Laparoskopie, hysteroskopie. Absolvoval to někdo?

nikusa
5. zář 2006

Ahoj holky. Absolvoval to někdo z Vás?
Já byla dneska u paní doktorky, protože jsme se spolu domlouvaly, že když se nám nepovede otěhotnět přes léto, tak vymyslíme, co dál.
A když na mě dnes paní doktorka vyrukovala s těmito dvěma pojmy, celkovou narkózou a 3 týdenní neschopenkou a 3 jizvičkami, tak se mi z toho udělalo špatně. Až přijde dnes domů moje druhé polovička, povím mu, že nejprve půjde na vyšetření on a až se prokáže, že je ok, půjdu do toho já... Uff, je mi zle, jen si na to vzpomenu...

elana
2. bře 2009

Nojo, tyhle zprávy dokážou pokazit den...ale věřím, že se to vysvětlí a bude zas dobře🙂 Naše snažilkování sice pádí mílovými kroky k IVF...ale snad aspoň to se povede. Musíme věřit a doufat, nakonec co jinýho nám zbývá🙂

kadel
2. bře 2009

ta mně operovala Elano.

corinne
2. bře 2009

No mne robili laparku v zahranici,sama som sa premiestnila na operacny stol 😀 este si zo mna robili srandu,ze mi je stol kratky 😀 natiahli mi niejake podkolienky a vylozili mi nohy do takych opierok a potom uz si nic nepamätam,az ked som sa zobudila na JIP.

elana
2. bře 2009

kadel, tak to bych se fakt nebála 😉 (bane, nechci to zlehčovat, pokud by se to potvrdilo, tak to je fakt blbá diagnoza...ale vše zatím směřuje k tomu, že je to jeden velký hnusný omyl a tahle paní doktorka u toho...no jo).

Corinne, máš pravdu, ona to opravdu není koza jako taková, spíš speciální operační stůl s těma opěrkama. Z kozy by jim ty nebožačky v narkoze asi rychle sjížděly na zem😀

corinne
2. bře 2009

Kadel a keby si skusila prekonzultovat s niejakym inym lekarom,co on na to,aky ma nazor 🙂

corinne
2. bře 2009

Mne moj gynekolg stale tvrdil vsetko OK,a po tolkych neuspechoch sme si povedali idem za niejakym inym odbornikom a vedrikt bol laparka.(odstranena endometioza a polyp z maternice)a keby bolo treba tak idem este za dalsim odbornikom 🙂

elana
2. bře 2009

Taky si myslím, že hodně by pomohl udělat i jen pořádný ultrazvuk, mně na příjmu doktorka dělala ultrazvuk a diktovala sestře přesně rozměry dělohy v mm, pravolevý i hornodolní. Takže to, že je děloha nějak podlimitní, by určitě doktora trklo.

kadel
2. bře 2009

Corinne, zkonzultuji to ve středu s prímářem a pak uvidím. Byl po telefonu velice příjemný, tak uvidím. Jinak můj gynekolog řekl, že mi pošle na druhou operaci do ČB.

corinne
2. bře 2009

Tak holky drzte sa a nech sa zadari cim skor.Kadel daj potom vediet co na to primar.

elana
2. bře 2009

V ČB jsem byla na operaci já a jestli sem půjdeš, tak se nemáš vůbec čeho bát, jsou tu naprosto úžasní, doktoři a hlavně sestry (co si budem povídat, o těch je pobyt ve špitále především 😉 ).

kadel
2. bře 2009

Dám Vám vědět, co a jak. Moc děkuji za podporu, ani nevíte, jak se mi ulevilo. Ted jdu do hajan, mám doma perskou kočičku Lízu, tak jdem spolu spát 🙂 dneska mi ty její chlupy v posteli vadit nebudou 😀

andy84
4. bře 2009

Ahojky, můžu se zeptat, nebyla jste některá z vás v podolí na laparoskopii či hysteroskopii??? Mám jít s dělohou... Děkuji za info. 😵
Jinak všem // a hlavně zdravé dětičky!!! 😵

kadel
4. bře 2009

Ahoj Holky,
jsem v šoku...............dnes jsem si po návštěvě u primáře koupila TT a hned naskočily //, druhý jsem si dělala asi po třech hodinách a to samé. Když jsem to volala svému gynekologovi tak jen řekl "ty vole, to je zázrak" 😀 😀 😀 😀 . Mám jít v pátek na krev a prý mi hned odpoledne dají vedět. Tak jsem jako na trní 😉

nelia
4. bře 2009

Kadel, to je paráda... gratulujem!!!!!!! 🙂 🙂 🙂
A kedy Ti robili tú laparku? A meškala Ti mrcha, že si si kúpila ten test? Ja som teraz prvý cyklus po laparke (snažíme sa už 5 rokov ☹ ), tak si v kútiku duše robím nádeje.. ale bruško už pobolieva som hrozne nervózna, takže PMS ako vyšité.. hmm 😔

kadel
4. bře 2009

Ahoj Nelio,
když se koukneš na mé příspevky, tak uvidíš, že to je malý zázrak. Laparoskopii jsem prodělala 10.2, 15.2 jsem byla propuštěna z nemocnice. Jelikož mi nic nedělali, tak jsem neměla žádné bolesti a hupsli jsme na to 😀 jelikož jsem měla minulý měsíc styk jen tento, tak to muselo být, když jsem otěhotněla. 😉 Ješě to samozřejmě nemám potvrzené z krve, ale dva testy positivní (viz. fotoalbum)Mně břiško bolí furt, jako kdybych to měla dostat každou chvilku. Menzes mi meškal 2 dny.

petra2505
4. bře 2009

kadel blahozelam, aj ja som bola na laparke 26.januara, po tyzdni sme sa zacali snazit a tiez cakam ci najdem // teda prave som ich nasla, ale vraj test Modra sprava je nespolahlivy tak testujem rano s inym testom

kadel
4. bře 2009

já jsem testovala GS mamatest

kadel
4. bře 2009

a jak se cítíš? Já mám takové pnutí v břiše, cítím se jako kdybych měla menses dostat každou chvíli

petra2505
4. bře 2009

aj ja mam ten pocit a aasi aj dostanem....mozo blba otazka, ale nemas vytok?bolia ta prsia?

kadel
4. bře 2009

výtok nemám, prsa bolí ale ty bolely vždy před menstruací. A strašně prdim 😀 ještě že jsem doma sama, kočce to snad nevadí 😀 Mluvila jsem s mojí sestrou, která bude za měsíc rodit, a ta mi říkala že se cítila, jako že to má dostat asi tak 3 týdny.

nelia
4. bře 2009

Petra, že by to aj Tebe vyšlo??? To by bola paráda 😅 😅 ... ráno napíš, či aj ten test bol pozitívny, ale určite bude... to nemôže byť náhoda, že si našla // 😀 A tiež Ti už mešká mrcha?

kadel
5. bře 2009

Ahoj holky, tak jsem si dnes dělala 3 X 😀 test od jiného výrobce a taky vyšel hned pozitivní. Petro, co ty? A ty Nelio? To by byla sranda kdyby jsme byly všechny tri 😀

stanusa
5. bře 2009

ahojte, kadel super správa, oficiálne ešte negratulejem, ale neof snáď už môžem 😉
petra držim palce na dve čiarky aj dnes ráno
LSK ma ešte len čaká, ale asi sa poponáhĺam 😀

petra2505
5. bře 2009

baby ja som dnes nasla len /, ale na menzes cakam takze smola ☹ snad buduci mesiac 😒 vam drzim palce aby ste nasli // 😵

stanusa
5. bře 2009

☹ petra ... mne by jeden test nestačil, skúsila by som zajtra opäť.

petra2505
5. bře 2009

stanusa urcite skusim pre klud v dusi, ale som presvedcena, ze ak by som bola tehotna dnes by mi to ten test ukazal....ved co som citala na nete tak modra sprava je vraj znama tym ze ukazuje // a baby nie su tehotne, takze to je aj moj pripad ☹ ale nevadi ideme dalej a snad buduci mesiac najdeme // a skutocne 😉

nelia
5. bře 2009

Petra, škoda 😒 Mne má prísť mrcha až v pondelok, ale tiež mám pocit, že dorazí.. Tak hádam nabudúce...
Kadel, paráda 😀 😀 😀 ... ale nemíňaj už toľko na testy, proste tomu skús uveriť 😅

akatka
5. bře 2009

Kadel, gratulujem!!! 😵
petra, tak to mam mrzi... neboj, budeme spolu oslavovat virtualne 😉 ... my sme sice po laparke skusili, ale to by bola nahoda ako slak.. a este k tomu riziko mimomaternicoveho, tak som opatrna...
Dnes som este len 14DC, neviem, ci mame este vyskusat 😅

petra2505
5. bře 2009

akatka len skusajte 🙂 ja buduci mesiac budem toho mojho chlapa nicit a budeme skusat o sto sest 🙂 som sklamana, ze som nenasla // lebo som dufala, ze laparka pomoze, ale co uz, musime dufat a skusat dalej , snad sa raz dockame 😉

akatka
5. bře 2009

petra: pomoze urcite, ale nemusi to vyjst hned na prvy sup... ked sa do 3 mesiacov nezadari, tak si dam rande s Dr. a zacnem to riesit 😀, samozrejme s manzelom 😀 😀