Laparoskopie, hysteroskopie. Absolvoval to někdo?

nikusa
5. zář 2006

Ahoj holky. Absolvoval to někdo z Vás?
Já byla dneska u paní doktorky, protože jsme se spolu domlouvaly, že když se nám nepovede otěhotnět přes léto, tak vymyslíme, co dál.
A když na mě dnes paní doktorka vyrukovala s těmito dvěma pojmy, celkovou narkózou a 3 týdenní neschopenkou a 3 jizvičkami, tak se mi z toho udělalo špatně. Až přijde dnes domů moje druhé polovička, povím mu, že nejprve půjde na vyšetření on a až se prokáže, že je ok, půjdu do toho já... Uff, je mi zle, jen si na to vzpomenu...

zanetik
24. dub 2007

ahoj vercav, já jdu na laparku za měsíc tj. 23.5 a objednaná jsem dopředu 2 měsíce a jelikož to mám taky nepravidlně, tak se musím modlit, aby MS zrovna nebyla, ale jinak je to prý jedno v které fázi cyklu půjdu. Příští pátek jdu na předoperační k obvoďákovi, mám vzít moč a přijít na lačno kdybych musela na krev, tak jsem zvědavá kam všude ještě budu muset. Tak hodně štěstí děvčata 😉

vercav
24. dub 2007

ahoj Zanetiku,, tak to jsme na tom hodně podobně 🙂 Tak se budeme modlit spolu.Já jdu zítra k anesteziologovi do nemocnice se dohodnout a přišti týden zajdu k obvodákovi. No už se nám to kráti ,,ale zachvilku to budeme mit za sebou a zase trocha blíže k mimi 🙂
Zatím hodně zdaru všem 😵

dagina
24. dub 2007

Všechny zdravím 🙂 🙂 , já půjdu na předoperační už asi tento pátek, příští týden to vypadá na tu laparku (skoro přesně na moje narozeniny 😠 ). Radši bych k narozeninám jiný dárek. Zítra ještě zkusím testnou, ale obávám se že mrcha je už za dveřmi ☹ . Ještě bych měla dotázek k těm lázním po laparce. Opravdu je davají všem? Nebo si o ně musím zažádat sama? Naši doktoři mají skoro problém napsat kapky na kašel, natož lázně. Ale příjemné by to bylo a určitě i prospěšné...

hancam
25. dub 2007

Ahojky, mě čeká laparka příští čtvrtek, takaže už to mám za pár. Dneska jsem šla na krev a v pátek na předoperační vyšetření. Ani mě k obvodnímu lékaři neposílali, tak nevím. Jakmile se vrátím, písnu jaké to bylo. Držte mi palečky. Ty lázně by mě také zajímaly.

vercav
25. dub 2007

Určitě ti budeme Hancam držet palečky,, samozřejmě i tobě Dagino 🙂 pak mi čerstvě poreferujete ,,ale chci slyšet jen kladné věci. 😵 Už to chci mit taky za sebou. Já budu čekat až do 14.5 ☹

reruna
25. dub 2007

Ahoj Dagino.Lázně po laparce se rozhodně nedávají automaticky, ale určitě se vyplatí se na to zeptat. Jinak přeju hodně štěstí (na narozeniny i k operaci)

lucikpetik
26. dub 2007

ahoj holky, vsem drzim palecky...a ja dostala lazne automaticky 😉

lucikpetik
26. dub 2007

ikdyz je pravda, ze ja to dostala po mimodeloznim tehu

vercav
26. dub 2007

ahoj holky,, tak jsem dneska absolvovala předope¨rační vyšetření v nemocnici ,takže ted mi v laparoskopii už nic nestojí v cestě. Ale jsou tam hodní,,tak doufám ,,že budou i na sále 🙂 Kráany den

dagina
26. dub 2007

Ahojky, Luci, kamarádka byla na laparce skrz mimoděl. tehotenství a lázně nedostala. Musela si dát pauzu s početím půl roku. Možná kdyby dostala lázně, mohli se snažit dřív, půl roku se mi zdá opravdu dlouho. Tak jsem na to všechno opravdu zvědavá. Pa

lucikpetik
26. dub 2007

no jak kde, mohla se zeptat, kdo se doptal, dostal je...jak to dostala bez ptani a jsem rada a nemuseli jsme cekat pul roku, ale tri mesice..
vsem co se chystate na laparku, drzim palecky..

zuzan
26. dub 2007

Dagino,jak píše Lucík, opravdu jak kde...já v lázních po mimoděl. těhu nebyla a mohli jsme se snažit okamžitě, takže co doktor, to jiný názor...

dagina
26. dub 2007

Ahojky všem, a to se mám na ty lázně ptát přímo v CAR nebo u obvodního lékaře? Mě doktor v CAR řekl, že je možné, že půjdu ještě ten den po Laparoskopii domů, ale to se mi také nezdá. Většinou mi každý říká tak 3 dny v nemocnici a 10 dnů doma. Na laparku jdu už 6.5. ☹

ika_ba
26. dub 2007

ahoj dagina,
ja ked som bola na laparke, tak mi ju robili vo stvrtok, stredu som nastupila, a v sobotu rano ma pustili, ja som chcela uz v piatok, lebo som sa citila dobre, ale lekar nechcel, vraj je to skoro
za kupele mi nikto nic nehovoril, ale skus sa spytat vsade, ved za spytanie nic nedas

reruna
27. dub 2007

Ahoj, Dagi já jsem nastoupila ve čtvrtek, v pátek ráno mi dělali laparku a až do soboty do rány jsem ležela na JIPce. Asi že jsem měla nízkej tlak. Domů mě pustili až ve středu, takže jsem tam byla skoro týden. Taky se mi nezdá, že by tě hned pouštěli domů, ale možná to je v každé nemocnici jinak a když nebudeš mít potíže, třeba tě opravdu pustí.

lucikpetik
27. dub 2007

dagino no ten den pustit domu? to se mi nezda a navic, to si zase nemyslim, ze budes mit naladu jit domu, prece jenom, cerstve rany...no nevim, jak tam lezela v utery vecer me brali a domu jsem sla v sobotu a myslim, ze jsem se citila tak akorat, driv bych asi ani nechtela....
kazdopadne at vse dobre dopadne... 😉

anky
28. dub 2007

ahoj holky, už to budou 4 týdny od lapara a pořád čekám na MS 😒 , kdy jste to po laparu dostali? A kdo slaví úspěchy a otěhotněl? Kdybych se měla řídit radou lékaře, že první sexík až po MS, tak bych se asi ani nedočkala 😀

reruna
28. dub 2007

Anky,já jsem měla laparku tak v půlce cyklu a asi dva tydny po operaci jsem to normálně v termínu dostala. Do té doby jsem teda na sex stejně neměla chuť, přece jenom to ještě bolelo. Ale hned v následujícím cyklu jsem otěhotněla, tak přeju taky hodně štěstí a když máš chuť, tak sedo toho dejte 🙂

anky
28. dub 2007

no s tím daním do toho není problém 😀 my se do toho dali téměř hned 😅 teda asi týden po operaci, mě to totiž vůbec nebolelo, brali mi teda vaječník, jen jsme si prozatím dávali bacha, teda snažili jsme se 😀 , jen jednou jsme se pozapoměli 🤐, ale pořád čekám, aby jsme už mohli začat plánovat a kde nic tu nic, snad mi ten jeden vaječní bude fungovat dobře, možná potřebuje delší dobu na rozjezd. Tak uvidíme, začala jsem znova měřit bazální teplotu a čekám na pokles, tak snad se brzy dostaví 😉 Díky Reru a blahopřeju k zdařenému početí, je to super, že to pomohlo, jak dlouho jste se snažili a jaká byla tvá diagnoza, že jsi musela na laparo? Já měla endometriozu, která strávila celý vaječník a taky tam byli nějaké další cysty, druhý byl naštěstí čistý.

dagina
29. dub 2007

Ahojky,já jdu 11.DC. Mám z toho smíšené pocity, někdo říká že to nic není, jiní zase tvrdí opak. Za týden budu moci potvrdit sama. Anky, hodně holky tvrdí, že po laparce otěhotní hned, tj. i případ Reruny. Mimochodem - také ti Reruno gratuluji. Šlo vám to přirozenou cestou doma, nebo jsi byla na IUI? Zatím Pa

anky
29. dub 2007

Ahoj Dagi, neboj se zvládneš to, každý to prožívá jinak, každého to bolí jinak, já byla hned večer po operaci téměř normální, co mě nejvíc bolelo, byla ramena, ale to mi sestra osvětlila, že z tebe odchází ten plyn, kterým ti nafouknou břicho. Jizvy jsem skoro necítila a bolest v břiše byla u mě na nule. Nepotřebovala jsem ani nic proti bolesti, ale když tě to bolet bude, můžeš si kdykoliv říct. Je to nepříjemný pocit před operací, ale za chvilku je po všem a máš tady velkou šanci na miminko, tak hurá do toho a snad se nám to všem podaří hned po opraci. Jinak mi doporučili, hned na to skočte 😀 , tak jsme škočili 😉 , co z toho bude? Uvidíme, snad něco ano 🙂

dagina
30. dub 2007

Všechny zdravím 🙂 , Anky, není tedy možné, že by jsi byla těhu???Už jsi určitě testovala.... . To by bylo skvělé. Jak jsi tedy byla dlouho po laparce na neschopence?

vercav
30. dub 2007

ahoj holky,, no já nastupuji 14.5 a jdu hned ráno 15.5. Už ted z toho nespím.Takže tě Dagino chápu. Jsem opravdu zvědavá jak to vše dopadne,,Mi doktor naznačil ,,že když mě berou hned ráno v úterý,,na druhý dën když je vše Ok pouští domů,,tak uvidíme. Raději se netěšit. Holky ,,chci se zeptat,,kdo vám vypisoval nemocenskou? Obvodní,,nebo při nás¨tupu v nemocnici? tohle¨mi nikdo neřekl. Díky a kráásny den 🙂

dagina
30. dub 2007

Mě také nikdo nic neřekl, ale neschopenku asi vystaví v CAR...myslím. Člověk aby si všechno zjistil sám. To je zdravotnictví na baterky. Mám z toho hlavu jak pátrací balón. Hlavně mám obavy, aby třeba něco nenašli. Ty jdeš Verčo přesně týden po mě...ať je u tebe hlavně vše OK. Už se těším na další IUI, zase bude větší naděje 🙂 .Pa

lucikpetik
30. dub 2007

ahoj holky, tak drzim palecky, at ma vse dobry prubeh....a nemocenskou vam vystavi v nemocnici... 🙂)

vercav
30. dub 2007

tak ti držím dagino palečky,, Já se už taky pak těším na IUI,,těším se jen na tu větší naději. 🙂 No my to zvládnem,,od toho jsme ženy 😀 A tobě licikpetiku děkuji za info ohledně nemocenské. Stejně je mi ještě divné,,byla jsem na anesteziologii+v nemocnici na odběrech krve+moč, měření tlaku a pry mám jit ještě na předoperační k obvodnímu. Taky jste to tak holky měly?Připadá mi to něják zbytečne nebo jsem si to špatně zapamatovala.
🙂

dagina
30. dub 2007

Děkuji Luci, už aby bylo po všem a může začít nový kolotoč se snažením o početí 🙂 . A jak jsi na tom ty?? Koukám že se ještě stále snažíte otěhotnět, ale už jsem ztratila přehled jak jste daleko 😒

zanetik
30. dub 2007

Ahoj holky já jdu 23.5 a teď v pátek jdu k obvodnímu na předoperační, tak jsem zvědavá kam všude mě pošle, sestra jen říkala, ať radši přijdu na lačno a vemu ranní moč, ale vyptávala se jaké mám nemoci koukala do karty a prý snad nikam jinam nepůjdu tak uvidím, ale říkala že mě radši veme dřív než týden před nástupem do nemocnice.
Holky tak hodně štěstí všem a piště dobré zprávičky 😉

dagina
30. dub 2007

Žanetíku kam jdeš na tu Laparku? Ty chodíš do CAR nebo půjdeš jen Ústí do nemocnice? Jinak já jsem byla jen na krvi a musela jsem na EKG, doktor se mi také ptal na různé nemoci atd.

lucikpetik
30. dub 2007

dagi jak my jsme na tom? od unora se pokousime znova a zatim nic...nedari se..ted se chystame v kvetnu na dovcu, tak treba tam.... 😀 😝