Laparoskopie, hysteroskopie. Absolvoval to někdo?

nikusa
5. zář 2006

Ahoj holky. Absolvoval to někdo z Vás?
Já byla dneska u paní doktorky, protože jsme se spolu domlouvaly, že když se nám nepovede otěhotnět přes léto, tak vymyslíme, co dál.
A když na mě dnes paní doktorka vyrukovala s těmito dvěma pojmy, celkovou narkózou a 3 týdenní neschopenkou a 3 jizvičkami, tak se mi z toho udělalo špatně. Až přijde dnes domů moje druhé polovička, povím mu, že nejprve půjde na vyšetření on a až se prokáže, že je ok, půjdu do toho já... Uff, je mi zle, jen si na to vzpomenu...

andara
3. únor 2011

Mne napichla anesteziolozka kanylu, ale do dlane to vubec neslo, au au to bolelo, porad ji ta jehla vyklouzavala nebo co.Tak nakonec mi ji napichla normalne do ruky a to byla pohoda a rekla, ze mi tam pustej ty analgetika (na bolest, ze jsou hodne silny) a pan anesteziolog mi dal tu masku a rekl at si v klidu dycham a jen to dorekl, uz sem spala🙂 Ten plyn byl v pohode,pekne jsem prdela a ty ramena a pod zebrama me zacly boletaz doma, pustili me druhej den po operaci. Mam 4diry v brise.

petula22
3. únor 2011

@lulii Tím že už je to tak dlouho, tak mi to ani nepřijde, nějak jsem si "zvykla", že to nejde, tak to moc neřeším. 10.2. jdeme na kontrolu do CARu a už se bude řešit IUI nebo IVF. Taky držím palce 😎 .

lulii
3. únor 2011

@andara To nápíchávání jsi mi neměla ani říkat, já a jehly...... 😝 😀 No, nějak to musím zvládnout.

Holky, ještě mě napadlo,že bych se asi měla oholit radši sama, což? Mám si pro jistotu udělat pipku do hola? A i břicho, co?

lulii
3. únor 2011

@petula22 Už jsem taky přemýšlela nad tím IUI, ale to se musím domluvit pak s doktorem, co má se mnou ještě za úmysly. Já si myslím, že když se to nějak brzy po laparce nezadaří, tak už by mě snad do CARu poslal. Ale to je ještě daleko.

andara
3. únor 2011

@lulii jj ohol se, jinak te bude holit sestra🙂 No to napichavani -nevim proc to neslo, se mi omlouvala, ze budu mit modrinu. A pak sem rikala, ze sem tam uz jednou kanylu mela-pri porodu a ona, ze tam muze bejt jizvicka, ktera to blokuje 😉 Taky jehly nemusim, ale vydrzis-tohle mi nejak nevadilo,mela jsem ji do druheho dne. Ale ta v porodnici mi vadila, sem prosila sestru at mi to uz vynda kdyz me vedla do sprchy a ona: Kdyz se vycurate, tak za odmenu vam to vyndam🙂

petula22
3. únor 2011

@lulii Určitě, já se oholila vlastně komplet celá 🙂 😀

lulii
3. únor 2011

@petula22 @andara Tak ještě, že jsem se vás zeptala, jsem zase o malinko klidnější.
Holky, moc vám děkuju, když mě zase něco napadne, tak zajdu, ju? A hlavně budu určitě potřebovat zase uklidnit 😀 Vy to umíte 😉

petula22
3. únor 2011

@lulii Jasně, zaskoč na kus řeči 😀 . Jdu si žehlit vlasy, papa.

jajuuus
4. únor 2011

@luciah ďakujem! 😉 no dúfam, že stihne vírusík dojsť do 9.2. 😀 dúfam, že si ho zaslala doporučene a 1. triedou... 😀

babule, mám termín u nového dokyho!!! 😀 22.2. o 10:00 som tam ako na koni!!! 😀 som tam volala dnes 😉

luciah
4. únor 2011

@jajuuus jasné doporučene, prvou triedou 😉

jajuuus
4. únor 2011

@luciah supeeer§ teším sa!!! 😀

luciah
4. únor 2011

@jajuuus len dúfam, že máte spoľahlivého poštára 😀 😉

jajuuus
4. únor 2011

@luciah podám sťažnosť, ak nič nepríde! 😠 😀

luciah
4. únor 2011

@jajuuus tak, tak, 😉

pici
4. únor 2011

@jajuuus jej ta to je super s tym novy dokym dufam ze ta da do poriadku :D jak sa patri :D

pici
4. únor 2011

ja som dneska dostala krasny darcek kramy jak vysite.... tak mi ibalgin robi dvorneho kamosa dness...

petula22
4. únor 2011

@pici Já na ně pořád čekám... Víš jak říkáme ibalginu u nás? Růžový frajer 😀

petula22
4. únor 2011

@pici Jéééé, ted mi to došlo 😀 . Vše nejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

pici
4. únor 2011

@petula22 a kedy mas dostat? a dostanes vobec?

dakujeeeeeem.. ruzovy frajer je moj kaaaaaaamoss

petula22
4. únor 2011

@pici měla už včera, těhu teda nehrozí, jestli to nebude kvůli té laparce... Budeš mít nějakou oslavu nebo není nálada? 😠

pici
4. únor 2011

@petula22 tehu nehrozi?
dojdu mi svagrovci zagratulovat... a potom idem s kamoskami trosku na par drinkov.... naladu ani moc nemam ale ma aj kamoska problemy gynekologicke, druha prisla o pracu... tak nam dobre padne ze niekam vypadneme....

petula22
4. únor 2011

@pici Nehrozí, jsme se muchlali skoro před měsícem 😒 . Jsem marodila a pak šla na tu laparku, takže že bych byla panenka Marie 😝

pici
4. únor 2011

@petula22 no tak to bx bol v cechach zazrak co?

petula22
4. únor 2011

@pici To jo, ještě aby mi to manžel věřil 😀 😀

pici
4. únor 2011

@petula22 hahahaha..... aj moj by mi to urcite uveril....

petula22
4. únor 2011

@pici Neposkvrněné početí 😀

pici
4. únor 2011

no to veru ze ano,.....

petula22
4. únor 2011

@pici My jdeme taky na skleničku, tak bychon na tom mohli zapracovat 🙂

pici
4. únor 2011

@petula22 xixixi....

tiffany81
4. únor 2011

@pici všetko najlepšie Ti prajem aj ja....hlavne nech už príde konečne vytúžené mimino 🙂