Laparoskopie, hysteroskopie. Absolvoval to někdo?

nikusa
5. zář 2006

Ahoj holky. Absolvoval to někdo z Vás?
Já byla dneska u paní doktorky, protože jsme se spolu domlouvaly, že když se nám nepovede otěhotnět přes léto, tak vymyslíme, co dál.
A když na mě dnes paní doktorka vyrukovala s těmito dvěma pojmy, celkovou narkózou a 3 týdenní neschopenkou a 3 jizvičkami, tak se mi z toho udělalo špatně. Až přijde dnes domů moje druhé polovička, povím mu, že nejprve půjde na vyšetření on a až se prokáže, že je ok, půjdu do toho já... Uff, je mi zle, jen si na to vzpomenu...

pici
7. únor 2011

@jajuuus hahaha neboj sa

tiffany81
7. únor 2011

@pici a nová téma o čom?

pici
7. únor 2011

@tiffany81 ale truhlik.. o nas.. ale sukromne...

tiffany81
7. únor 2011

@pici aha také šu-šu-šu? 😀

pici
7. únor 2011

@tiffany81 aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaano... take sususu

jajuuus
7. únor 2011

@pici @tiffany81 že šu-šu-šu... 😀

pici
7. únor 2011

@jajuuus
.
@tiffany81
no nejako to asi dneska nepojde... urobila som si akurat zazvorovy cajik....moj manzel uz daaaaaaaaaaavno spi..

tiffany81
7. únor 2011

@pici zázvor zahreje,ked už manžel spí,nie? 😉

tiffany81
7. únor 2011

@pici ja by som sa v nom musela asi aj kupať 😀 v tom zázvore,myslím 😅

pici
7. únor 2011

@tiffany81 ja som si dala aj vanu ale mam rada ten caj je taky nechutno chutny....

tiffany81
7. únor 2011

@pici mna naposledy štípal jak šlak 🙄

pici
7. únor 2011

@tiffany81 no ved aj mna stipal teraz. fuuuuuuuha velmi som si ho spravila silny....

tiffany81
7. únor 2011

@pici no mne nechutil,ked tak štípal...idem už do postele,papa

pici
7. únor 2011

idem aj ja dobru nocku, dufam ze zajtra sa to bude dat spravit... dobruuuuuuuuuuuuuuuu noc a dobre moc :D

luca77
7. únor 2011

@lulii Ahoj,no,tak já naštěstí aspoň ty jehly snáším dobře,toho se nebojím. 😉 Jo jo,tak to máme úplně stejný nástup a operaci. 😒 Já taky doufám,že to aspon k nečemu bude,když už to podstoupím.Nejhorší snad bude středa = den nástupu,to asi budou nervíky pěkně pracovat.Já bych se snad chtěla probudit až v pátek. 🙂

adrika85
8. únor 2011

ahojte kocky
vcera som bola u zenskeho,, mi zistil ze mam nieco,, ale nebol si isty ci je to cysta,,takze mi spravil obycajny tehotensky test z mocu,, bol negativny,, tak mi povedal ze je to cysta velka 1.5cm,,ale ze o dva tyzdne si mam spravit tehotensky test,,ako tomu celemu mam chapat ? 😒

piskotlea
8. únor 2011

@adrika85 Přiznám se, že to taky nechápu. Asi ses mala opýtat dokyho 😉 Urob si ten test a zkus mu zavolat. Nebo jak jste domluveni dál?
@pici Já včera vytuhla ani nevím jak. Tak se dneska těším na nové téma 😀 šu šu šu 😀

adrika85
8. únor 2011

@piskotlea mam si za dva tyzdne spravit test a ked bude negativny o mesiac prist na kontrolu,,ale tu su lekari celkom mimo,,nie ako u nas,, mi robil len USG a nie sono vznutra,, ked som bola na slovensku stale len sono vznutra,,

jajuuus
8. únor 2011

@adrika85 mňa napadlo, či si doky nemyslí, že by to mohlo byť aj mimomaternicové tehotenstvo... tak preto ešte raz test... ale to je len môj názor... 😅

adrika85
8. únor 2011

uz aj ja som na to myslela,,ale aj to sa musi vybrat,,ach,,daj boh aby to bola iba cysticka malicka ktora sa vstrebe sama ,, 😉

jajuuus
8. únor 2011

@adrika85 presne, treba myslieť tak, že je to cysta, ktorá sa sama vstrebe 😉

adrika85
8. únor 2011

@jajuuus pevne v to dufammmmm 😀

pici
8. únor 2011

@adrika85 a nemeskala ti menstruacia? vies ze preto robil test,,, a ked bol negativny tak to pripisal cyste? ale tak tu snad niekde videl, nie len si myslel nie? no neviem neviem

pici
8. únor 2011

stale mi to nejde zalozit. maju nejaku poruchu.. to uz co je

jajuuus
8. únor 2011

prišla mrcha... brucho bolí ako sviňa... a ja v robote... dala som si Brufen, nech už prejde hodina, čo mi to zaberie... 😔 😔 😔

adrika85
8. únor 2011

@pici mam dost az 20teho,,isla som preto lebo ma stale picha vlavo,vpravo,vstrede,vselikade,,,nie len vlavo ako hovoril ze mam cystu

pici
8. únor 2011

@jajuuus no pipi... to co je? nasrata som... ideme dalej... o pat dni je po mrche a o desat ovulka tak to sa da vydrzat nie? ideme na to, ja som dneska zacala stimulaciu... idem ku kamoske na kavu budem tu neskor

jajuuus
8. únor 2011

@pici aj ja som nasratá... 😠 ale tak ako píšeš... ideme ďalej! moja a myslíš, že je pravda, že používaním tampónov sa podporuje endometrióza? lebo keď som v práci, nerada mám vložku... 🙄

jajuuus
8. únor 2011

a babule, včera v Reflexe na Markíze dávali reportáž, že 18.2. ide byť silný spln mesiaca, tak treba tuho ťuťu-muťu 😀 že je to plodný spln... 😀 no nevyskúšame??? 😵 😵 😵

pici
8. únor 2011