Laparoskopie, hysteroskopie. Absolvoval to někdo?

nikusa
5. zář 2006

Ahoj holky. Absolvoval to někdo z Vás?
Já byla dneska u paní doktorky, protože jsme se spolu domlouvaly, že když se nám nepovede otěhotnět přes léto, tak vymyslíme, co dál.
A když na mě dnes paní doktorka vyrukovala s těmito dvěma pojmy, celkovou narkózou a 3 týdenní neschopenkou a 3 jizvičkami, tak se mi z toho udělalo špatně. Až přijde dnes domů moje druhé polovička, povím mu, že nejprve půjde na vyšetření on a až se prokáže, že je ok, půjdu do toho já... Uff, je mi zle, jen si na to vzpomenu...

dagina
30. dub 2007

Už jsi vzpomínám, ty jsi měla mimoděl.těhu, proto ta laparka. Ale asi vám to šlo přirozenou cestou doma, do CAR nejezdíte?! My ano ☹

zanetik
30. dub 2007

Jé ahoj Dagi teď koukám, že jsi z Ústí jdu do Ústí nemocnice 😉
Do Car zatím ne, dr. říkal, že jako poslední věc se mnou skusí laparku a pokud by ani to nemohlo, tak mě svěří do ruk odborníků do CARU. A ty jdeš do Ústí? Škoda, že se mineme ☹ Mě to dokonce bude dělat můj gynekolog, on slouží zrovna čtvrtky když jdu já 🙂

dagina
30. dub 2007

Přímo z Ústí nejsem, ale do Ústí jsem chodila na střední 🙂 . Jsem asi 18 km od Ústí 😉 . Mě budou laparku dělat v CAR, na gyndu jezdím do Č.Třebové, ale tam jsem už nebyla ani nepamatuji, prý mám přijít až budu těhotná z CAR 🙂 🙂 .

lucikpetik
30. dub 2007

dagi presne tak ...

zanetik
30. dub 2007

Jé a odkud jsi jestli to není tajné? Já chodím k dr. Skalickýmu. Předtím jsem jezdila do Litomyšle. A ještě jsem se chtěla zeptat kolik ti je? mě už 28 😒
A do Caru jezíš kam? To je otázek co? Ale potěší mě když jse někdo z okolí to nám tady moc není 😒

dagina
30. dub 2007

Také jezdím k dr. Skalickýmu 🙂 🙂 . Za 3 dny mi bude 29, takže biologické hodiny tikají jak o život 😉 .Jinak jsem z Lanškrouna, ty z Litomyšle????

vercav
30. dub 2007

tak koukám že jste se tu holky pěkně našly.. 🙂 Škoda že já tu nemám někoho z Ostravy,,s kým bych probrala svoje dojmy ☹
Jinač koukám že věk 28,29 je osudný,,mě je taky 29 😀

zanetik
30. dub 2007

No tak to se tam třeba někdy potkáme to je úžásná náhoda 😉
Mě bylo před 1,5 měsícem 28 a nejsem si jistá, že to jsou biologické hodiny, ale už by to chtělo jsme s přítelem spolu 10let, 2roky spolu byldíme v zrekonstruovaném bytě tak tomu nic nebrání.
No tak v La znám docela dost lidí a hlavně můj bratr má dítě s jednou slepicí z La, ale bydlí tady v Č.T jenže většinou jsou stejně v LA.
Ne z Litomyšle nejsem jen jsem tam jezila na gyndu, tady byly jen 2 hrozný dr. tak jsem radši dojížděla, ale pak mi dr. odešla do důchodu a v tu dobu tady začal Skalický a Ráček, tak se to hodilo. 😉
Jedu do Tesca nakoupit a na zahrádku zalévat jahůdky a travičku, tak kdyžtak písni do IP nebo máš Skype? Jinak já má zanetik3, tak třeba tam pokecáme, budu tam určitě zítra večer pa

zanetik
30. dub 2007

Vercav asi to bude těma pudama v tomhle věku 😀 pa

dagina
30. dub 2007

Vždyť to máš jedno kdo odkud je, problém máme všichni stejný, nebo podobný 😉 .Po laparce budeme moudřejší 🙂 🙂 Pa

vercav
30. dub 2007

Budeš Dagino po laparce na příjmu? máš doma internet?At stihneš ještě pisnout svoje dojmy než odejdu zase do nemocnice já 🙂

dagina
30. dub 2007

Určitě budu na přjmu 🙂 🙂 , budu sbírat další info 😉 . Už aby to bylo za námi ☹ ☹ .

vercav
30. dub 2007

no to je pravda,, pro mě je to ještě hodně dlouhých 14 dnů ☹ ale neboj,,pak te¨n pocit jak si napíšem a jen vše shodnotíme,, Máme se nač těšit.. 🙂

dagina
2. kvě 2007

Ahojky, Luci, prosím tě, co si mám představit pod pojmem "vytažení drenu"? To je určitě něco hrozného, viď. Prý se chodí 3 dny s nějakým váčkem, kam se ten nějaký odpad jakoby odsává. Pořádně jsem to nepochopila, jsem z toho jelen. Nevíš o co se jedná???? Verčo, jsem čím dál víc nervózní, už se to blíží....,jak ty na tom jsi? pa

theresa
2. kvě 2007

dagi: Neměj strach, já byla na laparoskopii před dvěma měsící a dá se to zvládnout. Drén je taková nádobka pod tlakems hadičkou, která je zavedená dovnitř do břicha, kam odtéká krev zevnitř z rány, to vytažení je nepříjemné, ale je to jenom malá chvilička. Každý den po operaci už je pak líp a líp. Doufám, že Ti laparo pomůže, mě nepomohla. Držím palce. Máme jít do CAR, je mi 25 let, a to jsem si vždycky myslela, že máme času dost.

francis
2. kvě 2007

ahoj dagina 🙂 to budeš mať hadičku z bruška do takého pohára a tam ti bude odtekať všetka nečistota čo tam nepatrí ☹ Nemusíš sa báť,to v pohode zvládneš 😅 Držím ti palce,ja som to tiež absolvovala 😅

dagina
2. kvě 2007

To je tedy hrooooozný, nic takového nechci ☹ . Holky, to je fakt nářez, doufám, že to opravdu není tak hrozný, jak to vypadá. Nepředpokládám že by mě měla laparka nějak pomoci, jen se ujistím jestli je ve vnitř vše OK. Jinak mám za sebou 2 neúspěšné IUI, proto ta laparka. Přítel má horší spermio, takže přirozeně doma se nám to jen tak nepovede. Díky moc

vercav
3. kvě 2007

ahoj holky,, no co já se ještě vše nedozvím,, Už se mi to taky blíží a vůbec nemám z toho dobrý pocit jako Dagina. ☹
Dagino budu ti držet palečky at tam jsou na tebe hodní a at opravdu většina času prospíš a okolí nevnímaš. držím moc moc palečky, Kdy nastupuješ ležet?

pavlinka3
3. kvě 2007

holky, mamka byla na laparce nedávno a ten dren je hadička napojená na takovou bandasku, kterou si všude nosíš sebou - mamka a všichni okolo (i lékaři) tomu říkali kabelka - nevypadalo to tak hrozně, ale žádná krása to taky nebyla

zuzan
3. kvě 2007

Ahoj holky, já byla taky na laparce ze stejného důvodu, jako lucikpetik a žádný drén z břicha jsem neměla...asi je to hodně individuelní, ale na pokoji jsme byly 3 po laparce a všechny bez drénu...Záleží na zvyklostech nemocnice a na síle krvácení z rány... Všem držím palečky

pavlinka3
3. kvě 2007

já myslím, že když jenom koukají, tak asi není dren potřeba, ale když něco dělají (mamče brali oba vaječníky), tak asi potřeba je

vercav
3. kvě 2007

No uvidíme,, hlavně at mi řeknou pak pozitivní zprávy a to je to nejduležitější,, A ještě lepší by bylo kdyby se nám všem to povedlo i po blbem podívaní... 🙂 Někdy pry opravdy vadí jen malý srustík. Tak se necháme překvapit.Ty se pavlinko taky snažiš o mimi?
Zuzan tobě držím palečky at se ti to brzy povede!

pavlinka3
3. kvě 2007

vercav: jj, snažíme se už docela dlouho (od prosince 2005) a až teď se to začíná hýbat - rok do mě gyndr. hustila hormony a pak poslala manžu na spermio (to vyšlo OK) a na to konto mě na laparku (termín mám 28.května) - jenže mě to přišlo, že mě docela odbyla a nic pořádně nezjišťovala, tak jsem si zavolala do Pronatalu a tam mě vzali i bez doporučení lékaře - no a zjistili mi, že mám protilátky proti spermiím, tak baštím prášky - a v pondělí jsme zkusili IUI (kdyby náhodou, tak abych na tu laparku nemusela) a když to nevyjde, tak ta laparka - já jsem se totiž objednávala na začátku února a tohle byl nejbližší termín

vercav
3. kvě 2007

tak ti přeji at ti ta IUI výjde at nemusíš už jít,, Jinak my byli taky na vyšetření a taky bohužel manželovy spermie ničím.. Doporučili nám to dělat nějáký čas s ochranou..Tak vyzkoušej možná vám to pomůže 🙂
Odkud jsi?

dagina
3. kvě 2007

Ahojky, nastupuji tuto neděli ☹ ☹ , už jsem blahem bezsebe ☹ . Doufám, že to k něčemu bude. Pavli, jak to že čekáš na laparku tak dlouho??? Já jsem se objednala minulý čtvrtek a teď v neděli už nastupuju do CARu. Navíc, jak můžou vědět, jaký DC budeš??!! Mě dr. řekl, že to můžou provést nejdéle 18.DC. Objednávala jsem se 1. DC. Pa

vercav
3. kvě 2007

ahoj Dagino,, já čekám na laparoskopii taky 2 měsíce. V Ostravě se na to taky delší dobu čeká. Bud ráda že to víš tak rychle a budeš to mit i rychle za sebou. já se už tím trápim 2 měsíce a chci to už fakt mit vše za sebou!!!!Budu na tebe myslet, doufám že tě brzy pustí a stihneš ještě napsat, já od čtvrtku 10.5 nebudu na netu,,protože ho doma bohužel nemám. tAk se ozvu až potom. Bude ale čekat na tvé pocity. 🙂

pavlinka3
3. kvě 2007

vercav - jsem z Ústí nad Labem - a taky se máme teď, co budu brát ty prášky (Prednison) milovat s kondomem
dagina - já jsem objednaná do klasické nemocnice, kam mě poslala moje gyndr. na začátku února - a tam to prostě trvá tak dlouho ☹ - nebavilo mě jenom tak čekat a tak jsem se spojila s Pronatalem a pěkně se to rozhejbalo - tam mi dr. řekl, že tu laparku nemám rušit, že kdybych to zrušila a zkoušeli jsme pár IUI a pak bych na ní stejně musela, tak mě nechce vystavovat dalšímu čekání - prostě když tohle první IUI nevyjde, tak jdu na laparku

pavlinka3
3. kvě 2007

jo a mě v nemocnici řekli, že nesmím mít MS v době laparky a to je všechno - jenomže jak asi mám vědět, kdy budu mít za 4 měsíce MS, když mám každý cyklus jinak dlouhý, že ?????

vercav
3. kvě 2007

No to jsme Pavlinka3 řešily stejný problém. Já se už třepu abych to co nejdříve dostala, mám jit 14.5 a nedovedu si představit ,,že së mi to zase posune a já budu čekát na další termín, No prostě jeden velký kolotoč!!! 🙂

pavlinka3
3. kvě 2007

ale štve mě, že ty nervy před operací mám 4 měsíce - jak závidím dagině, že čeká jenom pár dní ☹