Laparoskopie, hysteroskopie. Absolvoval to někdo?

nikusa
5. zář 2006

Ahoj holky. Absolvoval to někdo z Vás?
Já byla dneska u paní doktorky, protože jsme se spolu domlouvaly, že když se nám nepovede otěhotnět přes léto, tak vymyslíme, co dál.
A když na mě dnes paní doktorka vyrukovala s těmito dvěma pojmy, celkovou narkózou a 3 týdenní neschopenkou a 3 jizvičkami, tak se mi z toho udělalo špatně. Až přijde dnes domů moje druhé polovička, povím mu, že nejprve půjde na vyšetření on a až se prokáže, že je ok, půjdu do toho já... Uff, je mi zle, jen si na to vzpomenu...

rioko
9. bře 2008

jo šance po laparce je hodně velká, asi jsi tady četla že některé holky hned po ní otěhotněly. Já byla na jedné IUI,ale než budu zkoušet další, chci mít jistotu, že neztrácím čas a že není problém jinde - třeba v těch srůstech, pak IUI nemá smysl

tittika
9. bře 2008

no ja som bola teraz prvy krat na IUI a dnes prisla mrcha 😖 no ma napadlo ze hned po laparke ist na dalsie IUI ci to nie je potrebne ked su tie cesty-vajcovody cerstvo precistene laparkou?

rioko
9. bře 2008

no hodně holek po laparce otěhotnělo přirozeně, bez IUI, ale záleží na Tobě a doktorovi. Já bych taky chtěla jít pak na IUI

dckami
10. bře 2008

ahojky,
tak jsem volala obvoďákovi, výsledky z krve jsou v pořádku, takže zítra jdu ještě na ekg a další vyšetření. Za týden touto dobou už možná budu na sále 😒 Je to divný pocit, mám z toho strach.

rioko
10. bře 2008

ahoj holky, tak z té laparky tento měsíc nic nebude, ta rána pořád hnisá a tak by mě na sál prý nevzali. takže si musím počkat do dubna. No co nadělám, oni to ví asi nejlíp proč to nejde

inkak
11. bře 2008

ahojte baby, tiez sa chystam buduci mesiac-zalezi od M, na laparku. Chcem sa opytat ci po laparke planujete PN. Mam dost stresujuce zamestnanie tak sa neviem rozhodnut ci nemam ostat radsej doma a v klude snazilkovat. Sice budem pravdepodobne upata len na "to" ale bez stresu. Prosim o radu aj baby, ktore uz maju skusenost . dakujem 😉

rioko
11. bře 2008

inkaka PN dostaneš minimálně na týden určitě

inkak
11. bře 2008

rioko to som si uz overovala ale rozmyslam ze ostanem dlhsie aby som zmenila prostredie. snazime sa uz pomaly 4 roky a uz straaaasne chceme babo, ale take pocity isto poznas. Tiez som bola na IUI a nic a laparka sa mi tiez oddaluje koli nepravidelnej M a chripke a stale nieco. Vy sa ako dlho snazilkujete?

inkak
11. bře 2008

dnes tu uz asi nikto nie je, ale budem velmi rada ked mi niekto napise svoju skusenost s laparkou. dakujem 🙂

rioko
11. bře 2008

snažíme se dva roky a neschopenku si můžeš asi domluvit dýl s doktorkou

inkak
11. bře 2008

rioko a Ty chces ostat doma dlhsie? 2 roky, hmm tiez dost dlha doba, planujes aj dalsiu IUI?

rioko
11. bře 2008

další IUI neplánuji, chci nejdřív vědět, jestli není problém i jinde., zatím vím, že nemám ovulaci bez stimulace - ale po Clomhexalu ji mám, jenže stejně IUI nevyšla. Na laparku jdu v dubnu, měla jsem jít teď ve čtvrtek,ale jsem nemocná, tak se to posunulo. Nevím jak dlouho budu doma, učím ve školce. Ale myslím, že pokud to bude ok, týden stačí

inkak
11. bře 2008

tak to sme na tom rovnako, tiez mi IUI nevysla a na laparku som mala ist 28.3. ale meskala mi M takze budem tesne pred a to vraj nie je vhodny cas. Mne uz robili aj prefuk vajcovodov ale mavam caste zapaly tak chcem mat istotu ze je to OK. To mas krasne zamestnanie aj ked asi to je aj niekedy tazke byt stale obklopena detmi , nie? Ja pracujem v banke, takze stale stres

ibi
12. bře 2008

ahoj kocky*vcera som absolvovala laparku aj hysteroskopiu v Kosiciach v Saci. Sice tu dnes este vylihujem,ale vecer prip.zajtra planujem ist domov. Som trosku plna Co2,to jedine trosku sem tam pichne,ale inac-nad moje ocakavania. Ak niekto vaha ci ist,al.nie,nevahajte! Ja podnikam a v pondelok(6 dni po)planujem ist do prace.

kapunka
12. bře 2008

já jsme šla do práce tři dny po...bude tě zítra bolet tělo jak z posilovny!!! ale dá se to v poho vydržet!!!!!!!!!!!!!! 😎

ibi
12. bře 2008

tiez myslim,ze bude zajtra "sranda", ale celkove som prijemne prekvapena,cakala som horsie,toto vsetko sa da v poho zvladnut. U mna bola najvacsia pikoska,ze prvu vec,kt.som povedala po narkoze,ze mam chut na rezen* tak asi po 5 hod po operacii som sa pekne napapkala...reznik bude az cez vikend 🙂

kapunka
12. bře 2008

na jizvy si kup contratubex nebo dermatix 🙂 mě už skoro mizí - mám necelé tři týdny poo 😀

rioko
12. bře 2008

holky to je fajn, že se cítíte po laparce v pohodě. Já z toho teda strach nemám ,ale hodně holek se bojí a nejde do toho a myslím, že je to zbytečný strach

ibi
12. bře 2008

kapunka dakujem*urcite kupim. Prave som sa definit.rozhodla,ze uz dnes idem domov,lezat mozem aj tam. Rioko,som vdacna za modernu chirurgiu! Aj tieto prispevky mi vsak pomohli,mala som vdaka tomu predstavu co ma caka.

rioko
12. bře 2008

já představu mám, jednu laparku už mám za sebou - ale je to už 15 let

ibi
12. bře 2008

hej,citala som si...drzim Ti palceky! My sa snazime od cca okt.2006,potom mi zistili ureaplazmu,preliecili sme a stale nic...manzel ma ok spermiogram. Tak preto laparka. Nasli mi len polyp na krcku a nejaky mini vyrastok/nie cystu/ na jednom vajecniku(zajtra bude vysledok histologie,tak kustik este bojim)Ale inac vyzera vsetko ok.

rioko
12. bře 2008

tak to je dobře, třeba se Ti podaří po laparce otěhotnět rychle a přirozeně jako některým jiným

brundik
12. bře 2008

Tak jsem konecne mohla zabrousit do tohodle tematu i ja 🙂 Vcera jsem si odnesla papir s doporucenim na laparku od sveho doktora. Chtela jsem se zeptat, neplanujete nektera laparku v Podoli?

kapunka
12. bře 2008

já byla v Motole - a dobrý...Podolí neznám..ale prej jsou super..

brundik
12. bře 2008

Me doktor doporucoval Apolinare, Podoli, Motol nebo Homolku a vzhlede k tomu, ze mam Podoli co by kamenem dohodil, tak bylo jasno. To teda bylo jeste davno pred tim doporucenim. K Podoli tihnu, rodime se tam po cele generace 😀

gregy
13. bře 2008

Ahojte je tu niektorá čo ste absolvovali laparku v Gyn five jednodňovodu chirurgiou? Prosím o info. Dík ...

zuzi01
13. bře 2008

Ahoj Gregy, aj ja idem na laparku do GF v apríli .......kedy máš termín ????

gregy
13. bře 2008

ahoj zuzi01 ja mám termín na 9. apríla a ku komu ideš ja k Drábekovi ...

zuzi01
13. bře 2008

Aj ja mám termín 9. apríla a tiež k dr. Drábekovi.... 🙂

gregy
13. bře 2008

tak sa stretneme 😀 aspoň nám bude veselšie 😀 a už vieš niečo o tom ako to prebieha? a čo si so sebou doniesť? a kto robí predoperačné vyšetrenia? Mne dnes zatiaľ o tom nič nepovedal lebo ešte sa termín môže posunúť ale na 99% by som mala ísť toho 9.4.