Laparoskopie, hysteroskopie. Absolvoval to někdo?

nikusa
5. zář 2006

Ahoj holky. Absolvoval to někdo z Vás?
Já byla dneska u paní doktorky, protože jsme se spolu domlouvaly, že když se nám nepovede otěhotnět přes léto, tak vymyslíme, co dál.
A když na mě dnes paní doktorka vyrukovala s těmito dvěma pojmy, celkovou narkózou a 3 týdenní neschopenkou a 3 jizvičkami, tak se mi z toho udělalo špatně. Až přijde dnes domů moje druhé polovička, povím mu, že nejprve půjde na vyšetření on a až se prokáže, že je ok, půjdu do toho já... Uff, je mi zle, jen si na to vzpomenu...

mimmix
6. čer 2007

no právě, celý dlouhý roky mě dopuje antibiotikama, jenom střídá druhy.
pokaždý řekne jenom zánět a je hotovo. doberu léky a je to tu nanovo.
myslím, že tělo z toho už musí být celý zmatený 😒
a to nemluvím o tom jaký je to pro mě a jak to znepříjemňuje život.
teď naposled mi dodala, když jsem zjistila, že o oplodnění vím víc než ona! 😒

katarina82
6. čer 2007

Tak přesně tohle jsem tenkrát zjistila taky. Ukazovala jsem ji grafíky s mou BT a ona ani nepoznala, kde je ovulace 🙄

mimmix
6. čer 2007

to je síla, mě zase tvrdila, že proč laparka, když jsem otěhotněla.
že po IVF jí asi nic neříkalo... 😒

katarina82
6. čer 2007

ach jo, to je dneska zdravotnictví... 🙄

mimmix
6. čer 2007

naštěstí si můžeme vybrat, takže šupem od ní pryč a třeba se vážně i u mě něco pohne jako u tebe...

katarina82
6. čer 2007

Určitě ta laparka pomůže. Moc ti držím palce, vím jaké to je čekat ☹

mimmix
6. čer 2007

katy děkuju, přeju krásnou zdravou holčičku a pohodový těhotenství, pořádně si ho užij a doufám, že brzo budu moct diskutovat už taky o průběhu svýho těhu 😵

katarina82
6. čer 2007

mim, taky děkuju. Problémy trochu jsou, tak snad to dobře dopadne. A doufám, že už brzo budeme probírat tvoje nevolnosti 😉

reninka81
6. čer 2007

Ahojda snažilkyzítra jdu k doktorovi po laparce na kontrolu,ta¨k mi držte palečky,ať to klapne,tak jak má!

zanetik
6. čer 2007

Tak holky na kontrole dobrý, všechno je připravené na mimi, takže hned po MS se začnem snažit, tak snad to nebude bolet a kdyby něco (jako problémy zase s MS atd.) mám přijít, jinak v říjnu mám přijít na kontrolu, ale dr. říkal, že věří tomu, že se to do té doby povede, tak já budu taky věřit. Ani jsem se neptala na hormony, prostě tomu chci nechat teď 3-4měsíce volný průběh jen jsem si měla nechat napsat kyselinu, no nic koupím si ji sama. Jo, ale asi začnu měřit aspoň BT abych věděla jestli je ovu ať nečekám taky zbytečně!
Ale ukončenou neschopenku mám až k 18.6, že prý jsem teprve 14 dní po operaci a nebylo by dobrý v práci 7,5h sedět mám si ještě odpočinout 😀

reninka81
6. čer 2007

Ahojky zanetíku,ráda slyším dobré zprávy.Tak ať se slova doktora vyplní! Užívej kontrolky aspoň budeš mít čas na rozmnožovaníčko 😀

pavlinka3
7. čer 2007

ahoj holky
žany - tak rychle ms a pak tuli tuli a to by bylo, aby nebylo 😀

zanetik
7. čer 2007

Pavli MS už probíhá od soboty, ale aby taky už skončila, takhle dlouho jsem ji dlouho neměla, tak doufám, že do pátku bude pryč a budu 7DC tak to začnem zkoušet doufám, že to nebude nějak bolestivé 😒

reninka81
7. čer 2007

Ahojda holky,tak jsem byla taky u doktora.Vše je ok!Jsem fakt ráda.Na sexík musím ještě 14 dní počkat.Hormony jsem žádné nedostala,tak uvidíme co dál.Jen mi řekl,že 12 den od začátku mršky,mám přijít na ultrazvuk.Koukám,že každý doktor má na naše rozmnožováníčko jiné metody. 😀

pavlinka3
7. čer 2007

žany - já myslím, že trochu to bolet bude - vem si, jak dlouho jste nesexíkovali - mě stačí těch 5 dní, co mám ms a pak když na to vlítneme, tak to ze začátku trochu bolí 😒 ale dá se to vydržet 🙂

reni - to je dobře, že je vše OK 🙂

reninka81
7. čer 2007

Bolest nebolest,hlavně když to klapne 😀

reninka81
8. čer 2007

Ahojda,jen jsem se chtěla zeptat,jak dlouho vás nechal doma na kontrolce dr. po laparoskopii?

zanetik
8. čer 2007

Tak já byla operovaná 24.5 po 6dnech mě pustily týden na to jsem šla na kontrolu a neschopenku mám do 18.6 😉

zulka29
8. čer 2007

Ja som bola na PN len 1 týždeň 😵 V piatok ma operovali a na ďalší pondelok som už bola v práci. Ale pracujem len s PC, takže žiadna fyz. námaha...

reninka81
8. čer 2007

Jsem z toho v šoku.Mám za sebou plastiku čípku a laparku a po 14 dnech ukončení kontrolky.Zanetiku-jsi tak nějak protekční🙂 Zulko29 jak se dlouho snažíte?

zulka29
8. čer 2007

Renka, rok a pol, bohužial mi vzali jeden vajíčkovod a druhý je síce priechodný, ale žiadna sláva. Mám podanú žiadosť na IVF...takže tak...

zanetik
8. čer 2007

Reni nemyslím si, že jsem protekční, dr. mi říkal že normálně nechává po laparoskopii 3týdny, teda už když mě objednával, tak říkal ať počítám 14dní doma + v nemocnici kde jsem se zdržela nějak déle 😀 a jelikož 3 týdny od operace by vyšly na čtvrtek 14.6, tak řekl, že mě přece nepožene v pátek do práce a napsal mi to rovnou od 18.6 😉

marlenka56
8. čer 2007

Ahojte bambulky, mozem sa k vam pridat? 😅

reninka81
10. čer 2007

Ahojda holky,tak jak se máte?Dneska tam je nádherně,kdybych nebyla po té lapace,tak bych se jela koupat!Jak pokračujete?

danuska24
10. čer 2007

Ja som bola na laparke na jednodnovej chirurgii v piatok, o pol druhej som prisla, o druhej mi urobili zakrok a o pol stvrtej som isla domov. a v pondelok do prace. 🙂 A po zakroku mi ostali v pupku 3 malinke dierky, po ktorych uz teraz niet ani stopy. 😎

reninka81
10. čer 2007

Danuska-ta laparka je fakt v pohodě.Taky se mi ty jizvy hned ztratily.Já si také myslela,že po laparce se jde do práce nejdřív za 14 dní,ale bohužel to tak není🙂

reninka81
11. čer 2007

Za jak dlouho po laparce jste měli menzes?

danda
11. čer 2007

Ahoj holky mam na vas dotaz mam jit na hydrolaparoskopii.Chtela bych vedet ktery den ciklu se to provadi a jak dlouho jste byly po zakroku doma.

reninka81
11. čer 2007

Ahojda Dando,tak to bohužel nevím.Byla jsem na klasické laparoskopii a při normálním průběhu se tam leží tři dny.

pavlinka3
11. čer 2007

ahoj reninka - já jsem byla na laparce přímo v den, kdy jsem měla ovulaci - takže u mě by do 14 dní po laparce by ms měla přijít - čekám jí každým dnem - jinak dr. říkal, že ms po laparce může přijít i o dost dříve, takže s tím prý mám počítat - ale u mě to vypadá, že tak za 1-2 dny dorazí (myslím, podle hlenu) - ale jestli ti při laparoskopii "popíchali" vaječníky, tak při tom by se mohlo nějaké vajíčko uvolnit a práve do těch 14-17 dní by ms měla přijít