Laparoskopie, hysteroskopie. Absolvoval to někdo?

nikusa
5. zář 2006

Ahoj holky. Absolvoval to někdo z Vás?
Já byla dneska u paní doktorky, protože jsme se spolu domlouvaly, že když se nám nepovede otěhotnět přes léto, tak vymyslíme, co dál.
A když na mě dnes paní doktorka vyrukovala s těmito dvěma pojmy, celkovou narkózou a 3 týdenní neschopenkou a 3 jizvičkami, tak se mi z toho udělalo špatně. Až přijde dnes domů moje druhé polovička, povím mu, že nejprve půjde na vyšetření on a až se prokáže, že je ok, půjdu do toho já... Uff, je mi zle, jen si na to vzpomenu...

dasa.77
12. kvě 2009

co se tyka laparky a nasledne MS,to uz jsem tu psala.Ne vzdy prijde MS hned jak ma.Ono i trosicku zalezi,kdy ji podstoupis.Jestli v prvni pulce cyklu,nebo v druhe,par dni pred nastavajici MS.Ja jsem to dostala 28 dni po lap.Amela jsem hrozne bolesti.6 brufenu v brisku,uleva skoro zadna ☹

Ted uz s milackem cekame na den D.Ted uz to musi vyjit.ahojky

sonka.77
12. kvě 2009

Mě přišla MS přesně na čas a byla teda malinko bolestivější než obvykle.

alca26
13. kvě 2009

Ahoj holčiny, takze nástup na laparoskopii mam 25. května a 26 operují.... to je rychlost 😕

larri
13. kvě 2009

Alco,dneska jsem byla u Apoli a vzpomela jsem si na tebe.Tak at ti to rychle utece a jen s dobryma vysledkama.

aktaka
13. kvě 2009

Alco, buď ráda, aspoň nemusíš čekat 🙂 tak ať je to jen průzkumná operace bez zjištěných závad 😉

carmenuska
13. kvě 2009

No alca to je teda fakt rychlost, aspon budes mat p tom a dlho na to nebudes mysliet. Mne dneska kolegyna hovorila, ze po laparke krvacala a ze presne ako po porode jej tam strkali tie hrube vlozky a nesmela si dat ani nohavicky. Vy co to mate za sebou mate ake skusenosti s tym. Preco nemoze mat zena nohavicky? Koli sitiu? vy ste moc krvacali? No nech to uz mam za sebou, lebo stale nad tym rozmyslam. Alca jeá idem 18. a 19. je zakrok tak ti potom vsetko zreferujem.

nadis.h
13. kvě 2009

Alco já taky čtvrtek nastoupila a pátek šla do akce. 🙂 A špinila jsem také carmen a měla ty tlusté hrubé vložky. Ale kalhotky jsem měla. To mi nikdo nezakázal.

alca26
13. kvě 2009

No jsem ráda, že je to rychle, aspon je to léčba šokem, ted aby mi hlavne prisla na čas mens. a bude to v pohode... jelikoz tam nenechal vubec zadny ten den navic, kdyby se to zpozdilo 😕

larri
13. kvě 2009

Alco,ja jsem dostala pred laparkou recept a kdybych to nedostala do urciteho dne,ktery mi rekla doktorka,tak jsem si mela prasky vyzvednot.Ale dostala jsem to vcas,tak jsem je nepotrebovala.
Kdyz si to tady prectes,tak mi prijde,ze laparku mel kazdy jinak.Jsou holky,ktere sly na druhy den domu a ja lezela do druheho dne na jipce.Asi zalezi opravdu na co ti prijdou.
Ja nemela bolesti,protoze jsem dostavala injekce od bolesti.U mne byl problem,ze jsem porad zvracela z narkozy.
Uvidis,ze pak tady budes psat,ze to tak strasne nebylo. 😉

alca26
13. kvě 2009

Larri, já jsem také spíš vyvalená z té narkozy, jako jak mi po té operaci bude. No doufám ze pujdu také brzo domu, nic jiného si nepřeju

larri
13. kvě 2009

Alco,ja byla na ivf a ptali se mne jsk snasim narkozu.Kdyz jsem jim rekla,ze po te posledni jsem skoro dva dny zvracela,tak nez mne uspali,slibili,ze zkusi neco,aby to ted nebylo tak strasne.A opravdu,spatne mi nebylo vubec a abych se priznala,nemela jsem ani velke bolesti.Akorat jsem mela jak u laparky,tak u ivf hrozne nafoukle bricho.Ja ho mam normalne velke,ale tohle byla hruza.Ale to nafoukle bricho k tomu patri.

alca26
13. kvě 2009

Larri, to s tím brichem, to jsem slyšela, moje segra je zdravotní sestra... na Karláku, takze mi neco o te laparce řekla, ale i tak si clovek dál něco přečte

dasa.77
14. kvě 2009

AHOJKY.Tak jsem tady zase vlitla.Ja jsem po laparce vubec nekrvacela.Teda az na moment,kdy za mnou prisla na navstevu segra a my se tak smaly,ze jsem zacala trosinku krvacet nejenom dole,ale i z tech trech direk.Jinak v poho.

ALCO....neboj se,to zvladnes.Urcite je to k necemu dobre.

larri
15. kvě 2009

Daso,napsala si to hezky.Ja se pred laparkou nebala jenom kvuli tomu,brala to pozitivne,ze se konecne zjisti,proc se nedari otehotnet.Byla jsem nejak moc klidna, az jsem byla sama prekvapena.O to horsi bylo,kdyz jsem se probudila z narkozy.
Celou dobu jsem slysela,ze jsem v poradku,takze laparku udelame jenom tak.Vzhledem k memu veku jsem nechtela dlouho cekat a byla jsem rozhodnuta,ze nas umele nemine.

katy.m
15. kvě 2009

ahoj larri,jen jsem tady nakoukla,abych Tě pozdravila 😉

katy.m
15. kvě 2009

jinak já prodělala laparku loni v červenci,vše bylo o.k. a druhý den mě pustili domů.Neměla jsem žádné bolesti ani komplikace.Ani těsně po zákroku,asi jsem měla hoooodně šikovného doktora 😀 Pak jsem byla 3 týdny na PN

andree01
15. kvě 2009

Ahoj holky, nevim zda to patri do teto dizkuze, ale treba budete neketra vedet.
Mam za sebou jedno mimodelozni teh a nasledne odstraneny pravy vejcovod. vcera jsem byla na kontrole, na utz byl videt levy vejcovod, doktor rikal, ze normalne, pokud je vejcovod zdravy, nemel by byt videt. jenze on videt byl, proto se Dr domniva, ze s nim neni neco v poradku. zatim mam prijit za mesic a uvidi se. Chci se zeptat co utz u vas je videt vejcovod ci neni? a opravdu znamena, ze zdravy videt neni? jsem z toho zmatena. nechapu, proc by zdravy nemel byt videt.

wodanka
15. kvě 2009

Ahojte.. chcela by som sa spytat ako dlho ste boli po LP na PN-ke?
Ja idem v pondelok a neviem co si mam nahlasit v praci. 😨

flyangel
15. kvě 2009

Ahoj wodanka uz v pondelok ides moja...jooj tak ti drzim silno palceky...myslim ze asi 2tyzden su Pn

janemari
15. kvě 2009

wodanka ja som bola na LSK 20.11.a do roboty som nastupovala 26.1.Ale zalezi na tom aku pracu robis.

wodanka
15. kvě 2009

ahoj fly.. dik, ozvem sa, ked sa vratim, ze co a ako 😉
janemari, ja som tzv. "kancelarska krysa".. takze tiez dufam, ze o tyzden budem opat pracovat 🙂

petra2505
15. kvě 2009

ja som bola na laparke v januari a pn som bola 2 tyzdne lenze hned po skonceni pn som dostala 40 teploty tak som este tyzden pokracovala

wodanka
15. kvě 2009

dik petra.. a to Ti lekar odporucil byt doma dva tyzdne alebo si Ty chcela byt doma?

petra2505
15. kvě 2009

odporucil, ja som isla z nemocnice skor ako som mala, tak som slubila, ze sa doma zotavim....ale prospelo mi to, dala som sa dokopy a potom som sa vratila do prace....

wodanka
15. kvě 2009

a kolko si bola v nemocnici?

petra2505
15. kvě 2009

v pondelok rano som tam prisla, za hodku ma robili, v utorok rano vytiahli cievku a hadicku z brucha a v stredu rano som odisla, isla by som uz v utorok vecer, ale kvoli tej hadicke ma tam este drzali aby som nedostala teplotu.....mala som tam byt do piatku....

wodanka
15. kvě 2009

tak nejako si to aj ja predstavujem..cca 3 dni a sup domov.. 🙂

carmenuska
15. kvě 2009

Wodanka aj ja idem v pondelok tak sa tu stretneme potom , drzim ti prsty a nech je vsetko ok.

soni1
15. kvě 2009

ahojte, ja idem na laparku 27.5., chcela by som sa spýtať, že kedy tam vlastne treba prísť, mali by mi povedať presný čas?

kveta
15. kvě 2009

Ja som do nemocnice nastupovala deń pred operáciou.