Laparoskopie, hysteroskopie. Absolvoval to někdo?

nikusa
5. zář 2006

Ahoj holky. Absolvoval to někdo z Vás?
Já byla dneska u paní doktorky, protože jsme se spolu domlouvaly, že když se nám nepovede otěhotnět přes léto, tak vymyslíme, co dál.
A když na mě dnes paní doktorka vyrukovala s těmito dvěma pojmy, celkovou narkózou a 3 týdenní neschopenkou a 3 jizvičkami, tak se mi z toho udělalo špatně. Až přijde dnes domů moje druhé polovička, povím mu, že nejprve půjde na vyšetření on a až se prokáže, že je ok, půjdu do toho já... Uff, je mi zle, jen si na to vzpomenu...

petrita83
14. led 2011

@gvendi ahoooja, já jsem na LSK s HSK byla teď v prosinci, jen tak pro jistotu..a nakonec mi zjistili neprůchodnej levej vejcovod a endometriózu..musim říct, že jsem ale před tím na sobě nic nepozorovala, nebo spíš to nějak nezkoumala..ale nakonec když to tak vezmu jo joo, to co píšeš mě taky někdy trápí..jen jsem nevěděla proč..ale trápí to spoustu holek aněkdy to endometriózou neni..prostě až po LSK budeš vědět na čem jsi.Každopádně držim palce ať to endomterióza neni!!ajsi brzo fit!

piskotlea
14. led 2011

@wewulka Tak to je super 🙂 Aspoň potvrdíš naše názory, že laparka není tak hrozná, spíš ty nervy před tím a většinou zbytečné 😉
@luciah No piš piš 😎
@petula22 No já mám dva menší pejsky. Že by jako ještě dalšího jo? 😀 Kolik jich máš ty? 😀
@pici Tak mě teď vyšel volný týden, ale měla by přijít mrcha 😒
@cvana Cože? Devítky? To čumím. To slyším poprvé 😕
@jajuuus Tak pak napiš, až to zjistíš, taky to zkusím zjistit. Ty nemáš osmičky, ty nejsi múdrá? 😀 No kdybys byla, tak uděláš popcorn 😀 máslový, trojitou porci - aj pro pici 😎

jajuuus
14. led 2011

@piskotlea
zistím to, ale až za nejaké dva mesiace... 😉
nie, ešte nemám osmičky, vpravo dolu sa mi už asi 3 roky niečo derie, ale zatiaľ to nevyšlo... dobre aj tak, dúfam, že budem patriť medzi ľudí, ktorým osmičky nikdy nenarastú... aspoň nebudú problémy... 😀 😀
žiadny popcorn nebude!!! takto neskoro večer! už som dosť pribrala cez sviatky, viac už netreba... 😀 a to som po laparke schudla za 4 dni niečo cez 3 kilá!!! a už sú zas naspäť... 😠

piskotlea
14. led 2011

@jajuuus No po lkaparke jsem měla taky dvě kila dole, ale to je asi tím, že je člověk vyprázdněný. Když není popcorn, tak mlsám granko 😀 Už je neskoro večer? Ještě nesvítá 😀
S osmičkama bývajú problémy, to je fakt...rychlo sa kazí a prý máme většinou malé huby na osmičky...ale mlet pantama vieme 😀
Cvičila jsem teď na tom balóně, ale moji pejsci to blbě pochopili, vyskočili z pelíšku, jak mě viděli ležet na bříšku na tom balonu a bylo po cvičení 😀

neradka
14. led 2011

@luciah urcite ano, a mozno ti to aj pomoze, kedze budes v spolocnosti 🙂 uz sa ti to blizi ze, urcite to zvladnes 😉

neradka
14. led 2011

@pici ahoj moja, tak ako je to bez zubkov? 😉 Ja nemam ani jednu a je mi fajn, vsetky mi postupne vytrhali, ale aj tak ja teraz moj usmev takyyyyyyyyto 😀
@jajuuus dakujem za opytanie, mam sa celkom fajn, prave sme mali kraaaaaaasne plodne dni, takze som mala velmi velmi velmi vela praaaaace a tak si to vies predstavit. 😀 este stale totiz dufame, ze snad na tu laparku nebudem musiet ist 🙂 a ked sa to nepodari, tak sa aspon psychicky pripravim na laparku 😉 a mimochodom ja maaaam velmi rada slanyyyyyyyy popcorn 😀
@wewulka ahoj, ahoj, velmi sa tesim ze uz si doma a mas potom 🙂 dufam ze sa citis dobre a teraz len pekne oddychuj, Nieco ti zistili? Alebo si v poriadku.

luciah
14. led 2011

@neradka veru blíži, blíži. dnes som bola na predoperačnom internom a bol tam taký zlatý dr. mi meral tlak a som mala trochu vyšší 130/90 pričom obyčajne mám 100/70 a hovorí: sa bojíte, že? ale nemusíte 🙂 ja že no, asi ako každý v nemocnici 😝 tak mi aj napísal do správy , že mi torchu rýchlejšie bilo aj srdce, ale že je to úúúplne v poriadku, som mladá, zdravá žena, ktorá môže byť bez problémov operovaná a čoskoro tehu 😵 ešte mi pozeral nohy, či mi nepuchnú a hovorí, aké pekné štíhle nožičky 😀 že ale čo som mnou, keď som vydatá 😀 tak som sa tam už potom rehotala, reku keď sa preberiem, prídem ho pozdraviť 😉 tak som sa potešila, ešte ma čaká v pondelok anesteziologické vyšetrenie a môžme ísť v piatok na to 😉 aj sa teším, aj sa bojím, asi ako každý, koho to čaká 😉

neradka
14. led 2011

@luciah jasne ze su tam obavy, ale clovek chce vediet ako na tom je, aby vedel co s tym robit. 🙂 Aspon si mala vesele vysetrenie, radsej takeho lekara ako nejakeho neprijemneho ☹ niektori vedia byt hnusni. Takze sa tes ze tak ako to zacalo na vysetreni skonci to aj po laparke, cize uplne super a s usmevom 😀

luciah
14. led 2011

@neradka presne, radšej vedieť, prečo sa nedarí ako sa stále pokúšať a každý mesiac byť sklamaná a plakať ☹ no, ja mám ináč asi šťastie na tých dobrých dr., možno to bude aj tým, že ich mám tak trochu vybavených 😝 aj moja operatérka je úplne úžasný človek a veru, keby nebolo jej, asi by som sa na to tak skoro nedala, ale jej maximálne dôverujem a s radosťou k nej chodím, vždy ma vie namotivovať a posunúť dopredu a podporiť, že isto sa to podarí 😵 proste pre mňa je anjel na zemi 😵 😵 😵 a viem, že veľa kočkám pomohla k otehu a takisto aj pre mňa robí všetko možné, len aby to bolo čím skôr 😵

pici
14. led 2011

ahojte babule.. akurat som vas docitala. dneska som cely den vybavovala a vecer som mala zakaznicku tak som predchvilou skoncila... a to neni malo ako ma papula boli.. dneska som si kupila vo fresh markete kapustovu stavu a uz ma z nej pekne kruti :DDDDD idem si lazkat a zajtra robit, tak tu budem az poobede...

vitam vsetky nove baby :D

piskotlea
15. led 2011

Nazdárek všem. Přeji krásné skoro poledne 🙂 Jak se máte, co děláte?

jajuuus
15. led 2011

ahojte kočky 😉
@neradka
tak teda držím palúchy, dúfam, že ste tie plodné dni využili na 101%... 😀

@piskotlea
no ktovie, čo si to ty predvádzala na tej fit lopte... 😀

@luciah
no vidíš, takto pekne s úsmevom to pôjde aj naďalej, ešte aj z narkózy sa zobudíš s úsmevom na tvári... 😉

@pici
a čo robkáš? žeby nejaké "ženské" služby? ako napr. gélové nechtíky??? 😀 čiiiiii? 😉

ja som dnes dokončovala tortu. robila som ju ocinovi k 50-ke... mal ju síce už 21.12., ale ja som bola po laparke a stále trochu slabá, potom medzi sviatkami bolo strašne veeeeeeľa koláčov, tak som mu ju spravila teraz... 😵

neradka
15. led 2011

@pici zakaznicku? aka je tvoja pracicka? 😀 nieco pekne ?
@jajuuus ahoj ahoj, a aku tortu si robila? Nieco dobre by som si dala 😀

Ja som dnes zrusila vianocnu vyzdobu, nerobim to rada, lebo milujem Vianoce. Ale nemozem ju mat do konca februara. ☹ Nuz mam po Vianociach

pici
15. led 2011

@neradka
@piskotlea
@jajuuus
caute zvedavkyne moje :D ja som pracovala v jednej firme ako fakturatnka 6 rokov a asi tri roky predlzujem vlasy vo volnom case... ktoreho mam teraz docela dost kedze som o pracu prisla... inak mam vystudovane medzinarodne podnikanie :D xixi...

ja som dneska pracovala,. potom upratovala a teraz idem o hodinku s kamoskami na prechadzku :D boli ma papula tak som z toho nejaka v krciku... snad uz zajtra ma to nebude boliet

neradka
15. led 2011

@pici mne ta bolest trvala tri dni a potom to tak zrazu preslo 🙂 no predlzovanie vlasov, paraaaaaaaaada, to mi teda nenapadlo 😀 Peknu prechadzku

pici
15. led 2011

@neradka no tak hadam ma to pekne zajtra uz prejde lebo ma to dost otravuje...
trosku na cerstvy vzduch. mam to rada. sa s kamoskami stretneme na namesti dame KŠ . klasicky špacírung po meste a ideme domov :D

jajuuus
15. led 2011

@neradka
takú fajnovú, šľahačkovo-čokoládovú, s marcipánom... 😀 keď stiahnem foto, ukážem vám... 😀

@pici
a ja že gééééélové nechty.... 😀 😀 😀 a to ty vlasy predlžuješ... 😉 a nerobíš aj afro - french style? keby áno, tak to by som bola tvoja verná zákazníčka... 😀
KŠ = klasický špacírung... 😀 😀 😀 😀 😀 no nemôžem z tebaaa... 😀 😀 😀

pici
15. led 2011

@jajuuus nechty robi kamoska :D a afro nerobim. chcela som si spravit kurz aj na to, ale nebol tu u nas o to vobec zaujem :D
a ty si taka sikovnica ze tortu pecies? tak nech sa paci... poprosime fotky :D

jajuuus
15. led 2011

@pici
ja sa ti tak so všeličím zabávam... na čo mám práve chuť... 😉
fotky stiahnem a hodím tu zo jednu... 😀

pici
15. led 2011

@jajuuus no patrilo by sa veru...

neradka
15. led 2011

@jajuuus jeeeeeeejda, to by som bola rada keby som ju mohla vidiet, lebo ja tiez rada robim torticky 😀 musela byt supeeeeeeeeeeeeer 😀
@pici len aby ti studeny vzduch s tym neurobil zle. ☹ Zajtra uz budes fit 😉

jajuuus
15. led 2011

túto som robila krstniatku v novembri... 😵

jajuuus
15. led 2011

no a túto tak narýchlo pre ocina - je rybár... ak by sa to nedalo z toho vylúštiť... 😀 😀 😀

marvilka
15. led 2011

@jajuuus no ty si veru sikovna 🙂 aj moj ocino je rybar, no 50 bude mat buduci rok., takze dovtedy by som mohla aj ja daku torticku natrenovat 🙂))

jajuuus
15. led 2011

@marvilka
ďakujem, snažím sa... ale je to ešte ďaleko k dokonalosti.... 😀 ale hádam raz budú aj dokonalé, také, aké si predstavujem... 😀
no veru aj ty mu nejakú urob.... a netrénuj, na prvý krát vyjde vždy všetko najlepšie... teda aspoň u mňa to tak platí... 😉

piskotlea
15. led 2011

@pici Tak hádám, že je tvá práce i tvým koníčkem 🙂 Určitě zajímavá práce. Já si spíš myslela, že tě bolí v krku od věčného klábosení 😀
@jajuuus Miluji marcipáááááán....mňáááááám....zkratka pro modrykonik.cz/sk ...MM 😀

pici
15. led 2011

@marvilka ako sa mas? kedy budes mat vysledky?
@jajuuus tak ty si velka sikovnica... perfektne:D
@neradka isla som zababusena neboj , dufam ze zajtra som fit lebo ma to uz serie :D
@piskotlea ano moja praca je aj konicek, vlastne z konicka sa stala praca... inak by som to nemohla robit.

jajuuus
15. led 2011

@piskotlea MM - milujem marcipán, MM - môj manžel... kto sa v tom už má vyznať?! 😀
a že kto je mlsoun... 😀

@pici
ďakujem 😉
ako bolo na špacírke? 😀

pici
15. led 2011

@jajuuus KŠ bola vyborna, skoda ze tak fukalo... ale dala som si taku kuklu co mi babka strikovala a natiahla som si to ako sal :D aj na ucho aby mi tie zubaky neofuklo...

ja zajtra koncim stimulaciu. som zvedava ci sa mi tam vajka vyliahli.. beda im ak nie...

jajuuus
15. led 2011

@pici
vajká vyliahli.... 😀 veru, beda im, ak nie! 😉