Laparoskopie, hysteroskopie. Absolvoval to někdo?

nikusa
5. zář 2006

Ahoj holky. Absolvoval to někdo z Vás?
Já byla dneska u paní doktorky, protože jsme se spolu domlouvaly, že když se nám nepovede otěhotnět přes léto, tak vymyslíme, co dál.
A když na mě dnes paní doktorka vyrukovala s těmito dvěma pojmy, celkovou narkózou a 3 týdenní neschopenkou a 3 jizvičkami, tak se mi z toho udělalo špatně. Až přijde dnes domů moje druhé polovička, povím mu, že nejprve půjde na vyšetření on a až se prokáže, že je ok, půjdu do toho já... Uff, je mi zle, jen si na to vzpomenu...

pici
2. únor 2011

@luciah ale prosim ta... tak to asi ma byt... ja nie som skepticka... raz to urcite vide...

luciah
2. únor 2011

@pici tak bojím sa, pokedy mi dr. neukáže na utz drobca, dovtedy asi ani neuverím 😉 a jasné, žiadne stresy, klídek pohoda, veď mi rastie v brušku dlho očakávaný a vytúžený poklad, musím ho chrániť 😵

pici
2. únor 2011

@luciah presne tak... no stress... :D idem si lahnut , boli ma gebula

luciah
2. únor 2011

@pici určite to vyjde, som o tom presvedčená 😉

luciah
2. únor 2011

@pici papa 😉

musím ísť aj ja niečo pracovať, lebo už 3 hodiny nič nerobím, len kukám na test 😀 😝

pici
2. únor 2011

@luciah 😀 😀

neradka
2. únor 2011

@pici ahoj moja, tak ma to mrzi 😀 nebola som tu dva dni, ale myslela som ze ked sem pridem budem citat ze mas //. ☹ ale nie. No teraz pride ten znamy cas lutosti, ale potom znovu zacnes s plnou silou na tom pracovat 😉
@luciah gratulujeeeeeeeeeeeem, uzasneee 😀 je to super, velmi sa tesim. Tak teraz aby bolo vsetko v poriadku 😉

neradka
2. únor 2011

@marvilka to je super, ze si u lekara dopadla dobre a velmi ti budem drzat palceky 😀 co sa tyka toho lyzovania, tak ja som velky lyziar, ale aj bufetik na svahu ma potesi 😵

pici
2. únor 2011

som v pohode 😒

tiffany81
2. únor 2011

@pici nebud smutná...vyjde to nabuduce... 🙂

pici
2. únor 2011

@tiffany81 uz nie som...

tiffany81
2. únor 2011

Baby a neskušala ste niektorá toho tú Jonášovu metodu vypočtu počatia?

pici
2. únor 2011

@tiffany81 ja veru nie...

tiffany81
2. únor 2011

@pici aj ja prežívam dosť blbé obdobie a držím samú seba nad vodou🙂)a je super,ked si tu baby možu pokecať,ale zatial sa medzi vami len tak "oťukávam"... 😉

tiffany81
2. únor 2011

@pici a čo ak by si skusila,hm?

pici
2. únor 2011

@tiffany81 neotukavaj. pekne pis :D
nebudem skusat... tolko pi...vin som poskusala... ze dovidenia

andara
2. únor 2011

@pici ☹ mrzi me to! ale priste to vyjde, drzim palce🙂 Ja taky uz nedoufam, ze by v sobotu Ms nedorazila, ale co, jednou se povede!!!

pici
2. únor 2011

@andara je to ok.. zohrievam si viancnu kapustnicu

tiffany81
2. únor 2011

@pici daj si aj za mna 🙂

pici
2. únor 2011

@tiffany81 no vyborna bola... to bol tusim najlepsi napad minuleho roka, dat si zamrazit dve porcie :DDDD

luciah
2. únor 2011

@neradka ďakujeeeeem, už som bola aj u dr. a mám potvrdené tehu 😵 😵 😵
@tiffany81 ja som vyskúšala, ale teda nevyšlo nám to podľa neho, lebo teraz sme mali od neho termín 20.1. a otehu som 16.1. lebo 19.1. mi dr. oznámila, že mi našli ureaplazmy 😖 ale mám kamošky z druhej témy, čo otehu podľa neho 😉

tiffany81
2. únor 2011

@luciah prave som si pozerala tvoj tehu test 🙂 gratulujem!!!!

tiffany81
2. únor 2011

@pici no aj ja by som si dala,ale nemôžem ☹ ...a teraz čo,kedy ideš k lekarovi opäť?

pici
2. únor 2011

@tiffany81 nejdem. mala som ist na ultrazvuk ale v sobotu dostanem kramy tak buduci tyzden nic a potom zase stimulacia... atd

luciah
2. únor 2011

@tiffany81 tak je síce ešte taká slabá tá druhá čiarka, ale dôležité, že je 😵 a najkrajšie na tom je, že som sa to dozvedela dnes, kedy by mal môj dedinko narodeniny a termín mi vychádza na mm narodeniny 😉

ja práve chrúmem kaleráb a mrkvu 😀

andara
2. únor 2011

@luciah gratuluju, ja mela taky uplne slabounkou druhou carku a jaka je z toho holcicka🙂)

luciah
2. únor 2011

@andara ďakujem, veď ona už bude len a len silnúť 😉

jajuuus
2. únor 2011

@pici moje zlatino... je mi z toho smutno... ale ide sa ďalej 😉

@luciah z celého srdca gratulujem! na moje narodky si sa dozvedela, že si tehuuuuu!!! to ma tešíííí!!! a teraz pekne nás začni jednu po druhej infikovať vírusom T, nech sme aj my kindervajkááááá!!! 😀 😀 😀

pici
2. únor 2011

@jajuuus pohodaaaaaaaaaaaaaa..... doky moj mi povedal ze na dieta este nie som stara a na obesenie som este mlada...

tiffany81
2. únor 2011

@jajuuus všetko naj k narodkám