Laparoskopie, hysteroskopie. Absolvoval to někdo?

nikusa
5. zář 2006

Ahoj holky. Absolvoval to někdo z Vás?
Já byla dneska u paní doktorky, protože jsme se spolu domlouvaly, že když se nám nepovede otěhotnět přes léto, tak vymyslíme, co dál.
A když na mě dnes paní doktorka vyrukovala s těmito dvěma pojmy, celkovou narkózou a 3 týdenní neschopenkou a 3 jizvičkami, tak se mi z toho udělalo špatně. Až přijde dnes domů moje druhé polovička, povím mu, že nejprve půjde na vyšetření on a až se prokáže, že je ok, půjdu do toho já... Uff, je mi zle, jen si na to vzpomenu...

andara
26. led 2011

@jajuuus taky beru kys.listovou v tabletach a predtim taky🙂 Jo a ja si vsechny zpavy z nemocky kopiruju, mam domai komplet tehu prukazku -na pamatku 😀 🙂

jajuuus
26. led 2011

@marvilka je pravda, že väčšinou som ja dlhšie zdutá, on príde za mnou a väčšinou sa on ospravedlní... 😀 my sme spolu 8 rokov a 7 mesiacov, no ale veru tiež sa dokážeme aj kvôli totálnym prkotinám pohádať... 😀 ale ževraj hádky vzťahy upevňujú... 😀
veru, človek je pod stresom ako magor... 😠

pici
26. led 2011

@jajuuus ja sa nebavim aj dva tyzdne , mne je jedno :D

lulii
26. led 2011

@jajuuus OK, jdu teda číst, moc děkuju, kdyby mě ještě napadla nějaká blbá otázka 😀 , tak se zeptám 😵 A ťuťu-muťu je krásný výraz pro mazlínkování 😀 😀 😀 A to, že laparka nebolí, to bych ti ráda věřila 😎 😎 , ale já jsem strašný bojínek a hajsínek a představa injekcí mě fakt děsí 😅 😀
@andara Aha, vidíš, to by mě nenapadlo, že se může i posunout mrcha. No jsem na to zvědavá, jak to bude u mě.

Holky, tak zatím díky a dobrou noc 🙂

marvilka
26. led 2011

@jajuuus no u nas by sa to stat nemohlo, lebo u nas som "vzdy" iba ja ten problem 😀 a pan dokonaly nikdy nerobi chyby 😀

marvilka
26. led 2011

@pici no ty si ina macherka 😎 dva tyzdne by som nedokazala 😀 uz len z principu, ze by som mu tym len radost urobila 😀

jajuuus
26. led 2011

@andara áno, áno, dnes super správy! 😉 ja by som si tiež rada všetko skopírovala, ale mne to nedali, oni to poslali rovno môjmu dokymu... 😠

@pici no my sme mali rekord cca 3-5 dní... teda ako sme v spoločnej domácnosti... 😀

@lulii nemáš začo, žiadna otázka nie je blbá... my sme sa tu tiež jedna od druhej dozvedeli veľa vecí... 😉 kto sa veľa pýta, ten veľa vie... 😉 že jaká som ja múúúúúdra... 😀
neboj, ja som tiež strašný bojínek, nikdy som nebola v nemocnici, toto bolo prvýkrát, tiež sa bojím ihiel... 😅 ale musíš si povedať, že to robíš pre vaše dieťatko 😉 zvládneš to... fakt... vôbec to nie je také hrozné, ako to vyzerá... 😉

idem kočeny spať, lebo zas ani nevstanem do práce... brúúúúúúúúúúú... 🤐 vám všetkým 😉

pici
26. led 2011

@marvilka tak to samozrejme pri extremnych hadkach.... ked viem ze mam pravdu budem sa zduvat kym nedoleze :D samozjreme ked ja som prepnuta a mam hysteriu dolezem este vecer. nemam rada konflikty.... ale obcas su asi potrebne, clovek vyriesi veci, ku ktorym by sa mozno v ramci debat nedostal....

pici
26. led 2011

@jajuuus jaja paja :D chod pekne spat... baby takto o tyzden viem, ci sme tehu alebo ne... no ked ne, co je asi viac pravdepodobne.. asi sa rozrevem.... opijem.... a nasledne vylyzujem.... skoncentrujem a psychicky sa budem musiet pripravit na dalsie iui....

pici
26. led 2011

@jajuuus my kym sme spolu nezili tak este vecer bolo vsetko vyriesene... teraz? neustupim ani za nic...

pici
26. led 2011

idem aj ja haju. ta nitra ma dneska normalne zmorila a mam este nejake resty u manzela :D tzv. ustny pohovor :DDDDDDD

marvilka
27. led 2011

no kocky moje, ako sa mame dnes? 🙂 mne zacalo ranko prijemne, na siedmu k svokricke do hainburgu, kde nas cakali paradne ranajky, potom som jej urobila nechtiky a este som aj krasne nohavice dostala 😀 a teraz zarezavam v robotke a nudim sa 😀

pici
27. led 2011

@marvilka ja som bola rano u doktora na vstupnej , lebo som menila obvodneho za sukromneho lebo ta moja stara bola totalna krava... potom som bola s mamou na kave a potom som isla do mesta.. teraz oddychujem a idem sa prejst

piskotlea
27. led 2011

Nazdar opičky 😀 Tak jsem si zase zpětně dočetla, to co jsem včera večer a dneska ráno zameškala.
@pici ustny pohovor 😀 nepochybuji o úspěchu 😎 taky držím moc moc pěstičky, ať si udělá vajíčko pohodlíčko a krásně se u tebe zabydluje 🙂
@jajuuus No já taky zprávu z laparky neviděla, taky ji poslali přímo doktorce 😒 Ráda bych si to taky zkopčila a dokladně prečítala No hlavně, že ti ty výsledky z krve super dopadly 😎 To je dobrá zprávička a třeba další bude, že ťuťu muťu malo úspech a ty si zmeníš tak ako pici pas 😀
@lulii Klidně se ptej, co tě zajímá. U každé to probíhalo asi trošku jinak. Jedno máme asi společné...to jsou obavy z neznáma a taky, že to opravdu nebolí, během chvilky spinkáš a pak se probudíš a je po všem 🙂 Ty jdeš na kontrolní laparku nebo z nějakého důvodu? A kde ti ji budou dělat?
for all: není pak to usmiřování krásné 😀 vyřeší se problém (nebo prkotina) a je zase krásně čistý vzduch

lulii
27. led 2011

@piskotlea Jo jo, děkuju za za uklidnění, že se dá laparka "přežít" 😀 😀 😀 Nedaří se mi přes rok a půl otěhotnět, horm. profil mám v pořádku, manžel spermijky taky v pořádku, c\klus i ovulace pravidelné. K otěhu nepomohl ani clostilbegyt, tak teď následuje laparka. Jsem zvědavá, na co mi přijdou, ale myslím si, že na nic 😅 ......když u mě funguje všechno tak jak má 😨

piskotlea
27. led 2011

@lulii Tak to já jsem na tom podobně. Snažíme se více než dva roky, výsledky ok, tak následovala laparka. Chromopertubací "profoukli" vejcovody a už bylo tady hodně případů, že to pomohlo a byly ze snažilek těhulky 🙂

Tak jsem si dnes dělala třetí ovulační testík - 12 DC - jedna výrazná a jedna slabší čárka, takže asi nic(?) Možná to dělám blbě, možná jsem blbá já 😒
Jdu se projít, venku je snížek a krásně svítí sluníčko.

marvilka
27. led 2011

@lulii nechcem ta absolutne strasit, ale ja som mala tak isto uplne vsetko v poriadku, krv, ovulaciu, cyklus, aj priatel spermijky. A nakoniec mi objavili nepriechodny lavy vajickovod 😅 Ale teraz som moc rada, ze som absolvovala operaciu, lebo sa doslo na problem a moze sa to konecne po roku a pol pohnut...takze tebe ale prajem, aby si dopadla co najlepsie 😉

marvilka
27. led 2011

@piskotlea no ja sa v tych testoch tiez nevyznam, ale mozno treba sledovat aspon 2mesiace, v akom case mas ake silne ciarky.... niekedy sa moze zdat, ze je ciarka slaba a ty si mohla mat akurat ovu 😀 ozaj a nechodis k doktorovi na folikulometriu?

marvilka
27. led 2011

@pici ty sa dako casto prechadzas 🙂 aj ja by som mala nieco take zaviezt 🙂 ale som dako moc leniva 😝 no dufam, ze uz budes spokojna, ked si zmenila doktorku. Ja som tiez musela ist k druhej, lebo co som bola predtym u doktora, ten vsetko flakal ....ziadna starostlivost, iba vedel vypisat pn a kvapky na kasel 😀

pici
27. led 2011

@lulii ja som mala a aj mam pravidelny cyklus atd vsetko v poriadku.. a pocetne morfy endometriozy malej panvy..... ale ... ty mozes byt zdrava a to by bolo pre teba najlepsie. kedy ta to caka?

pici
27. led 2011

@marvilka ja chodim casto na prechadzky.... inak by som skysla pred telkou alebo za PC :D tak pobyt na cerstvom vzduchu je fajn :D

pici
27. led 2011

@piskotlea mojo, ovu je ked praskne folikul a vajce ide na vandrovku :D pekne testuj zajtra pozajtra ked budu ciarky rovnako silne mas ovu... ale otehotniet nemusis len v case ovu, ale dva dni pred a dva dni po, takze nesmut ked tam nemas rovnako silne ciarky...

piskotlea
27. led 2011

@marvilka K dokymu na folikulometriu som nechodila. To se chodí každý den?Ultrazvukom?
@pici Jsem nějaká divná, kdybych věděla, že nejsem, tak bych řekla, že jsem asi těhulka, protože chvilku jsem veselá a plná energie a pak je mi hned do breku. Se mi bouří hormony či co 😀 Nebo už jde třeba vejce na vandr. Možná by to chtělo ťuťu muťu 😀

pici
27. led 2011

@piskotlea nie kazdy den... v obdobi plodnych dni sa chodi, cize tak 10-14dc
no vajce na vandrovke treba poslat na rande s muzovymi sprintermi :D nech si pokecaju :D

marvilka
27. led 2011

@pici no ja mam niekedy pocit, ze uz chodim k doktorovi kazdy den 😀 ale nie, ako pici pisala, mam prist vzdy na desiaty den a sleduje ma... pozri, kolko folikul sa vytvorilo a potom mi povie, aby som prisla napr. o dva dni a skontroluje to. A potom mi povie, kedy mame sexosit 🙂

marvilka
27. led 2011

@marvilka prepaaaaac, to malo byt pre piskotleu 🙂

marvilka
27. led 2011

@piskotlea no ja mam niekedy pocit, ze uz chodim k doktorovi kazdy den ale nie, ako pici pisala, mam prist vzdy na desiaty den a sleduje ma... pozri, kolko folikul sa vytvorilo a potom mi povie, aby som prisla napr. o dva dni a skontroluje to. A potom mi povie, kedy mame sexosit

neradka
27. led 2011

Ahojte kocky, 🙂 dlho som tu nebola a kym som to docitala tak to bola cela vecnost. 😉 Musela som sa trapit totiz s vysvedceniami a teraz som konecne nasla chvilku casu na seba. 😀 Vidim ze sa tu riesilo vselico a nebudem teraz do toho zasahovat. Zajtra odchadzam na zimný tábor s detmi takze pridem az v pondelok a nebudem na nete. Takze vam zela pekny vikend a uzite si ho. 😀
Ked sa vratim zacnem riesit pomaly tu laparku, uz je to len mesiac. ☹ Aspon budem mat konecne potom a zistim ci som v poriadku, alebo mozno aj nie 😉

pici
27. led 2011

@neradka tak si to uzi s detmi... dosytosti... peknu lyzovacku... a vrat sa cela

neradka
27. led 2011

@pici dakujem, vynasnazim sa prist cela 😀 uvidime co to bude, lebo niekedy by som potrebovala od nich vypadnut 🙂 je to unavne 😀