Laparoskopie, hysteroskopie. Absolvoval to někdo?

nikusa
5. zář 2006

Ahoj holky. Absolvoval to někdo z Vás?
Já byla dneska u paní doktorky, protože jsme se spolu domlouvaly, že když se nám nepovede otěhotnět přes léto, tak vymyslíme, co dál.
A když na mě dnes paní doktorka vyrukovala s těmito dvěma pojmy, celkovou narkózou a 3 týdenní neschopenkou a 3 jizvičkami, tak se mi z toho udělalo špatně. Až přijde dnes domů moje druhé polovička, povím mu, že nejprve půjde na vyšetření on a až se prokáže, že je ok, půjdu do toho já... Uff, je mi zle, jen si na to vzpomenu...

pici
8. led 2011

@dasty79 verim na zazraky inak by som bola obesenam davno na miestnej breze alebo nejako stlpe... ale na taky zazrak ze verim a vide to som verila doteraz :D a nic tak ideme tomu zazraku trosku pomoct...
davajte na seba pozor :D

dasty79
8. led 2011

@pici - já taky moc na zázraky nevěřila.Ale teď věřííííím - po tolika letech.Doufám,že to bublinka dotáhne do zdárného konce a za 9. měsíců budu držet prďolku v náručí....
Vyjde to - uvidíš,že jo, moc ti to přeju kočko 🙂

pici
8. led 2011

@dasty79
no je to uzasne.. musis sa teraz setrit... aby vsetko dobre bolo...

dasty79
8. led 2011

@pici - jo šetřím se,nic nedělám 😀
Dnes pěkně relaxuju u pc a u telky 😀

pici
8. led 2011

@dasty79 a priatel/,manzel uz vie?

dasty79
8. led 2011

@pici - kdybych neměla termín laparky,tak bych mu to třeba ještě neřekla.
Ale včera jsem mu dala takový tlustý barevný ponožky a do jedné jsem schovala
testík a zabalila a dala pod stromeček.a když přišel,tak jsem mu říkala,že
Ježíšek zapomněl na jeden dáreček - že to je pro něj.
Tak to rozbalil a prohlížel ponožky a nic....,říkal že jsou hezký a pěkně teploučký 😀
A já jsem říkala,že je ještě něco uvnitř 😀 No a když to vyndal tak já začala
bulet a on měl taky na krajíčku a říkal hurááá a já,že se ještě nesmíme radovat,
tak jsme si řekli - že to nikomu neřekneme - je to nás třech(moje,jeho a bafana 😀 )
tajemství.a vy to holky moje víte......
Tak to byl opožděný nejkrásnější dáreček 🙂

pici
8. led 2011

@dasty79
tak tomu verim ze ano... a zasluzeny... len si ho musite chranit aby kriticke obdobie bolo co najskor za vami :D

dasty79
8. led 2011

@pici - jo dávám bacha a přeju si,ať je vše v pořádku 🙂

dlabinecka
8. led 2011

@dasty79 Jé, tak jsem se na vás, holky , přišla podívat a co já nevidím - velká gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To je bezvadné!! Já to říkám pořád, že zázraky se dějí!!! Přeju hlavně, ať je vše jak má být a těhu si užiješ 😉

pici
8. led 2011

@dasty79 zasluzis si to...

marvilka
8. led 2011

@dasty79 no, dnes mi je uz celkom ok, aj ked stale to nie je fit ;) strasne sa ale tesim na pondelok, kedy povyzvedam od doktora, co dalej, aby som zahnala strach, ze je nieco zle 🙂 za teba sa ale tichucko tesim a podavaj info, ako sa mas. moc ti to prajem, rovnako sebe ako aj ostatnym kockam co sme tu 🙂

dasty79
8. led 2011

@pici - ty taky 😵

@dlabinecka - je to tak zázraky se dějí!!!!Budu si to užívat,až budu vědět,že je vše ok.Zatím se radči moc neraduju,strach tam pořád je..... Už abych měl v náručí takový krásný uzlíček,jako ty 🙂

dasty79
8. led 2011

@marvilka - děkuju. V pondělí na tebe budu myslet!!!!!a čekat na tvoji zprávičku 🙂 Uvidíš,že bude vše ok a budete se moct začít snažilkovat 🙂 🙂 🙂 a brzo najdeš // 🙂

pici
8. led 2011

@marvilka pondelok je nejaky prelomovy, ty budes vediet co dalej, ja takisto :D

piskotlea
8. led 2011

No baby, byla jsem tu naposledy ráno a od té doby tolik zpráviček 🙂
@dasty79 Moc gratuluji, ale pěkně potichoučku, ať se nic nezakřikne. Opatruj se a šetři se. Ale to neznamená, že nebudeš nic dělat. Taková procházka ruku v ruce s přítelem (manželem) apod. U nás sice prší, tak u vás snad ne.
@pici @marvilka Držím pěstičky 🙂
@jajuuus Kde jsi? Hledáš kokos? 🙂
Jinak já tady sedím na balonu a hušám se, přítel se mi směje, že vypadám jako bych jela ve vlaku 😀

dasty79
8. led 2011

@piskotlea - děkuju,ale fakt jen potichoučku - bojím se,aby bylo vše ok....
Právě se chystám na procházku -ale s manžílkem ne,ten pracuje - tak jdu s bafanem 🙂

Hopsáš na balonu? 😀

dasty79
8. led 2011

@pici - tobě taky držím pěstičky na pondělí 🙂

pici
8. led 2011

@piskotlea mne sa cochvila pustia kramy jak oci, lebo ma kruti uz do vsetkych stran :d

pici
8. led 2011

@dasty79 uvidime co mi povedia.. uz som si cihala ako vyzera doktor ku ktoremu patrim :D

dasty79
8. led 2011

@pici - dr. určo vypadá dobře a ty se neboj,vše půjde hladce 🙂

pici
8. led 2011

@dasty79 hej je celkom sympaticky, ale sak o to nejde.. viem ze je odbornik a to je pre mna podstatne...

dasty79
8. led 2011

@pici - přesně tak,o to nejde - jde o to,aby udělal vše pro to,aby se vám brzo zadařilo 🙂

pici
8. led 2011

@dasty79 ja myslim ze urco ano :D

dasty79
8. led 2011

@pici - to je jasnéééé

marvilka
8. led 2011

@pici no, pre mna je pondelok len taky maly zaciatok a skor ukludnenie, lebo od operacie sa mi honia hlavou vselijake myslienky....🙂 no ja som zvedava, ako ty dopadnes v pondelok, to mate iba prvu konzultaciu, ze?

pici
8. led 2011

@marvilka ano moja ale myslim ze viem presne co nam na nej povedia... :D

marvilka
8. led 2011

@pici tak to je vyborne, ked vies, do coho ides ;) kedy ratas, ze by ste mohli ist na to?

pici
8. led 2011

@marvilka
no ja som to vela riesila s mojim dokym takze nic nove mi tam asi nepovedia, viem ake mame moznosti
a schvalenie ziadosti trva mesiac. dalsi mesiac protokol. tak ratam tam marec :D

marvilka
8. led 2011

@pici fiha, to sa celkom pekne natahuje 🙂 ozaj ja viem ze zatial predbieham moju situaciu, ale ako to je hradene poistovnou? je tam vobec nieco hradene, ci vsetko platis ty?

pici
8. led 2011

@marvilka pre nas je IVF, kvoli mne.. hradene poistovnou su tri zakroky, ale hormony a veci s tym spojene stoja 500 eur jeden cyklus, plus urcite este nejake poplatky za zmarzovanie, a kadeco v GF tam bude... tak ti poviem viac v pondelok,zalezi aj od toho aku mas poistovnu , ja mam union a tam sa doplaca 500 na lieky...