Laparoskopie, hysteroskopie. Absolvoval to někdo?

nikusa
5. zář 2006

Ahoj holky. Absolvoval to někdo z Vás?
Já byla dneska u paní doktorky, protože jsme se spolu domlouvaly, že když se nám nepovede otěhotnět přes léto, tak vymyslíme, co dál.
A když na mě dnes paní doktorka vyrukovala s těmito dvěma pojmy, celkovou narkózou a 3 týdenní neschopenkou a 3 jizvičkami, tak se mi z toho udělalo špatně. Až přijde dnes domů moje druhé polovička, povím mu, že nejprve půjde na vyšetření on a až se prokáže, že je ok, půjdu do toho já... Uff, je mi zle, jen si na to vzpomenu...

pici
5. únor 2011

@piskotlea no ved ja som na tom stala raz a padla som.. a druhy krat som si rovno brala len board na velky svah, lebo ze sa budem ucit.. no to bola velka chyba... padla som jak kabela a vyosila som si kostrc. o pat rokov som si to dala napravat... nemohla som si spomenut co to sposobilo, lebo mne obcas vystrelila bolest do panvy tak ze som ist nemohla... a to napravanie bolo tiez velmi zaujimave :D

piskotlea
5. únor 2011

@pici No to by ma taky zaujímalo. Pííííš 😀

pici
5. únor 2011

@piskotlea koza. :D no bola som u napravaca... poslala ma tam nasa maserka... chodi k nam taka mlada baba nasa znama... hovorila mi ze si to mam dat napravit lebo ak budem tehotna a bude sa roztahovat panva tak budem mat velke bolesti.. tak som isla na to.. bola som upozornena ze to moze napravat aj cez konecnik... nastastie mi ten mily ujo povedal ze vyosenie je lavo prave, nie predozadne preto nie je potrebne napravanie cez konecnik :DDD

petula22
5. únor 2011

@piskotlea Ve Zlíně je toto.
http://www.crmzlin.cz/page/100.uvodni-stranka/

Já nelyzuji vůbec, naposledy v 15ti, kdy jsem si zlomila nohu. Mě spíš baví běžky, jen na to není moc času.

luca77
5. únor 2011

@tiffany81 Bolesti nemám žádné.Mám cystu 4cm na vaječníku a doktor říkal,že když už budeme v bříšku,tak uděláme průchodnost vejcovodů a také profouknutí. 😉

luca77
5. únor 2011

@petula22 No,neboj s tím věkem myslím,že tady teď vedu já,mě bude v říjnu 34let 😒 .A co vím,tak CA 125 = karcinom ovárií,asi se chtěl dr.ujistit,zda jsem zdravá,...a jsem v pořádku.

piskotlea
5. únor 2011

@luca Tak prvenství mám zatím já...mě bude 34 v červenci 😎
@petula22 Kuknu, díky za odkaz 🙂 O něčem v Ostravě či Opavě nevíš?

piskotlea
5. únor 2011

@pici A ty ses tak těšila 😀 Takový nezapomenutelný zážitok 😀

pici
5. únor 2011

@piskotlea ty sa nesmej lebo sa niekde vydrbes a budu to cez rit napravat tebe 😀 😀

jajuuus
5. únor 2011

Babule, som 24DC a už špiním... mrcha je na ceste... 😠 🙄

pici
5. únor 2011

@jajuuus to nejako skoro zlaticko nie?
ale vies ze spinenie nic nemusi znamenat.. ty mavas kolko dnovy cyklus?

pici
5. únor 2011

@jajuuus zlaticko som ko z lyzovania... idem hajat,zajtra sa o tom porozpravame ano? a nebud smutna.. ked aj kramy pridu tak zase odidu a ide sa dalej....

luca77
6. únor 2011

Holky a co jste si brali sebou do nemocnice (bačkory,župan,hygienické potřeby) a ještě něco dál? Jen doufám,že nebudou zakázané návštěvy kvůli chřipkové epidemii.Pracuji ve zdrav.zařízení a my tady máme od pátku omezené návštěvy a to jen ve vyhrazených prostorách(tak mají v restauraci plno 😅 ) a od pondělí jsou zrušené vycházky a propustky 😒 ,tak doufám,že až budu já v nemocnici,tak že nebudou zakázané úplně! ☹

pici
6. únor 2011

@luca77 ja som si brala pribor a pohar na caj, vlozky, mokre servitky to vsetko bolo povinne.... a brala som si aj vlastne leukoplasty...

tiffany81
6. únor 2011

ahojte...čítam,že treba vložky do nemocnice...to znamená,že po laparoskopii sa krváca,alebo aspon špiní?

tortelinka
6. únor 2011

spini sa trochu tekutinou co do teba v strekuju, ale nic hrozne to nie je, neboj

marvilka
6. únor 2011

no ako sa mate babulky moje? ja katastrofalne...milion roboty a este k tomu mi je od vcera zle. Citim sa ako keby som v bruchu mala votrelca :( hroza, keby som sa aspon vyvracat mohla, ale iba ma to drazdi a nic nepomaha :(

pici
6. únor 2011

@marvilka zlatko ja pecem palacinky.. ale v noci mi tiez bolo tazko na zaludku.... som myslela ci aj blvat nepojdem

pici
6. únor 2011

@tiffany81 ja som mala len laparku ale brali mi "strafik" z tych endo lozisk.. a to som krvacala,.... na jednu vlozku... a potom este asi tri dni ako kedy ti mrcha konci

lulii
6. únor 2011

@luca77 Ahojky, jojo, já taky nastupuju 16.2. a 17.2. mě budou dělat operaci. Jsma na tom úplně stejně, nikdy jsem nebyla v nemocnici, mám šílenej strach z jehel.......a vůbec, doufala jsem, že já půjdu do nemocnice jen pro to, že tam porodím svoje děti. Blíží se to rychle, viď? Snad nám to pomůže k našim vysněným dětičkám 😉

marvilka
6. únor 2011

@pici mnam, palacinky by som si dala 🙂 ale som cely den na diete. co to bolo za noc? 🙂 no hroza, keby som aspon tolko roboty nemala, by som sa supla do postele. 🙂 Inak dodatocne prajem vsetko naj k narodeninkam 😀

lulii
6. únor 2011

@luca77 Jo a u nás jsou taky od pátka zakázaný návštěvy, všude 😠 , ale doufám, že to za těch deset dní zruší, to bych se tam zbláznila úplně a to si manžel bral kvůli tomu dovolenou ☹

pici
6. únor 2011

@marvilka dakujeeeeeeeeeeeeem... poslem ti palacinky?

pici
6. únor 2011

@lulii ale babule take budete ubolene ze budete rady ze mozete spat a nie smutit za navstevou

marvilka
6. únor 2011

@lulii ja som mala zakazane navstevy, pretoze som bola na predopercanej izbe .. ale pravdu povediac ti to tak rychlo ubehne,,,operacny den prespis a dalsi pojdes domov. Takze ozaj sa neboj, to zvladnes ;)

marvilka
6. únor 2011

@pici no, posli posli 🙂 ake robis?

pici
6. únor 2011

@marvilka dzemikove :D tie mam najradsej

lulii
6. únor 2011

@pici @marvilka Holky, to je jasný, že to zvládneme, ale já jsem hroznej posránek 😀 Jen fakt doufám, že to k něčemu bude. Mě to tak štve, že mají problémy s otěhotněním ty holky, který po miminku fakt touží, to je takový smutný a ty co ho "nechtějí", tak těm to jde raz dva.

pici
6. únor 2011

@lulii no bohuzial to tak je.. ale netreba sa nad tym ani zamyslat.. prijat to ako fakt a bojovat.... hlavne sa nelutovat...

lulii
6. únor 2011

@pici To je pravda, viď? S litováním sebe bych daleko nedošla. No holt musíme věřit a doufat, stejně nic jinýho nezbývá 😒 🙂