Laparoskopie, hysteroskopie. Absolvoval to někdo?

nikusa
5. zář 2006

Ahoj holky. Absolvoval to někdo z Vás?
Já byla dneska u paní doktorky, protože jsme se spolu domlouvaly, že když se nám nepovede otěhotnět přes léto, tak vymyslíme, co dál.
A když na mě dnes paní doktorka vyrukovala s těmito dvěma pojmy, celkovou narkózou a 3 týdenní neschopenkou a 3 jizvičkami, tak se mi z toho udělalo špatně. Až přijde dnes domů moje druhé polovička, povím mu, že nejprve půjde na vyšetření on a až se prokáže, že je ok, půjdu do toho já... Uff, je mi zle, jen si na to vzpomenu...

verry
1. dub 2011

@lulii ahojky, no já jsem objednaná až na 9 května- normálně mívám menses pravidelný ale ted to bude asi o den dřív. takže by ta laparka nakonec místo 10 dne mohla být 11 nebo 12- to zas nevím jek to budu mít další měsíc-jsem z toho blázen. dr. říkala že nejlepší je to dělat mezi 6-10 DC že není narostlá ještě sliznice.. 😖

lulii
1. dub 2011

@verry Já myslím, že to je jedno, hlavně aby jsi neměla MS, to mi i říkali v nemocnici, když jsem se tam byla objednat, že je to jedno, jen abych se vyvarovala termínu MS.
Tak to se ještě relativně načekáš, do toho května.....ale jó, uteče ti to. Já už jsem se na ní potom i těšila 😀

verry
1. dub 2011

@lulii no právě až v květnu-oni ted v dubnu neměli místo... ☹ taky už se těším až to budu mít za sebou. a jak jsi to přežila ty?? bylo ti špatně po narkoze? a zjistili něco?

lulii
1. dub 2011

@verry Už jsem to tu popisovala, celkem i podrobně, tak až to najdu, tak ti napíšu číslo stránky. Jinak jsem byla po narkóze naprosto v pohodě, fakt mi to sedlo, ale stejnak jsem se poblila 😝 😀 😀 .....sice až po zhruba pěti hodinách, ale šlo to ven.
Měla jsem PCO na jednom vaječníku, takže ten povrch mi narušovali, aby mohly vajucha ven, vejcovody a druhý vaječník byli v pořádku 😉

lulii
1. dub 2011

@verry Tak celý můj popis průběhu laparky a pobytu v nemocnici je na str. 215 😉

verry
1. dub 2011

@lulii a jak dlouho jsi byla na neschopence? mě dr. říkala že si můžu vzít i dovču, tak o tom uvažuju.

verry
1. dub 2011

@lulii díky mrknu na to a přečtu 😉

lulii
1. dub 2011

@verry Mě pustili v sobotu, a já hrdinka myslela, že bych hned v pondělí nastoupila 😀 😀 😀 Ale myslím, že ten týden stačí (samozřejmě jak u koho). Já marodila měsíc, ale za ten týden už jsem byla fakt v pohodě. Občas to zabolelo, ale v práci už bych to dala 😵

verry
1. dub 2011

@lulii dík za info, tvůj příběh jsem si přečetla 😉

lulii
1. dub 2011

@verry Jojo, za nic 😉 Hlavně ať ti to dopadne dobře 😵

verry
1. dub 2011

@lulii dík , taky doufám 😵

luca77
2. dub 2011

@verry Ahoj,já myslím,že 14DC,..nějak už mi to vypadlo z paměti 😉

mamartinka
2. dub 2011

Ahojte.Baby chcem sa spitat tie co maju uz po laparo.Zostanu po tom tie jazvy?Asi ano ze?Dakujem.

tortelinka
2. dub 2011

@mamartinka ano, ostanu mini jazvicky, nic hrozne

mamartinka
2. dub 2011

@tortelinka Dakujem.Nieje to nic strasne len som chcela vediet ci ostanu tie jazvy. 😉

tortelinka
2. dub 2011

@mamartinka neviem ci sa to este casom strati, trosku mam v pupku a este malu bodku, skoro nevidiet

mamartinka
2. dub 2011

@tortelinka Ja tak isto.

mary2222
4. dub 2011

ahoj holky 18. mě čeká laparka bojim bojim 🙂

mamartinka
4. dub 2011

@mary2222 neboj.Vsetko bude dobre a drzim palce.Mate neake problemy?

luca77
4. dub 2011

@mary2222 Ahoj,neboj,to zmákneš,já se taky bála.Nejhorší je ten strach před a pak nakonec zjistíš,že ty nervy předtím jsou zcela zbytečné 😉 Já jsem byla 17.2. na laparoskopii.Po operaci mě vůbec nic nebolelo,jen mi dala zabrat narkoza,to jsem zvracela průběžně od oběda do večera. ☹

vally11
4. dub 2011

@mary2222
ahoj, mě čeká 19. 4. Do jaké nemocnice jdeš?

mary2222
4. dub 2011

děkuju moooc jdu po roce bezúspěšného snažení, měla jsem jako dítě slepáka tak tam budou možná srůsty a doufám, že nic jiného 🙂

kdyby jen to zvracení ale ségra mě tak postrašila s tím drenem že bojim bojim ale hold nic se nedá dělat

jdu do hodonína jsem z jižní moravy

vally11
4. dub 2011

@mary2222
já měla taky jako malá slepák (12 let) a snažíme se skoro už dva roky ☹
Doufám, že se to brzy změní.
Jinak já jdu v Praze.

mamartinka
4. dub 2011

@mary2222 Do Hodonina?Odkud si z Moravy.My bydlime sice na Slovak ale kousek od Hodonina.Chodime tam na nakupy.Kaufl,Obi a tak 😉

tigi
4. dub 2011

@mary2222 drenom myslis tu hadicku z brucha? lebo toto som mala ja, kvoli tomu som bola v nemocke po laparke 5 dni, je to trosku neprijemne, ale nic hrozne, neboj 😉

mary2222
5. dub 2011

Ahoj holky

@mamartinka ze Strážnice cca 20 km od Hodonína ale v Hodoníně pracuju 🙂

@vally11 2 roky a to tě posílají až teď?

@tigi každý to vnímá jinak ale co pak už to ven musí nějak jít a říkám si že když to přežily jiné tak musím i já 😝

vally11
5. dub 2011

ahoj, všechny zdravím
@mary2222 - jj, tak 8 měsíců jsme si říkali, že to přijde, nepřišlo ☹ , tak jsem šla ke svému gyndaři a ten mi řekl, že když to ještě není rok, tak máme zkoušet dál, ale nedalo mi to, tak jsem si došla k jinému a ten mi zjistil vysoký prolaktin a anovulaci - takže cca od září loňského roku jsem se začala léčit na ten vysoký prolaktin a od ledna jsme v Caru.

mary2222
5. dub 2011

@vally11 aha určitě se to brzy povede 🙂

já byla za mudr už po půl roce poslala nás na spermiogram - v pořádku, pak v 8. měsících řekla že chce počkat a tak jsem tam nahupkala přesně na rok snažení a tak mě objednala.. jsem stresoň těžce jsem jako dítě prožívala ten slepák a představa že se mi tam budou pitvat znovu 😝 ale třeba přestanu mít bolesti v podbřišku že

mamartinka
5. dub 2011

@mary2222 Este lepsi e.Ja mam ve Straznici Krsnych a sesternicu Rendu Otevrelovou.Chodime do Straznice i na Slavnosti.Takze super sme sa tu stretli.Krsny su Svobode a Krsna robi na rohu ve Straznici v potravinach u Sochoru. 😉

mary2222
5. dub 2011

@mamartinka jůůů ta Renda mi nic neříká ale potraviny ano 🙂