal.

alcar
28. bře 2017

@tammm nevim, jake jsou spravne postupy, ale muj dr. rikal, ze nejvhodnejsi doba na laparku je mezi ms a ovulaci. Mozna z nejakych hormonalnich duvodu, ze v te dobe jsou vajecniky nejmensi a v klidovem stavu.

tammm
28. bře 2017

@alcar jelikož mám cyklus 28 dni,tak si mysleli,že před ovu budu 14 dc a před operací na uzv mě řekla,že už mám po.

digisek
28. bře 2017

@radkas87
@agnes2ivory
@jarmarca
@tammm
@alcar holky děkuju za reakce....já budu těsně po MS takže cca 10 dní před ovu takže do tý doby by se to tam mohlo zacelit.....snad nic nenajdou a jen to pročistí a povede se......je to poslední naděje před CARem tak uvidíme no.......

alcar
28. bře 2017

@digisek a ty to mas kvuli podezreni na PCO nebo neco jineho?

digisek
28. bře 2017

@alcar ne ja jsem podle doktora v poradku......ale manzel nema dobre spermio tak mi doktor rekl ze tohle by mohlo pomoct......jednak se ty cesty uvilni a jednak ze se podivaj jestli tam neni neco co on na ultrazvuku nevidi

alcar
28. bře 2017

@digisek aha, tak preji, at to vyjde! 🙂

digisek
29. bře 2017

@alcar Děkuju ....uvidíme....někomu to pomohlo někomu ne.....snad budeme ti šťastnější 🍀

digisek
29. bře 2017

A nevíte jestli mi to udělaj když mám opar? včera je mi vyrašil a doktorka na předoperačním se mě ptala jestli nejsem nemocná že nesmím být aby to mohli udělat....nemocná nejsem ale ten opar mě trochu děsí

tammm
29. bře 2017

@digisek Dej si pres noc na něj pastu na zuby ,at vyschne a nez pujdes na op ,tak se snad zahojí.

digisek
29. bře 2017

@tammm dík za tip

jarmarca
Autor odpověď smazal
Zobraz
tammm
5. dub 2017

@jarmarca a dělala sis tt test? Jaké jsi měla cykly před?

jarmarca
Autor odpověď smazal
Zobraz
tammm
6. dub 2017

@jarmarca aha,tak nezbyva než čekat ☹

ajulamamula
6. dub 2017

Holky jdu vas trosku povzbudit.. 17/3 laparo hystero a chromo dnes ocekavana mrcha... a ...

tammm
6. dub 2017

@ajulamamula tak to šlo rychle.Já bych to tak brzo nestihla,byla jsem v době ovu.

ajulamamula
6. dub 2017

@tammm ja byla prave hned po ms meli sme cekat ale necekali. Snad bude ok a ne falesnak nebo biochem.

tammm
6. dub 2017

@ajulamamula držím palce,za dva dny udělej zas a klidně digi,ten je přesnej.