Laparoskopie, hysteroskopie. Absolvoval to někdo?

nikusa
5. zář 2006

Ahoj holky. Absolvoval to někdo z Vás?
Já byla dneska u paní doktorky, protože jsme se spolu domlouvaly, že když se nám nepovede otěhotnět přes léto, tak vymyslíme, co dál.
A když na mě dnes paní doktorka vyrukovala s těmito dvěma pojmy, celkovou narkózou a 3 týdenní neschopenkou a 3 jizvičkami, tak se mi z toho udělalo špatně. Až přijde dnes domů moje druhé polovička, povím mu, že nejprve půjde na vyšetření on a až se prokáže, že je ok, půjdu do toho já... Uff, je mi zle, jen si na to vzpomenu...

pici
4. únor 2011

@tiffany81 dakujem velmi pekne... mimino coming soon :D

tiffany81
4. únor 2011

držím ti palce a dobre osláv..ozaj kolkátiny máš? 😀 inak dnes som bola aj ja u gynekologa nakolko som nedostala menzes a vraj preto nedošla,lebo u mna neprebehla ovulácia, ☹ na sone videl neuvolneny folikul...takže pichli vyvolavačku a teraz čakať na mrchu...inak laparoskopiu odložil,zvažuje MR,alebo CT vyšetrenie malej panvy a až podla toho...ale kým sa on rozhýbe 😠

piskotlea
4. únor 2011

@tiffany81 A prečo doky zvažuje? Kedy jdeš na další kontrolu?
@pici Všetko nej nej k narodeninkám a posílám ti lašu dobrého vínka 😀 Som ráda, že nejsi zavřená doma, ale jdeš s kamarádkami von. A přesně tak, ako si napísala "JDEME DÁL"!
IVF tuším hradí pojišťovna 3x (i když i žena si určitě něco hradí sama), jak je to s IUI?

tiffany81
4. únor 2011

@piskotlea ahoj lebo on mi v novembri 2010 koaguloval ložiská endometriozy na krčku maternice,vraj sa to este stale hojí a aby som počkala este aspon 2 mesiace...a nakolko mám este aj nález v močovom mechure ,mám sa este aj poradiť z urologom...aspon tak povedal...ale ved MR mohol dať urobiť aj skor a potom sa dohodnúť na laparoskopii...ja už tým lekarom niekedy nerozumiem...ale človek sa musí stale pýtat a dožadovať svojho,lebo inak nás len tak odbiju jedna radosť 😠

piskotlea
4. únor 2011

@tiffany81 Přemýšlím, čo je to MR 😀 Jsem to ale jelito. Tak oni někteří doktoři si myslí, že je to běžné - ta jejich mluva, názvy apod., ale pro nás je to nové a i když odpoví na jendu otázku, nás napadne dalších deset. Klidně řekni dokymu, ať ti to vše pořádně vysvětlí 😉 Mě se doktor při vyšetření i před laparkou ptal, jestli se nechci ještě na něco zeptat 🙂

tiffany81
4. únor 2011

myslela som,že nerozumiem mysleniu niektorych lekarov ...odkladajú to a potom može byť aj neskoro...a MR je magnetická rezonancia 🙂

pici
4. únor 2011

@tiffany81 ahooooooooooj. pri iui si platis lieky na jeden cyklus v h odnote 1O eur a zakrok 35 pri IVF doplacas na lieky cca 500 EUR a urcite nejake poplatky za zmrazenie a co ja viem co :D

pici
4. únor 2011

@tiffany81 dakujem.. oslavila som len tak lajt rodinne.. a mam dnes 28 :D

piskotlea
4. únor 2011

@tiffany81 Ahaaa...vďaka 🙂
@pici Ty jelito, to já se ptala, kolko to stojí 😀 Ale to neva, stejně to čtou všichni 🙂 Ale že ty si ještě taká mladica...to já su tu asi nejstarší
@jajuuus Gde si ty jajo pajo? 😠

tiffany81
4. únor 2011

@pici to je pekný vek...ja budem mať onedlho 30 ☹

tiffany81
4. únor 2011

@piskotlea no a potom já,nie?myslím vekovo najstaršia...že jelito 😀

tiffany81
4. únor 2011

@tiffany81 pozerate šeherezádu?

pici
4. únor 2011

@piskotlea jeeeeeeeeeeeee no promin nejako mi to uslo :D

pici
4. únor 2011

moj doky povedal, ze na dieta stara nie som a na obesenie mlada som.. tak nech nevesam hlavu....

tiffany81
4. únor 2011

tak to ti dobre povedal 🙂 pozerávaš šeherezádu? 😀

piskotlea
4. únor 2011

@tiffany81 Prečo píšeš sama sobě ty jedna 😀 A nám nič 😀

luca77
5. únor 2011

@lulii Ahoj,takže ty jdeš na laparku 16.2.? 😉 Já 16.2. nastupuju a 17.2. jdu na to. ☹ Jdu poprvé v životě na operaci a poprvé v životě i budu spát v nemocnici,už z toho mám hrůzu teď. Mě ty příspěvky tady uklidnily,spíš mi bude vadit ten pobyt v nemocnici. ☹

luca77
5. únor 2011

@tiffany81 Ahoj,mě dělali taky vyšetření krve CA 125,mám to v pořádku,dnes doktor říkal...a laparku před sebou.

luca77
5. únor 2011

@petula22 A jak je to se sexem po laparce? Kdy se může začít? Taky se zkusím co nejdřív hýbat,pokud to půjde. 😒

vanule
5. únor 2011

@luca77 na jaře minulého roku jsem byla na laparce a přesně jak píšeš poprvé v nemocnici 😒 měla jsem strach, ale vše OK v úterý jsem nastoupila, ve středu zákrok, ve čtvrtek mě propustili. A sexík-dr radil až vytáhnou stehy tj. za týden!! Přeju ať ti to dobře dopadne!! na podzim jsem podstoupila i hysteroskopii. vše prospíš 😀 😀 jooo a za tři dny po obou zákrocích jsem byla už v práci 😝

piskotlea
5. únor 2011

@vanule Většinou se dělá hystereskopie spolu s laparkou. Je to aspoň při jedné narkóze 🙂

tiffany81
5. únor 2011

@piskotlea pomýlila som sa 😉 a potom som sa pýtala pici,ale neodpísala...u nás práve fičí seriál Tisíc a jedna noc...tak som bola zvedavá,či to pozeráva...

tiffany81
5. únor 2011

@luca77 ahoj no mne to nerobil...nechápem prečo...a ty máš aké problémy?

tiffany81
5. únor 2011

luca77myslela som,či máš aj nejaké bolesti...

andara
5. únor 2011

@tiffany81 o cem je ten serial? jinak mne delala gyndarka vystereni krve na CA 125 asi 3x.

petula22
5. únor 2011

Děvčátka, tak věkově tu asi vedu já, bude mi 33 😠

andara
5. únor 2011

@petula22 tak to bych ti vubec nerekla!Mne bylo v lednu 29.

petula22
5. únor 2011

@luca77 V nemocnici mi to vlastně ani neřekli, kdy můžeme sexovat.Ale v Caru nám doporučili co nejdřív, pokud nebudou dělat nějaký zákrok.

petula22
5. únor 2011

@andara Dík, ten seriál začnou dávat ted i unás, tak z toho šílím, zase nějaká romantická chujovina, já na to nejsem a mají to dávat 4 x do týdne a má to snad 180 dílů 😠

petula22
5. únor 2011

@andara Co to je CA 125?