Laparoskopie, hysteroskopie. Absolvoval to někdo?

nikusa
5. zář 2006

Ahoj holky. Absolvoval to někdo z Vás?
Já byla dneska u paní doktorky, protože jsme se spolu domlouvaly, že když se nám nepovede otěhotnět přes léto, tak vymyslíme, co dál.
A když na mě dnes paní doktorka vyrukovala s těmito dvěma pojmy, celkovou narkózou a 3 týdenní neschopenkou a 3 jizvičkami, tak se mi z toho udělalo špatně. Až přijde dnes domů moje druhé polovička, povím mu, že nejprve půjde na vyšetření on a až se prokáže, že je ok, půjdu do toho já... Uff, je mi zle, jen si na to vzpomenu...

harmanceky
18. únor 2010

zaujimave, nemusi sa cakat, kym sa da sliznica do poriadku a tak?

jerryjanka
18. únor 2010

harmanceky ja som mala po ovulke už ked som prišla po laparo domov
teraz som dostala ms prave
a hned ideme na iui
teda 3 zvyšenia šance jedna je že beriem clostil - viac vajok viac šancí, druhá - po lsk vyššia šanca, tretia - iui zvyšuje trocha šancu 😉

harmanceky
18. únor 2010

tak drzim palce 🙂

jerryjanka
18. únor 2010

dakujem - moc tomu ale šancu nedavam
no skusiť to chceme 😉

harmanceky
18. únor 2010

ved hej, aspon budes mat pocit, ze si skusila vsetky moznosti

jerryjanka
18. únor 2010

presne preto to robim
a preto som išla aj na laparku
😉

a ty čo teraz planuješ?

capenka
19. únor 2010

ahoj holky taky jsem byla na laparce a hysteroskopii 12.2. ,odebrali mi slepák a zjistili neprůchozí vejcovody ,že prý je tam ventil ,tudiž jsem v kélu jedině znovu IVFnebo to spíš minimálka,myslíte že by měl proběhnout celý cyklus než začnu stimulovat?? mám clostík
jerryjanka ty stimuleš na iui čím,a jdeš do toho hned po menstruaci,?

capenka
19. únor 2010

jo už koukám taky clostík ,ale to chci vědět právě jestli čekat měsíc a nebo hned po menstruaci

marki.la
19. únor 2010

Ahoj holky, 3. 3. 2010 mám taky nástup do nemocnice, na laparo, hysteroskopii a chromopertubaci. Již jsme byla těhotná, 3x jsem potratila, a od posledního potratu mě stále pobolívá podbřišek. A už se taky pár měsíců nedaří otěhotnět, tudíž jsme se rozhodli, že na operaci půjdu. Mám samozřejmě obavy, co po operaci atd., ale to jste asi měly všechny, že? Na druhou stranu, kdybych už ležela v nemocnici, bylo by to nejlepší.
Capenko, a při hysteroskopii mohou vzít slepák? Myslím, že ho mám podrážděný, ráda bych ho vyhodila🙂
A jak dlouho jste byly po zákroku doma?

jerryjanka
19. únor 2010

marki - ak slepak najdu tak ho šmiknu pri laparke
mne ho nenašli 😅 asi sa im schoval 😀
capenka ms som dostala včera od zajtra beriem clostil 3x1

cicka30micka
19. únor 2010

Ahoj kočky 🙂
...capenka a nevybrali ti vajcovody ked ich máš nepriechodné? ten ventil to mysleli asi ten sactosalpinx...mne na to prišli prad dvoma rokmi a teraz mi vybrali vajcovody a odstránili ten ventil...tebe s tým nebudú robit nič???

harmanceky
19. únor 2010

Ahojte, jerryjanka mame uz schvalenu ziadost na IVF, takze ked sa zotavim, pravdepodobne sa do toho dame.

jerryjanka
19. únor 2010

harmanceky tak nech to ide rychlo a hlavne pozitivne 😵

harmanceky
19. únor 2010

Dakujem, ale nie som s tym este celkom stotoznena. Som rada, ze mozem este 2-3 mesiace rozmyslat🙂 Bodaj by sa zadarilo dovtedy aj prirodzene!

jerryjanka
19. únor 2010

harmanceky - to by bolo uplne najlepšie - a viem že par ludom sa to aj stalo
držím palce

harmanceky
19. únor 2010

dakujem 🙂 A Ty ako zvladas stimulaciu?

jerryjanka
19. únor 2010

začinam až zajtra s clostilom
ale bude to zas divoké už som ho brala a teda nič moc 🙄

harmanceky
19. únor 2010

a preco? podel sa so skusenostami 🙂

jerryjanka
19. únor 2010

no na mna to pôsobilo dosť
bolela ma hlava a hlavne som mala navaly jak v prechode
to bolo otras niečo

nalady depresie na dennom poriadku

harmanceky
19. únor 2010

no dakujem pekne, toho sa najviac obavam, tych zmien co ma cakaju. Co musime vsetko vytrpiet ....

jerryjanka
19. únor 2010

no my ženy vydržíme všetko 😵

marki.la
22. únor 2010

jerryjanka díky za odpověď.snad ho najdou a šmiknou🙂

jaspina
22. únor 2010

Tak to já jsem clostil snášela celkem v poho.. Občas jsem měla možná víc nasírací náladu a pozděj v noci pocení, ale jinak to šlo.. Ve středu jdu tahat stehy, tak jsem zvědavá, co mi doktorka navrhne dál - když při laparce se ukázalo vše o.k.

lucianko1988
22. únor 2010

Ahojte,mozem sa opytat,boli ste v tento v nemocnice a na kktorej poschodie je nemocnica u gynegologia.Budu mi robit laparoskopia a patrim k lekarovi gyn-fiv.Prepacte ze pisem zle veti som nepocujuca a dufam ze budete rozumnet.Dakujem pozdravom lucka 😉

lucianko1988
22. únor 2010

Jajj zabudla som v ktorom nemocnice je na poschodi v ruzinovej. 🙂 gyn??

rozalenka
3. bře 2010

Ahoj holky jsem tady nova....taky mam nastup do nemocnice na laparo a hystero....jdu tam 9.3. mam z toho celkem obavy.....jdu do Brna do fakultky na obilnak....nemate nekdo nejake zkusenosti...diky za vsechny odpovedi a info...

jerryjanka
3. bře 2010

rozalenka - neboj sa určite sa o teba dobre postaraju a konečne sa zisti kde je problem alebo ho rovno vyriešia 😉
strach ma velke oči - strach bol najhorší zažitok z toho celeho inak uplna pohodka

rencina
3. bře 2010

Ahoj, jsem tu taky nová, na laparoskopii + hysteroskopii mám jít 18.3. 2010, budu ale 2 dny před menstruací, myslíte že to vadí. Byla jste na ní taky některá před menstruací?

terinda
3. bře 2010

renci, před menstruací je to divný. Obvykle se to dělá spíš pár dní po menstruaci.

jerryjanka
3. bře 2010

ja som bola v den ovu 😀
pri laparo je to viacmenej jedno - pri hsg je to potrebne hned po ms