Laparoskopie, hysteroskopie. Absolvoval to někdo?

nikusa
5. zář 2006

Ahoj holky. Absolvoval to někdo z Vás?
Já byla dneska u paní doktorky, protože jsme se spolu domlouvaly, že když se nám nepovede otěhotnět přes léto, tak vymyslíme, co dál.
A když na mě dnes paní doktorka vyrukovala s těmito dvěma pojmy, celkovou narkózou a 3 týdenní neschopenkou a 3 jizvičkami, tak se mi z toho udělalo špatně. Až přijde dnes domů moje druhé polovička, povím mu, že nejprve půjde na vyšetření on a až se prokáže, že je ok, půjdu do toho já... Uff, je mi zle, jen si na to vzpomenu...

jajuuus
16. led 2011

@pici
no ja len podľa múdrych článkov na www stránkach usudzujem, že keď mám hlien ako vaječné bielko, tak že to sú najplodnejšie dni... ale či je to tak... nikdy som nemerala teplotu, ani nerobila ovu-testy... 😕

pici
16. led 2011

@jajuuus no tak ja nemam plodne dni potom :Dlebo ja ziadny hlien nemam....

jajuuus
16. led 2011

@pici
no ja som už z toho blááázen.... 😅

pici
16. led 2011

@jajuuus tak ja ti neviem... ale ja som o tom citala... ze plodny hlien blabla... ale na sebe to nebadam... a doky pritom povedal ze ovu bola blabla

jajuuus
16. led 2011

@pici
tak ty máš asi iné "sprievodné znaky"... 😀

pici
16. led 2011

@jajuuus no musim sa spytat dokyho, ze co to ma znamenat...pche...

jajuuus
16. led 2011

@pici
no som zvedavá, čo ti povie... či sa vôbec dá toho držať, či čo... 😨
no idem si ja ešte knihu počítať a potom hádam aj hajde do hajan... 😀 tak dobrúúúú.... zajtra napíš, som zvedavá na liahnutie... 😉

pici
16. led 2011

@jajuuus jasneeeeeeeeeeee opytam sa... a zajtra ked pridem a budem pri pc tak napisem co moje vajinka... dobruuuuuuuuuu

piskotlea
17. led 2011

Krásné mrazivé a jasné ráno všem 🙂
@pici @jajuuus Tak co vy moje levačky 😀 To já jsem asi úplný necita, že nic necítím ☹ Teda po laparce cítím něco pořád napravo, ale to skoro pořád, tak to s ovulací nebude nic spoločného. O hlenu tady už psala něco marvilka...
@pici Už se těším, ako si dopadla u dokyho. Vajíček máš určo habakuk, protože my jsme s jajuuus na ně pořád myslely a na dálku jsme jim domlouvaly a dohlídaly na ně 😀
@jajuuus Ty čteš večer kníhu? Já ráda čítávala, ale dlouho už ne 😒 V noci by mě to ale uspalo 😀 Jo a kolikátý den tak míváš ten hlen? tento měsíc se budu snažit pořádně hlídat 🙂

luciah
17. led 2011

no tak u mňa sa zatiaľ laparo nekoná, ziszili, že mám ureuoplazmy a musím sa aj s mm najskôr preličiť a potom sa uvidí, že toto nebola prekážku k tehu 😉 som aj nešťatsná, že z čoho to mám, ale aj sa teším, že zatiaľ ma laparo obišla 😝

marvilka
17. led 2011

takze baby moje 🙂 vysledky boli v poriadku 😀 , aj slyznica super 🙂 no podla doktora by bolo najlepsie necakat a skusit centrum 🙂 viete mi poradit, ci mate skusenosti v ba? uvidime, mozno kym sa dostaneme do centra, sa zadari aj prirodzene, ale ak by sa nepodarilo, tak nech viem, kt. by ste mi odporucili

pici
17. led 2011

@luciah zlatko ale ved to je dobra sprava, aj ureaplazmy mozu byt dovodom neplodnosti.... nevesaj hlavu

pici
17. led 2011

@marvilka ahoj, ja chodim do gynfivu, som velmi spokojna s pristupom

pici
17. led 2011

baby moje, tak ste na moje vajka asi velmi mysleli... lebo su tam ako maju byt. o hodinku mam zavolat kedy ma inseminujuuuuuuuuuuuuu juchuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

@jajuuus a pocuvaj tu srandu.. doktor mi hovori, vajka mame na pravom vajecniku :D ten ovuluje.. staci ti? a ja som sa chcela pytat zajtra dokyho svojho co mam s pravym, lebo h o necitim... tak kto uz neni malo, ze som ho oznacila za spiaceho a ten mi vajka rodi :DDDD

luciah
17. led 2011

@pici hej, už sa sa aj ja dopočula 😉 my maminka hovorila, že jej kolegyňa, mladá holka, sa tiež snažili, nešlo, mala ísť na laparo a zistili tiež ureaplazmy, preliečili sa s mm ATB a ďalší mesiac otehu 🙂 🙂 🙂 tak keby bol aj toto môj prípad, vôôôôbec by som sa nenahnevala 😉 tak super, aj ty si sa zase priblížili k mimi 😵 budem ti moc držať palčeky, aby IUI vyšlo na prvýkrát 😉

pici
17. led 2011

@luciah neboj... mozno na laparku ani nepachnes :D vyliecia sa ti urea a bude babo. moja svagrina tak mala stale nejaky bacil v suske, a neviem co preliecili jej to a ostala hned tehotna.. a predtym nevedela

luciah
17. led 2011

@pici o zatiaľ určite nebudem riešiť laparo, aj keď doberiem ATB, pôjdem na opakovaný ster, potom sa budeme snažiť aspoň 1mesiac a ak by to ani potom neišlo, až potom by som rozmýšľala nad laparo 😉

pici
17. led 2011

@luciah opytaj sa doktorky na snazenie po brati atb radsej... ci netreba pauzu.... pri niektorych totiz treba...

luciah
17. led 2011

@pici no každopádne mi povedala, že teraz samozrejme nemôžeme ťuťu muťu, keď doberieme ATB, prídem na kontrolný ster a potom mi povie, či môžme ísť na to 😝 takže to mám ešte 3 týždne čas, lebo tie ATB máme brať 3 týdžne 😉 tak budeme mať celibát 😀

pici
17. led 2011

@luciah nevadi.. vydrzite... a musi aj manzel ze? aby ti to zase nevratil... aj ja som bola dneska na steroch dufam ze mam vsetko ok...

marvilka
17. led 2011

@pici tak to sa tesim velmi moc, ze mas super spravy 🙂 ja verim, ze sa to podari, moc budem na teba mysliet 🙂
idem si pozriet na nete teda o tom centre, kde si ty 🙂

marvilka
17. led 2011

@luciah no vidis, tak nakoniec bol mozno ten problem, preco sa nedarilo. Date 3 tyzdne pauzu a potom sa zadari babo ako lusk 😉

pici
17. led 2011

@marvilka tiez si myslim ze po prelieceni nebude problem a na laparku ani nepojde lucka :D

ja som s centrom pristupom ochotou atd velmi spokojna.. a mozem ti povedat ze v tomto smere som velmi narocna...

marvilka
17. led 2011

@pici prave to pozeram, sa mi paci 🙂 este som nasla ISCARE, ale to mi je dako na prvy pohlad menej sympaticke. Skusim sa doktora spytat, aku mas skusenost....ale nej by bolo keby sa zadarilo prirodzene 😒

pici
17. led 2011

@marvilka ja som sem isla na odporucanie mojho doktora a par znamych

pici
17. led 2011

dneska vecer mam injekciu a inseminacia stredu rano :D

luciah
17. led 2011

@pici jasné, že vydržíme, to je to najmenej pre bábo 😉 a hej , aj mm bude brať ATB, už som si kúpila aj wobenzym aj tantum rosa na výplachy, tak snáď to čo najskôr zaberie a pomôže a potom sa môžeme snažiť 😉 zlatko, moooc ti držím palčeky a v stredu na teba budem myslieť, aby si nám dala len samé pozitívne správy 😉a možno budeme aj spolu tehulkovať, teda ty o kúsok skôr, ale ja sa zaradím hneď za teba
@marvilka nooo, toto mi povedala aj dr., že podľa nej bol toto problém, preliečime sa a bude bábo v brušku 😉

pici
17. led 2011

@luciah jasne ze bude... treba mysliet pozitivne.. tantum rosa... to je rosalgin? pozor na vyplachy, treba si davat potom do susky na obnovu mikroflory, lebo vyplach vyplavy aj dobre veci v suske a potom by si mohla mat problemy

piskotlea
17. led 2011

@pici Si asi náročná, jak píšeš a tak se i pravý vaječník rozmyslel a pracoval ak má 🙂 Hezky se mu omluv 😀 Ve středu budu na tebe myslet a nejen ve středu. Pěkně se šetři. Věřím, že vše bude ok 🙂 A změníš si pas 🙂
@luciah No není to super? 3 týdny ATB, pak nové stěry a třeba už nebude nic bránit v početí a bude mezi námi další těhulka 🙂
Suška - a to je čo za termín 😀 No já chápem význam, ale to slovo jste vzali kde? Koho tonapadlo? Hádám, že pici 😀
@marvilka Držím pěstičky a dej pak info 🙂

luciah
17. led 2011

@pici a čo si mám dať na tú mikrofloru???
@piskotlea to je fakt super, 3 týždne oproti 8 mesiacom trápenia a plakania je nič, teda, dúfam, že už nebude iný problém a laparo papa 😝 a šuška, to je u nás normálne pomenovanie 😀 😀 😀 😀
vy ste ako so snažením, nejak mi to tu uniklo 😝