Laparoskopie, hysteroskopie. Absolvoval to někdo?

nikusa
5. zář 2006

Ahoj holky. Absolvoval to někdo z Vás?
Já byla dneska u paní doktorky, protože jsme se spolu domlouvaly, že když se nám nepovede otěhotnět přes léto, tak vymyslíme, co dál.
A když na mě dnes paní doktorka vyrukovala s těmito dvěma pojmy, celkovou narkózou a 3 týdenní neschopenkou a 3 jizvičkami, tak se mi z toho udělalo špatně. Až přijde dnes domů moje druhé polovička, povím mu, že nejprve půjde na vyšetření on a až se prokáže, že je ok, půjdu do toho já... Uff, je mi zle, jen si na to vzpomenu...

pici
3. led 2011

@piskotlea
si pravde podobne na mk.sk a musis ist asi na mk.cz tam kde si si vytvarala registraciu, ta ti plati na obe fora. ale nastavenia mozes menit len na tom, kde si sa registrovala... ze aka som svetova?

piskotlea
3. led 2011

@pici No jsi světová, to je bez debat 😀 Idu na to 🙂

pici
3. led 2011

@piskotlea
jupiiiiiiiiiiii

piskotlea
3. led 2011

No tý jo...ani na mk.cz to nešlo a najednou jsem na sk a už je to aktivní, tak snad se zadařilo, zítra zkusím i nějaké fotečky. No a snad se zadaří i jinak 😀 Jinak stále přijímám jakékoliv info 😉
A taky myslím na marvilku, asi spinká - unavena po laparce. Tak aspoň na dálku posílám hodně sil 🙂

jajuuus
3. led 2011

@andara
presne mi robili to isté 8.12. - tiež endometriózna cysta, praskla, drén, na kontrolu idem 19.1. a tiež sme zatiaľ nesexovali... no... sexovali... ale ako 15-ročné deti... 😀 bez styku... 😀 už sa teším na snažilkovanie! 😵
takže si tiež na práceneschopenke? 😉
@marvilka
myslíme na teba! 😉
@fazulka1512 @wewulka @neradka držím vám palce! 😉

jajuuus
3. led 2011

@pici
a taktiež tebe o týždeň! 😉

pici
3. led 2011

@jajuuus jou uz sa neviem dockat....

jajuuus
3. led 2011

@pici
verím ti 😉
už nech sme všetky bruchane bruchaté! 😵

piskotlea
3. led 2011

@pici Kdo si počká, ten se dočká 😉 Aj miminka...a pak budeme jen vzpomínat, jak jsme tady psali...ale budeme psát i dále....a budeme tak šťastni....a tak unaveni 😀

pici
3. led 2011

@piskotlea
@jajuuus
presne tak... ja som teraz nabrala nove sily... uz som trosku zacala pomrncavat.. dve kamosky otehotneli tak mi to tak doslo ze my stale nic.. ale ja im prajem. a nezavidim... a tesim sa s nimi...

jajuuus
3. led 2011

@pici
poznám to... tiež sa to okolo mňa akosi "množí"... 😀 ale tiež im to všetkým prajem! 😉

pici
3. led 2011

@jajuuus
u nas sa uz nema kto :D vsetci maju deti, ale ved aj my budeme mat... coskoro

jajuuus
3. led 2011

@pici
presne tak.... ČOSKORO!!! 😉

pici
3. led 2011

@jajuuus
uz by sa patrilo :D

jajuuus
3. led 2011

@pici
tešííííííííííííííííííííím! 😵

pici
3. led 2011

@jajuuus
aj ja sa budem... jupajdaaaaaaaaaaaa 🙂 🙂

dasty79
4. led 2011

Ahojky 🙂

@marvilka - myslím na tebe kočko,jak jsi to zvládla 🙂 Pěkně odpočívej a pak podej info

@jajuuus - ty jsi od 8.12. do 19.1. na neschopence?

Jasně,že budete brzo bruchaté 😀 Moc to všem a i sobě přeju 🙂

beatris
4. led 2011

Ahoj,jsem tady nová.
Taky mě čeká laparoskopie v únoru,či březnu.Jen jsem se chtěla zeptat - jak se prosím vás provádí klystír?
Já nikdy nebyla na operaci a tak nevím jak to vše bude.....To mě daj nějaký prášek a pak poběžím na wc?

pici
4. led 2011

@beatris
bud ti daju cipok, alebo klasicky. ja som mala klasicky. den pred operaciou od siestej som nemohla jest a po polnoci pit.. takzezo mna ani nic neslo 😉 takou hadickou mi do zadku pustila taku teplu vodu, chvilu som pockala a potom isla na zachod

beatris
4. led 2011

@pici - prosímtě a ten klasicky - to mě dají do zadku nějakou jakoby hadičku a někde budu ležet a za chvíli poletím směr wc?a to dělá sestra?Promiňte za ty blbé otázky - ale já si to opravdu neumím představit.A bolí to?

pici
4. led 2011

@beatris
mne to robili rano o piatej ked mi este ucinkoval diazepam z noci, hadicku mi dala do zadku po stojacky, niekde to robia po leziacky, asi desat sekund to trvalo, ani som nestihla zaregistrovat. nebolelo. len si citila v creve take teple :D a na hadicu dava lubrikacny.. pockala som pat minut a isla na zachod... nic svetaborne neboj sa...

pici
4. led 2011

@pici a robi to sestra... rano este pred operaciou, potom po zachode si das sprsku, zabandazuju ti nohy a potom ides na operaciu

beatris
4. led 2011

@pici - děkuju pěkně za odpověď 😵

andara
4. led 2011

@jajuuus ja jsem momentalne na matersky🙂 Mam 19m slecnu, ktera se povedla po 14m snazeni prirozene a s cystou-ja ji mela pred otehotnenim, zjistilo se to na prvnim ultrazvuku, po porodu porad dr myslela, ze praskne a nic, tak ´mne poslala do Prahy a tam rozhodli o laparce. Ted bychom chteli druhe mimco, tak uvidime🙂

piskotlea
4. led 2011

@beatris No já dostala jídlo naposlady v 17 hod - jeden suchý rohlík a dostala jsem čípek, který jsem si dala kolem 19 hod do zadečku. Pak se mohlo do půlnoci akorát pít. Asi je to různě podle nemocnic, ale nic se neboj, sestříčky jsou všude príma a ony už ti vše řeknou. Já taky předtím nikdy v nemocnici nebyla a měla z toho obavy...ale zbytečné 🙂

andara
4. led 2011

@beatris já klystýr neměla (ani u porodu), mně na laprce dali vypít 3lahvičky projímadla!Byl to pěknej hnus,fuuj.Pak sem musela hodně pít, aby se to propláchlo. 😉

pici
4. led 2011

@andara
tak to som fakt vdacna za klystyr...

andara
4. led 2011

@pici tam to taky jedna rikala, ze by radsi klystyr! Ty dve lahvicky byly strasne slany a jedna strasne hořka!!!

pici
4. led 2011

@andara
ble.. humus...

reruna
4. led 2011

Ahoj, před laparkou mi dali vypít nějaký hnusný blivajs, ještě teď se mi chce zvracet, když si na to vzpomenu... a klystýr jsem zažila zase před císařem, zaváděli mi to v leže na boku, vůbec nic jsem necítila, možná trochu tlak a teplo, ale teda na WC jsem pak strávila asi 3 hodiny a trpěla jsem, jak při nejhorší střevní chřipce... ale každý to tak asi nemá, většinou se každý normálně vyprázdí a je to... tak já vám ani nevím, co z toho bylo horší 😅