Laparoskopie, hysteroskopie. Absolvoval to někdo?

nikusa
5. zář 2006

Ahoj holky. Absolvoval to někdo z Vás?
Já byla dneska u paní doktorky, protože jsme se spolu domlouvaly, že když se nám nepovede otěhotnět přes léto, tak vymyslíme, co dál.
A když na mě dnes paní doktorka vyrukovala s těmito dvěma pojmy, celkovou narkózou a 3 týdenní neschopenkou a 3 jizvičkami, tak se mi z toho udělalo špatně. Až přijde dnes domů moje druhé polovička, povím mu, že nejprve půjde na vyšetření on a až se prokáže, že je ok, půjdu do toho já... Uff, je mi zle, jen si na to vzpomenu...

petrita83
11. dub 2011

@mamartinka jo joo přesně, měla jsem radost i za ní..aspoň je vidět , že to někomu fakt pomůže!!! 🙂

mary2222
11. dub 2011

holky nám to přece taky pomůže 😉

petrita83
11. dub 2011

No přesně!!!určitě Vám to pomůže..mně to taky pomohlo, aspoň víme co ´jak funguje nebo nefunguje.. 🙂 a můžeme se díky tomu pohnout dál!a někomu stačí fakt málo..jen to prošťouchnout a jde to jako po másle 😉

mamartinka
11. dub 2011

@petrita83 ale pozeram ze vy ste boli na umelom?Tak tebe to nepomohlo ci?

mary2222
11. dub 2011

holky já jsem děsně nervní jestli tam mám vše v pořádku .. už to chci mít zasebou mrcho přijď nebo nechoď vůbec 😝

petrita83
11. dub 2011

@mamartinka ,,pomohlo,,..jen díky tomu víme, že to jinak nepůjde 😲 ..před tím to byla jen jedna z možností..někde byla chyba..a nevědět kde mě dost žralo..teď když víme s čím máme tu čest je to lepší 🙂 a bojujem..

mamartinka
11. dub 2011

@petrita83 a uz mate babo ci cakate?

mary2222
11. dub 2011

holky teď jsem si uvědomila že je to 20 let co jsem byla na operaci se slepákem toto letí 😝 a kdo by si byl myslel že i kvůli němu půjdu znovu ☹

petrita83
11. dub 2011

@mamartinka kde pak nemáme...teď čekáme jak dopadne 2.IVF 🙂

verry
11. dub 2011

@petrita83 já tam má taky napsany na papíře- laparaskopie+chromo, HSKdg, HS6 tak nevím přesně na co to jdu 😅 mě tam posílají protože se nedaří fakt dlouho otěhotnět, přítel v pořádku a já zatím taky vše, jen se léčím rok se štítkou-ale tu má už taky dobrou. byla jsem na 2 IUI, tak nám navrhla laparku. Aspon budem vědět víc.. Jo, a ty jsi měla nějaký příznaky, že by sis myslela že máš endometriozu?? či slepák?? ale hlavně že vejcovody jsou OK

mamartinka
11. dub 2011

@petrita83 Tak nech to dobre dopadne.Ale aj tak este nechapem ako sa vam po laparke zadarilo ked ste sli na umele.Ved sa vam prirodzene nezadarilo nie.

verry
11. dub 2011

@mary2222 ahoj, no to já taky nevím jestli se do toho vejdu. snad joo. prej je to lepší, když není narostlá sliznice,tak se dá zkontrolovat okolí-děloha a tak.. 😵

petrita83
11. dub 2011

@verry vůbec nic..jen to prostě dlouho nešlo..nejdřív to vypadalo, že máme špatné spermio, ale to se napravilo a je ok..a stejně nic, pak bylo 1ivf, to dopadlo biochem.těhu, pak IUI nic.. tak že pak následovalo hoodně vyšetření ..kdy u mě vždycky něco našli..no a pak už jsem si řekla, že když to děláme tak kompletně, tak to chce i LSK s HSK atd...generální úllid 😀 a tam na to všechno přišli...ale nic mě nikdy netrápilo!!!!žádné bolesti nic...

petrita83
11. dub 2011

@verry jo a vejcovody nemám ok 😲 ale to bude asi trochu důsledek té endometriózy 🙂 ale zase jsem ráda, že to nemám v hlavě 😀
JInak tobě teda udělají taky pěknou generálku!!!a kdy tě to čeká a kde?držim palce ať nic nenajdou a pomůžou!!!

petrita83
11. dub 2011

@mamartinka nám se nezadařilo po lapárce, ale kamarádce co se mnou byla na pokoji! 😉

verry
11. dub 2011

@petrita83 hmm, tak to je mazec, že jsi neměla ani příznaky bolesti břicha atak. No tak to se začínám báti.. 🤐
mě to čeká až 9.května v HK v Sanusu, v dubnu už měli plno tak jsem objednaná až na květen.
už to chci mít za sebou.. 😠

mamartinka
11. dub 2011

@petrita83 Ja som na teba myslela ze sa vam zadarilo po laparce tak si to pisala.Preto mi bolo divne ze tak pises a presto ste na umele oplodnenie.Viem ze kamoske sa zadarilo.Aj to si pisala.Hold vsetky nemame take stastie.A drzim palce nech aj tebe to coskoro vyde.

petrita83
11. dub 2011

@verry to chápu ..ale květen už je zachviličku!!já když konečně měla termín, začla mi růst osmička a musela ven..pak jsem měla hlavu jak meloun 😀 a odmítli mě operovat, tak z toho byl nakonec až prosinec a pěkné vánoce 😨
ale neboooj, já si vždycky vymyslim něco spešl..většinou je všechno ok..ale já měla i štěstí..třeba ten slepák atd..on prý má na bolest každý jinou citlivost,,a já jí mám asi nízkou, tak mě nic netrápilo..nebo až zpětně mi došlo, že mě sem tam něco píchlo..
Holky já Vás nechtěla vystrašit...není to nic tragického 🙂

petrita83
11. dub 2011

@mamartinka ahaa...a ne neee..nám ne, bohužel... 😎 ale já věřím , že na nás všechny se štěstí usmát musí 🙂 a ty už máš LSK za sebou nebo před sebou?

mamartinka
11. dub 2011

@petrita83 ja to mam tiez za sebou tak uz viem co to je 😉 Ale tiez mi nebolo vsetko jedno lebo som nevedela do coho idem a nikdy som este nebola operovana a v nemocnici.Co nemocnicu 2 krat nemusim.Ale keby to aspon zato stalo uz ked som natom bola.Mne robili laparo+hystero.Vajcovody priechodne,vycistili mi to tam odstranili polip.Aj ked neviem ale mam takeho tusaka ze to ani po tomto nepojde a budeme sa dalej trapit,snazit a nic s toho.Ale clovek nikdy nevie.

verry
11. dub 2011

@petrita83 no já mám taky ale práh bolestivost nízkej, většinou vše přecházím. no a jednu mě bral dost podbříšek, ale neřešila jsem to a pak to přešlo. no nevím, snad to bude ok. ale je fakt že bych se nedivila kdyby se taky u mě neco našlo..

petrita83
11. dub 2011

@mamartinka joo já byla taky v nemocnici prvně 🙂 ale byli tam zlatí...ahaaa, ale všechno teda ok..tak pak to nevzdávej...a chodíte někam do CARu?pokud je vše ok, tak jásej..určitě se zadaří!!! 🙂 a pořád je spousta možností..a já jsem optimista pokud máme pořád nějákou možnost...

petrita83
11. dub 2011

@verry víš já si přála aby něco našli..něco malého co napravěj a pak to půjde 🙂 a ono to bylo trochu jinak...ale mnohem víc jsem se bála toho, že se nikam neposunem.. 😲

mamartinka
11. dub 2011

@petrita83 No nam sa praktycky uz cez 4 roky nedari.Ano zacali sme navstevovat Car.A tam mi nasli ten polip akysi.Pokusali sa ho aj odstranit tam,uspali ma a nic.Nemohli sa akosi dostat do maternice.Tak odtial z Car ma doporucila lekarka na tu laparku aby sa pozreli dnu.A popritom aj tu hysteroskopiu urobili.Polip odstranili a ze urcite raz babetko mat mozme prirodzene.Nechali sme to zatial tak ze sa budeme teda prirodzene snazit.Ak to nepojde par mesiacov opet pojdeme do Car na umele uz sa potom dame.Ved uvidime.A mali by sme byt uz obaja zdravy.Genetika,manzel spermio vsetko dobre.

petrita83
11. dub 2011

@mamartinka ahaa, tak se koukejte snažit 😀 😀budu držet palce! 4roky to je děs...my něco přes 3roky..a co imunologie?máte?a co před IVF zkusit pár IUI pokud jste oba ok, mohlo by to vyjít!každopádně možností máte hodně...tak se neboj! 🙂

mamartinka
11. dub 2011

@petrita83 Dakujem.Zatial par pokusov skusime prirodzene a ak to nevide potom budeme riesit dalej. 😉 🙂

verry
11. dub 2011

@mary2222 a ty jdeš kdy na laparku?

petrita83
11. dub 2011

@mamartinka to je správnej přístup 🙂

mamartinka
11. dub 2011

@petrita83 🙂

mary2222
12. dub 2011

@verry v pondělí, v neděli nástup do nemocnice

holkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy přišlaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 ufff