Laparoskopie, hysteroskopie. Absolvoval to někdo?

nikusa
5. zář 2006

Ahoj holky. Absolvoval to někdo z Vás?
Já byla dneska u paní doktorky, protože jsme se spolu domlouvaly, že když se nám nepovede otěhotnět přes léto, tak vymyslíme, co dál.
A když na mě dnes paní doktorka vyrukovala s těmito dvěma pojmy, celkovou narkózou a 3 týdenní neschopenkou a 3 jizvičkami, tak se mi z toho udělalo špatně. Až přijde dnes domů moje druhé polovička, povím mu, že nejprve půjde na vyšetření on a až se prokáže, že je ok, půjdu do toho já... Uff, je mi zle, jen si na to vzpomenu...

pici
6. únor 2011
pici
6. únor 2011
pici
6. únor 2011

@marvilka paci sa.. dobru chut

pici
6. únor 2011

@lulii no zial je to pravda... akonahle prestanes verit, tak je to v prdeli....

piskotlea
6. únor 2011

@pici Možem aj ja ochutnat? Miluju ty s marmeládkou 😀

marvilka
6. únor 2011

@pici uf uf, tie vyzeraju famozne 😅 mnam, strasnu chut si mi urobila 🙂 co mam teraz robit 🙂

pici
6. únor 2011

@piskotlea ano ano piskotka, to su samozrejme aj pre teba a ostatne baby...s jahodkovym dzemikom... som robila 60 palaciniek... aj pre mamu a babku a svagrovcov :D

marvilka
6. únor 2011

@pici to si sa musela pekne zapotit pri sporaku 😀 ja mam dost, ked urobim 10 🙂

pici
6. únor 2011

@marvilka
dve hodiny som piekla :D ale pohodicka... ked mam naladu tak nie je problem... a manzelov usmev za to stoji... ma pochvalil....

marvilka
6. únor 2011

@pici aj ja by som ta pochvalila za 60 palaciniek 😝 hm, ale tusim zavolam drahemu, nech mi kupi mliecko a dam sa aj ja na palacky 🙂 aj ked neviem, ci je to ok na moje ubolene brusko 😀

pici
6. únor 2011

@marvilka no prinajhorsom sa konecne zblves 🤐

marvilka
6. únor 2011

@pici no, to by mi pomohlo 🙂 kedze ma to uz od vcera trapi a nejde to 🙂 a co je s tymi nasimi babami, kde sa flakaju...ze tu iba mi dve kecame....co sexikuju? 😝

pici
6. únor 2011

@marvilka no asi maju radovanky :D opice... a piskotka podla mna isla smazit palacinky ako zbadala tie moje... ja oddychujem a budem kukat diabol nosi pradu :D

tiffany81
6. únor 2011

@pici aj ja to budem pozerať 🙂

tiffany81
6. únor 2011

@marvilka to sa ti chce teraz večer robiť palacinky? 😝

pici
6. únor 2011

@tiffany81 trosku oddychuj a prelaxu pred telkou :D

marvilka
6. únor 2011

@tiffany81 🙂 nechce, ale pici ma tak navnadila 🙂 hlavne uvidim, kedy pride domov moj priatel. Potrebujem kupit mlieko a ja som KO, takze to ostava na nom 🙂

marvilka
6. únor 2011

@pici jo, aj ja to mam pustene, aj ked som to uz tusim videla 🙂 ale popritom pracujem, takze relax ee :(

piskotlea
6. únor 2011

@pici Ty máš u mě kameru či co 😀 Mlieko má, múku taky, ale vajca nie 😒 Som si říkala, že bych zaklepala na susedov 😀 S jahůdkovou marmeládkou...jááááj...je to silnější než já 😀 a opica pici za to može 😝
Jo a teď bolo u nás ve zprávách o tom filmu či telenovele, co jste minule pisaly, že je to u vás 4x týdně 😕 Tak už to bude i u nás...no já když už tak radši Ordináciu či Cesty domov 🙂

pici
6. únor 2011

@marvilka

@piskotlea
@tiffany81

budem tu po prade

tiffany81
6. únor 2011

@marvilka a čo robíš?

pici
6. únor 2011

@piskotlea ja som tiez nemala vajca,, tak mi dala mama a potom manzel doniesol od svokry domace :D

tiffany81
6. únor 2011

@pici ok 😉

tiffany81
6. únor 2011

Inak ked sme už pei tom jedení,snažím sa začať s dietou,lebo som neskutočne pribrala,ale vždy večer ma chytí neskutočná žravosť!!!!to je des!!! 😠

pici
6. únor 2011

@tiffany81 musis si cez den dopriat vsetko a vecer len salatik a citronovu stavu s mineralkou... da sa to... ja mam vynimku... ze zerem takto vecer... lebo mam kramy.. vtedy je dovolene vsetko :D

tiffany81
6. únor 2011

@pici to vážne? a aký šalatik konkretne si pripravuješ?nejaky receptík 😅

pici
6. únor 2011

napisem po prade :D

piskotlea
6. únor 2011

@pici Nějak nás zanedbáváš. Hele, co budeš ty opica robit zajtra, ať si stihnem nakúpit 😀
@tiffany81 Dieta je celoživotní úděl žen. Některé ženy ale řeší váhu, i když jsou štíhlé a nemusí to být blondýnky 😀

tiffany81
6. únor 2011

@piskotlea tomu nerozumiem ani ja 😒 ja teda štíhla nie som...ved aj gyndák mi naposledy povedal,že ako som sa vyrazne zagulatila 😅 paráda!!!

piskotlea
6. únor 2011

@tiffany81 No já som taky přibrala a nelíbí se mi to 😒 Ale to je můj největší problém, keď som v práci, není na jídlo většinou čas a klid...a pak večer chuť na vše možné 😠