Laparoskopie, hysteroskopie. Absolvoval to někdo?

nikusa
5. zář 2006

Ahoj holky. Absolvoval to někdo z Vás?
Já byla dneska u paní doktorky, protože jsme se spolu domlouvaly, že když se nám nepovede otěhotnět přes léto, tak vymyslíme, co dál.
A když na mě dnes paní doktorka vyrukovala s těmito dvěma pojmy, celkovou narkózou a 3 týdenní neschopenkou a 3 jizvičkami, tak se mi z toho udělalo špatně. Až přijde dnes domů moje druhé polovička, povím mu, že nejprve půjde na vyšetření on a až se prokáže, že je ok, půjdu do toho já... Uff, je mi zle, jen si na to vzpomenu...

piskotlea
1. únor 2011

@marvilka Přemýšlím, prečo mě nikdo nenabídl folikulometrii 😒 Tehdy jsem o tom nevěděla. Ke svojí doktorce bych měla jít na normal kontrolu v červenci (jestli neotěhotním) a k doktorovi do Ostravy jsme domluveni za tři čtyři měsíce po laparce. Svoji doktorku neřeším, no pokud dostanu mrchu aj v březnu, tak nebudu na nic čekat a budu volat doktorovi. Ten ma moji největší důvěru.
A vy plánujete svatbu? 🙂

piskotlea
1. únor 2011

Tak si (možná zo svědavosti, možná z nudy) čtu tyto diskuze od začátku...a takové krásné zjištění...většinou už mají všechny napsané pod textem v pase "1 dítě, 2 děti"
No není to, opičky moje, náááádhera? Taky prožívali to, co my... 😎

petula22
1. únor 2011

@piskotlea Mě folikulometrii dělala moje gyndařka hned, jak jsem přišla s tím, že nemůžu otěhotnět...

jajuuus
1. únor 2011

aaahojte kočky moje 😉
tak som konečne tu... dúfam, že ospravedlníte moju absenciu... 😀 ale vy ste zlaté, určite mi to odpustíte... 😀

@marvilka som rada, že je cystička fuč! 😉 mňa ten môj spolubývajúci nasral dnes... 😀
@pici zajtra na teba myslíííííím! 😉
@piskotlea piškotik a ty čo máš novieho? 😀
@luca77 ničoho sa neobávaj, na 100% to zvládneš! 😉
@tiffany81 držím tiež palčeky, nech to nie je nič závažné 😉

na ktorú som zabudla? 😀
a čo robíte kočky moje? ja sedím ofučaná v kresle a ďobem do notebooku... 😀

pici
1. únor 2011

@jajuuus ale pipi a co sa stalo? aj ja hovorim ked som nasrata o manzelovi, ze tento panko co tu so mnou byva :D

pici
1. únor 2011

@marvilka cysta je fuc.. este jeden mesiac to pekne skuste s foli a keby nahodou nevyslo, tak sups do centra... ale... mohlo by vyst :_D

andara
1. únor 2011

@pici drziim taky moc palce na zitra🙂 ja dnes byla v drogerce a koukala jsem na test, ale nekoupila🙂

pici
1. únor 2011

@andara ale ty by si uz mohla kukat nie? kolkaty den cyklu si ha?

jajuuus
1. únor 2011

@pici aaaale, škoda rečí... niekedy horšie ako s malým deckom... 😀
@andara si dobrá, že si odolala... 😉 a máš pocit, že by si mohla byť tehula?

pici
1. únor 2011

@jajuuus jak s kazdym chlapom nie?

piskotlea
1. únor 2011

@jajuuus A gde máš tu omluvenku? Přemýšlím, čo je u mě nového, no neviem nič ☹ Teď bude po dlouhé pauze Ordinace v růžové zahradě, tka budu kukat. Jdu si ještě uvařit velký hrnek čaje 🙂
@pici Budem držet pěstičky 😎
No teď už viem, prečo máme ty chlapy...to je taková příprava na děti...máme doma děti už od začátku vztahu 😀

jajuuus
1. únor 2011

@pici no asi tak... 😀 ale nafučaná budem ďalej... nech odprosuje.... 😀

jajuuus
1. únor 2011

@piskotlea omluvenka - unavenosť... 😀 som bola taká hotová, že ani neviem, ako som zaspala... 😵
no veru, predpríprava na deti... ale keď začnú deti škriekať, chlap škriekať, tak to bude asi len na slučku... 😀

pici
1. únor 2011

@jajuuus to ano.. si tu budeme pisat ktora sa skor obesit ide :D

piskotlea
1. únor 2011

@jajuus Was ist das slučka? To bude doma jako ve školce 😀 No už sa těším 😀

jajuuus
1. únor 2011

@piskotlea slučka - no to je to, keď sa chceš obesiť, tak do toho si vopcháš hlavu... 😀 😀 😀 dobre som ti to vysvetlila? 😀

pici
1. únor 2011

@piskotlea
@jajuuus hahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa skoro som umrela....

andara
1. únor 2011

Holky mam 4dny pred ocekavanou MS🙂 V prvnim tehu mi to presne v tento den ukazal, taky jsem ji cekala v sobotu a testila v utery🙂 Ale nejak si myslim, ze prijde-mam pupinky na obliceji a poboliva bricho☹

jajuuus
1. únor 2011

@pici ešte neumieraj, ešte chcem vedieť zajtrajší výsledok! 😀
@andara nič nepríde!!! budeš tehula!!! 😉

piskotlea
1. únor 2011

@jajuuus No už vieeeem...to je taká ta smyčka s uzlom...kedysi v pionýru jsme se učili uzly, ale tento nie, tak to asi nepojde 😀
@pici Opovaž se 😀
@andara Všechno bude neboj, keď ne teď tak příště...já si četla příspěvky od začátku...od roku 2006...no zajtra budem pokračovat...většina už má dítě lebo aj dvě...nádhera...a i ty jsi ve větším klidu, protože už jedno krásné dítko máš 🙂

pici
1. únor 2011

mna priserne bolia prsia... ale to ma mozu aj z ocakavanej ms....

tiffany81
1. únor 2011

@pici alebo aj z tehotenstva 🙂 držím palce

pici
1. únor 2011

@tiffany81 no nemyslim, take stastie by som ja asi nemohla mat :D ale.. nikdy nevies...

pici
1. únor 2011

@andara ms mame dostat v rovnaky cas :D to by bolo moc mile keby ani jednej nedosla :DDDDD

tiffany81
1. únor 2011

@pici aaale možno hej 🙂 zajtra sa dozvieš?

piskotlea
1. únor 2011

no baby, už by bolo načase, keby tady bola nějaká těhulka 😀

jajuuus
1. únor 2011

@piskotlea no presneeee!!! smyčkaaaa se to po vašem říká... 😀 😀 😀

jajuuus
1. únor 2011

veru veru, nejaká tehulka by sa nám tu už zišla, nech nás nainfikuje vírusom T!!! 😀

piskotlea
1. únor 2011

já sa taky hlásím o bacily toho viru 😀 a množte se a množte i ty bacily 🙂

pici
1. únor 2011

sustredte energiu na mna zajtra o druhej a ked nahodou budem 2 in 1 tak poslem kazdej balik s virusmi... ked nie, mozete kazda poslat balik s alkoholom mne :D